Ciągłe rozciąganie penisa i długotrwałe noszenie pierścienia na jądra

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zbuntowany
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2006
    • 237

    Ciągłe rozciąganie penisa i długotrwałe noszenie pierścienia na jądra

    Ostatnio odkrywam u siebie fetysze, które kiedyś nazwałbym dziwnymi. Chociaż nie wiem czy można nazwać to fetyszami - bo działają na mnie wręcz odwrotnie - pod względem seksualnym raczej wyciszająco. Ale jest to raczej przyjemne wyciszenie. Właśnie tego aktualnie potrzebuję. Może to jakieś skłonności masochistyczne? Do rzeczy:

    1. Pierścień na jądra:

    Lubię nosić długotrwale pierścień zaciskający mosznę i niejako zmuszający jądra do bycia na wierzchu. Dalej od ciała. Czuję się dobrze z tym, że "jajka nie kleją się" po prostu są ładnie wydzielone. Pytanie - czy ktoś próbował takiego noszenia przez 8 - 16 godzin dziennie? Czy to groźne dla zdrowia? Jestem na takim etapie życia, że nie martwi mnie bezpłodność... ale jakieś ewentualne stany martwicze już tak. Zaburzenia erekcji też nie są pożądane.

    Pewną moją fantazją jest aby mieć wiszące nisko jądra. Takie coś po prostu mi się podoba. Nie znoszę gdy jądra są podciągane blisko ciała albo prawie wchodzą do podbrzusza. Ok - czasem to lubię... ale to w czasie intensywnych pieszczot... w stanie mega podniecenia... a i tak najprzyjemniejsze dla mnie jest gdy kobieta wtedy je zsunie niżej złapie i naciągnie lub ściśnie - wtedy odlatuję

    2. Naciąganie penisa:

    Kusi mnie bardzo noszenie długotrwałe rozciągacza do penisa. Ktoś ma jakieś doświadczenia z tego typu urządzeniami? Nie jest moim celem trwałe powiększenie penisa. Nie bardzo wierzę w reklamy, że taki efekt da się uzyskać tego typu urządzeniami. Chociaż wydłużenie w stanie spoczynku bardzo by mnie satysfakcjonowało.

    Polecicie jakiś sprzęt? Raczej nie coś z kategorii cenowej 500+. 500+ mam już wystarczająco . Coś co przede wszystkim nie powoduje ran od noszenia i daje się wygodnie w sposób niewidoczny nosić. Aktualnie najbardziej przekonuje mnie sprzęt jak na załączonym obrazku. Ma szeroki pasek do złapania za żołędzią i to wydaje się bezpieczne. Czy może się mylę? Ktoś nosił taki sprzęt dłużej jak 8 godzin? Na co zwrócić uwagę?

    Jako, że nikt nie chce się podzielić albo nie ma takich doświadczeń, chcąc kontynuować, napiszę coś od siebie - odnośnie samych pierścieni.
    Aktualnie widzę, że taki pierścień musi być dość luźny - tak aby jądra nie przeszły, ale jednocześnie aby nie uciskał na mosznę. Zbyt ciasny - i już po godzinie skóra sinieje... a tego wolałbym nie kontynuować.

    Widzę jednak, że nawet pierścień z elastycznego materiału dość luźny nie jest idealny - przy długotrwałym użytkowaniu, kilka dni z małymi przerwami, powstają otarcia. Zamierzam spróbować z gładkim pierścieniem metalowym tylko okrągłym w przekroju. Zobaczymy jak będzie

    Do samego uczucia tego odsunięcia jąder od ciała i naciągnięcia moszny szybko się przyzwyczaiłem - i teraz mi tego brakuje. Chwila przerwy na regenerację

    Sprzęt do naciągania samego penisa - jeszcze się nie zdecydowałem. To dość droga już zabawka i wciąż czekam czy ktoś podzieli się doświadczeniami - co warto zastosować a czego warto unikać. Chciałbym uniknąć otarć na tej części ciała.
    Attached Files
    Last edited by sister_lu; 19-03-22, 11:17.
  • barrakuda
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 4

    #2
    Do rozciągania moszny na początek najlepsze są owalne obciążniki. Są do kupienia w Chinach za kilkadziesiąt zł. Dobrze sprawują się szekle do kupienia za kilka zł w marketach budowlanych.
    Attached Files

    Skomentuj

    • zbuntowany
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2006
      • 237

      #3
      Pomysł z szeklą super - muszę wypróbować. Widzę nawet, że szekle jachtowe występują w stali nierdzewnej

      Na razie próbowałem coś takiego jak w załączniku. Jednak jest to trochę za duże (albo ja za mały) i mam ciągle wrażenie, że za chwilę spadnie. Do ciągłego noszenia, zwłaszcza na wyjście gdzieś raczej się nie nadaje.
      Attached Files

      Skomentuj

      • barrakuda
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 4

        #4
        Wypróbuj z oringami, tanie, duży asortyment. (oringownia.pl)

        Skomentuj

        • zbuntowany
          Seksualnie Niewyżyty
          • Apr 2006
          • 237

          #5
          Na razie zamówiłem szekle. Tak zupełnie tanio nie było - wziąłem coś ze stali nierdzewnej. Ogólnie działa super. Tylko zakładanie ciężkie...

          Takie efekty docelowo mi się podobają (każdy wie co to za strona, wchodzisz na własną odpowiedzialność )



          Chociaż ten drugi to już trochę przesada. I nie - nie kręci mnie oglądanie penisów. Ale "kolega" był ciekaw jakie efekty można uzyskać. Ile czasu trwa uzyskanie takiego efektu? Czy to ćwiczenia czy uwarunkowanie genetyczne? Czy takie wiszące jądra się kobietom podobają czy raczej są odpychające? Kolega pyta

          -> barrakuda Wszelkie gumowe oringi sobie odpuszczam. To jest fajne do seksu na chwilę. Ale ani to estetyczne ani nie przyjemne noszone na dłużej. Lubię metal. Lubię coś ciężkiego. Aktualnie wieszam trochę ponad 500g i czuję już, że przestaje mi to wystarczać
          Last edited by zbuntowany; 11-11-21, 15:38.

          Skomentuj

          • Kamil554
            Świętoszek
            • Nov 2021
            • 5

            #6
            Witam,
            Panowie czy polecacie obciążanie swojej moszny dodam iż też lubię nisko wiszące jadra bardziej tzw.efekt wizualny.
            Czy warto kupić obciązenie metalowe na internecie ?. I przez jaki czas nosicie taki sprzęt na jajkach, jakie są wasze doznania przed i po założeniem?. Dodam iż mam 24 lata i zaciekawił mnie tez fetysz pozdrawiam

            Skomentuj

            • zbuntowany
              Seksualnie Niewyżyty
              • Apr 2006
              • 237

              #7
              Ja lubię. Mnie to uspokaja. I wizualnie mi się podoba. Porada po pierwszych krokach - warto zastosować jakąś oliwkę. Inaczej szybko pojawiają się podrażnienia i trudno znieść pieczenie. A czy warto - odpowiem za kilka miesięcy... może

              Skomentuj

              • CH3OH
                Świętoszek
                • Oct 2017
                • 32

                #8
                Ciekawy temat. Jak efekty?

                Skomentuj

                • zbuntowany
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2006
                  • 237

                  #9
                  Nie mam ostatnio na to za bardzo możliwości. Ukrywam się ze swoimi fetyszami przed żoną i dziećmi. A że młody strzelił mnie ostatnio w wiadome miejsce głową i zaczął dopytywać co tam mam... Trochę się speszyłem
                  Po za tym naciąganie działa na tyle szybko, że o ile 3 różne pierścienie (w tym 2 szekle) jakie ładowałem na siebie były ciasno... teraz brzęczę przy chodzeniu po schodach... Jednak postanowiłem sobie sprawić prezent na święta i nabyć pojedynczy pierścień 40 mm o wadze ponad 600 g. Liczę na to, że będzie wygodniej i do tematu wrócę

                  Moje spostrzeżenie - szekle są rzeczywiście fajne na początek... ale uciążliwe jest ich zakładanie i zdejmowanie.

                  Skomentuj

                  • CH3OH
                    Świętoszek
                    • Oct 2017
                    • 32

                    #10
                    Spróbowałem szekli. Efekt fajny, ale strasznie upierdliwe
                    Noszę teraz dwie, które razem ważą 430g. Noszę po ok 1h dziennie po pracy.
                    Pewnie za jakiś czas kupie jakiś pierścień magnetyczny.

                    Skomentuj

                    • Baboo
                      Świntuszek
                      • Jul 2012
                      • 58

                      #11
                      Bardzo ciekawy temat. Ja też mam tą przypadłość, że worek mi się podciąga do góry, co wydaje mi się mało atrakcyjne i chętnie bym popracował nad tym tematem. Wszyscy piszecie o doznaniach na bieżąco, ale czy to w końcu coś daje poza doznaniami z samego noszenia? Czy te gadżety nie są widoczne pod spodniami?
                      Nienawidzę gdy kobiety rujnują tę romantyczną chwilę psikając mi gazem w twarz.

                      Skomentuj

                      • zbuntowany
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Apr 2006
                        • 237

                        #12
                        Jak napchałem 2 szekle i duży pierścień to chyba chodzę trochę dziwnie ��. Zobaczymy ten specjalizowany pierścień do tego celu. Idzie to z Chin. Dotrze do połowy stycznia.
                        Poza tym daje coś. Ale to o czym piszesz to nie jest przypadłość to chyba każdy tak ma. To mechanizm termoregulacji. Dlatego nie wiem czy takie działania nie zaszkodzą na płodność albo coś. Ale mi tam już na tej funkcji nie zależy.

                        Skomentuj

                        • Baboo
                          Świntuszek
                          • Jul 2012
                          • 58

                          #13
                          To może ja jestem bardzo ciepłolubny, albo co... Na basenie wszyscy dyndają, a ja mam jaja przy gardle Ja ten temat będę śledził, ale dobrze by było żeby ktoś rozwiał wątpliwości jakie mogą być konsekwencje użytkowania takiego gadżetu.
                          Nienawidzę gdy kobiety rujnują tę romantyczną chwilę psikając mi gazem w twarz.

                          Skomentuj

                          • zbuntowany
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Apr 2006
                            • 237

                            #14
                            Pierścień przyszedł nawet wcześniej. I tak to jest jak się coś zamawia z Chin, dopasowane chyba do Chińczyków. Większość takich pierścieni do rozciągania moszny ma średnicę wewnętrzną 35mm. No i (nie przymierzając) za Chiny nie mogę się w to wcisnąć. Może to jeszcze za wcześnie? Wydaje mi się, że taki 39 byłby idealny... ale o takiej średnicy pierścienie to już ważą 1,6 kg i kosztują mały majątek. Nie wiem co z tym zrobić.... może będę jeszcze próbował. Ale wydaje mi się to nierealne. Nie wiem teraz czy to Chiński rozmiar, czy kwestia rozciągnięcia czy mam niewymiarowe jaja

                            Skomentuj

                            • barrakuda
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 4

                              #15
                              Z jądrami wszystko w porządku. Do tego pierścienia musisz doćwiczyć. 35 mm średnicy ma obejmować tylko skórę moszny, a to wystarczająca wielkość otworu. Jądra mają być poza pierścieniem.

                              Skomentuj

                              Working...