W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Konta na portalach erotycznych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • FeniksUwodzenie
    Świętoszek
    • Nov 2021
    • 3

    #76
    Ja często korzystam z kont na portalach erotyczno-randkowych.
    Kiedy nudzą mi się portale pokroju Tindera czy Badoo, to zdarza mi się odwiedzać te mniej popularne, jak Datezone czy Erodate.
    Czasem też szukam czegoś mniejszego, bardziej niszowego - niby mniej kobiet do wyboru, ale konkurencja wśród samców również znacznie mniejsza, dzięki czemu odnoszę wrażenie, że dużo łatwiej jest doprowadzić do ciekawego spotkania korzystając z jakiegoś mniej popularnego portalu.

    Skomentuj

    • wuefista1
      Świętoszek
      • Mar 2022
      • 16

      #77
      Najlepsze miejsce do zabawy online było na czateria..... Pamiętam pokoje erotyczne z mnóstwem realnych osób, nawet był pokój z kamerkami.... Oj powracają miłe wspomnienia. Teraz moim zdaniem już ciężko znaleźć na cybersex
      ciumek w cipkę

      Skomentuj

      • onWponczochach
        Ocieracz
        • May 2022
        • 143

        #78
        Miałem konto na zbiorniku i innych randkowych ale usunalem jak wkroczylem w powazniejszy ukladpol roku pozniej wyszla afera z wyciekiem na zbiorniku co so aamego portalu mozna bylo wtedy zapoznac panne zeby pouzywac wiec nie tylko pary tam sa aktywne, no chyba ze cos sie przez te parle ladnych lat zmienilo?

        Skomentuj

        • macie3k
          Świętoszek
          • Mar 2023
          • 1

          #79
          Napisał onWponczochach
          Miałem konto na zbiorniku i innych randkowych ale usunalem jak wkroczylem w powazniejszy ukladpol roku pozniej wyszla afera z wyciekiem na zbiorniku co so aamego portalu mozna bylo wtedy zapoznac panne zeby pouzywac wiec nie tylko pary tam sa aktywne, no chyba ze cos sie przez te parle ladnych lat zmienilo?



          dobre

          Skomentuj

          Working...