W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy lubicie jak wasza kobieta wyzywajaco sie ubiera?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Asiaczek
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2006
    • 218

    #16
    Napisał TRS Broskow
    Asiaczek, twój facet to tyran, ciekawe jak to się skończy. I żyli długo i szczęśliwie?
    Nie nazywja go tyranem. Może troszke w złym świetle go przedstwaiłam bo w gruncie rzeczy to cudowny mężczyna. Tyle po prostu lubi aby wsytsko było po jego mysli, według jego planów i zamierzeń. A przeciez mam prawo do decydowania o swoim wyglądzie, tylko nie umiem wprowadzic tego w zycie bo zawsze mu ulegam.
    Asiulek dziękuje za zyczenie. Ja wiem zę bedziemy (i jestesmy) szczesliwi.
    "Jestem pułapką w pułapce, zamieszkiwanym mieszkańcem, obejmowanym objęciem, pytaniem na odpowiedz na pytanie".
    W. Szymborska

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #17
      Napisał Asiaczek
      Tyle po prostu lubi aby wsytsko było po jego mysli, według jego planów i zamierzeń.
      Każdy tak lubi, taka jest prawda.
      Ty na pewno też, prawda?
      Rzecz w tym, żeby czasem postawić na swoim a czasem ustąpić.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • Asiaczek
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2006
        • 218

        #18
        i nauczyc sie iśc na kompromis, ale w naszym przypadku to nie takie łatwe, bo ja jestem zbyt uległa
        "Jestem pułapką w pułapce, zamieszkiwanym mieszkańcem, obejmowanym objęciem, pytaniem na odpowiedz na pytanie".
        W. Szymborska

        Skomentuj

        • jay
          Erotoman
          • May 2006
          • 456

          #19
          życie to sztuka kompromisów, ważne żeby te kompromisy były przyjemne
          .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

          Skomentuj

          • bigskizo
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jan 2006
            • 226

            #20
            to zalezy od tego gdzie idziemy, dla kogo osobiście jestem zazdrosny ale moja nie ubiera sie jak suka czy osoba która prezentuje sobą ciągły pociąg do zabaw seksualnych. Nie bronie jej niczego, bo ma swoj styl i gust a to mnie sie podoba.

            Skomentuj

            • Gentleman
              Świętoszek
              • Nov 2006
              • 22

              #21
              Napisałem "współczuję", bo taka uległość kompletnie mi się w głowie nie mieści. Mogę na jakąś okazję ubrać się tak, jak pasuje mojej partnerce (żeby zrobić jej przyjemność), ale jeśli to staje się regułą, to nazywajmy taką sytuację po imieniu - to jest chore.

              Poza tym tego typu "niedopasowania" można zdusić tylko w zarodku. Jeśli myślisz o nim bardziej długodystansowo, to za kilka lat możesz spodziewać się tekstów "to nie jest odpowiednia koleżanka dla Ciebie" itp.
              Prawdziwy gentleman - dziś już takich nie robią

              Skomentuj

              • Ziomek6789
                Ocieracz
                • Apr 2006
                • 156

                #22
                lubie gdy moja kobieta sie tak ubiera ale tylko dla mnie tzn np jak siedzimy u niej...

                "KKC"
                Kto Jest Za Legalizacja Niech Podniesie W Góre Ręce

                Skomentuj

                • jay
                  Erotoman
                  • May 2006
                  • 456

                  #23
                  yli jak wogóle ubiera się wyzwająco to juz tego nie lubisz znaczy oponujesz raczej tak??
                  .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

                  Skomentuj

                  • DarkAngel
                    Perwers
                    • Nov 2006
                    • 1020

                    #24
                    Niczego mojej kobiecie nie będę zabraniał, aczkolwiek lubię, gdy ubiera się wyzywająco [znaczy: kobieco, podkreślając swoje niewątpliwe walory], gdy spędza ze mną czas. Czy to: gdy jesteśmy sami, mogę nacieszyć się Jej widokiem, czy łażąc po mieście.

                    To, że inni faceci się za Nią oglądają na początku mnie trochę irytowało [na początku znajomości ], a teraz? Heh Śmieję się im prosto w oczy, że mogą tylko popatrzeć . A niech im ślinka cieknie, co mi do tego .

                    Fakt faktem jednak, że gdy moja kobieta idzie sobie gdzieś na nockę [impreza czy coś ], a mnie na Niej nie ma, to wolałbym, żeby nie ubierała się zbyt wyzywająco... Taki mini pies ogrodnika ze mnie w takich momentach .

                    Pozdrawiam
                    >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                    Skomentuj

                    • Madziusia
                      Banned
                      • Dec 2006
                      • 44

                      #25
                      ja z reguly nie ubieram sie wyzywajaco bo to nie moj styl... i moj facet wlasnie to lubi wygladam niegrzecznie ale niewyzywajaco, wrecz niepozornie i to podobno jest fajne dla niego

                      Skomentuj

                      • Misha
                        Świętoszek
                        • Dec 2006
                        • 4

                        #26
                        Moje Kochanie na codzień ubiera się normalnie Kiedyś spytałem o to czemu np. nie nosi jakiś spódnic czy sukienek. No to się dowiedziałem, że nie ma zamiaru prowokować sytuacji że kiedykolwiek ktoś jej powie że coś dostała za wygląd na studiach czy w pracy i kropka! ech te informatyczki
                        ale na imprezy zawsze jest zmysłowo i sexy, już kobieta wie co lubi sama i jak sprowokować własnego faceta do szybszego bicia serca, uwielbiam to
                        zresztą im częściej się widzi kobietę w czymś sexy, zmysłowym, kuszącym tym bardziej to się staje codzienne i z czasem się nudzi lub może inaczej, nie wzbudza już takich emocji jak kiedyś, więc jak dla mnie to dobra sprawa jeśli ktoś myśli o poważnym związku i o utrzymaniu tego "szybkiego bicia serca" na widok własnej kobiety w obcisłej sukience z dużym dekoltem
                        pozdrawiam

                        Skomentuj

                        • mooha69
                          Świętoszek
                          • Oct 2006
                          • 20

                          #27
                          wlasnie mamy z tym problem bo ja uwielbiam nosic wyzywajace mini i to na co dzien a ze moje Kochanie daleko mieszka to strasznie narzeka ze tak sie ubieram ale w koncu milosc ci wszytko wybaczy

                          Skomentuj

                          • madman
                            Świętoszek
                            • Dec 2006
                            • 5

                            #28
                            mooha69;];];]

                            Napisał mooha69
                            wlasnie mamy z tym problem bo ja uwielbiam nosic wyzywajace mini i to na co dzien a ze moje Kochanie daleko mieszka to strasznie narzeka ze tak sie ubieram ale w koncu milosc ci wszytko wybaczy
                            nie lubie kochanie jak gwizdza na ciebie ludzi z samochodow a ja pol polski dalej sie dowiaduje przez tel albo bajere z toba kleja wszedzie rozne dziwne typy wiec bym wolal jakbys inaczej sie ubierala takie jest moje zdanie

                            Skomentuj

                            • mooha69
                              Świętoszek
                              • Oct 2006
                              • 20

                              #29
                              ojj slonko ty moje i co z tego ze gwizdza jak jestem tylko twoja :*:*:*

                              Skomentuj

                              • madman
                                Świętoszek
                                • Dec 2006
                                • 5

                                #30
                                ja sie ciesze ze jestes tylko moja i wole zeby niekture czesci ciala zostaly tez tylko moja a nie wystawaly ci z pod twoich malych ciuszkow

                                Skomentuj

                                Working...