Old 15-05-07, 22:08   #301
elnotcho
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: W jaskini :)
Postów: 34

Płeć: Mezczyzna
Send a message via MSN to elnotcho
enzo ma sporo racji
Chodziło mi jedynie o sprawę samotności, ale nie ma o co się spierać... Wiem, że dla niektórych osób zawsze wiatr w oczy wieje, ale właśnie o to chodzi, by się nie poddać. Wiem, że czasami już sił brak... A nóż widelec kiedyś się uda
__________________
Always look on the bright side of life
elnotcho jest offline   Reply With Quote
Old 16-05-07, 00:52   #302
enzo
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Postów: 12

Płeć: Mezczyzna
@elnotcho
Przepraszam, Twój post potraktowałem jako punkt wyjścia do dalszych rozważań. Po prostu szlag mnie trafia, kiedy czytam/słyszę rady kategorii "weź się za siebie, próbuj do skutku". Oczywiście, na krótsza metę zdecydowanie popieram takie postępowanie, nie można się poddać za wcześnie. Ale ile można próbować, jak głębokie są pokładu optymizmu/naiwności.

Opisany scenariusz dotyczy nieprzerwanego pasma niepowodzeń i ciężko mi sobie wyobrazić osobę, która notorycznie odrzucana przez społeczeństwo (bo jak inaczej rozumieć samotność?) ostatecznie się od niego nie odwróci? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja zebrałem już wystarczającą ilość razów, nie będę więcej próbował, szkoda mojego wysiłku. Stoję w rozkroku, z jednej strony rujnuje mnie brak bratniej duszy, z drugiej natomiast ludzie mi zbrzydli. Nie znam Twojej (elnotcho) historii ale czytając posty, nie przypuszczam abyś był osobą odliczającą minuty do końca dnia. Brak możliwości podzielenia się czymkolwiek - fatalne uczucie. I tak w kółko.

Wracając do seksu, czytając posty osób będących w związku i narzekających, ze partner/partnerka odmawia, dochodzę do wniosku, że całkiem nie pojmują szczęścia jakie ich spotkało. Seks? Hahaha! Ja marze o szczerym przytuleniu . Ale dobrze "Wam" tak, zamartwiajcie się, woda na mój młyn .
enzo jest offline   Reply With Quote
Old 16-05-07, 08:07   #303
Oja
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Postów: 43

Płeć: Mezczyzna
@Alish

Wnioskujac z Twoich wypowiedzi, po miesiacu zwiazku facet chce sie kochac. Przeciez mowisz, ze nie jestes gotowa i tyle, jak facet normalny to zrozumie i bedzie czekal az sama tego zapragniesz. Chyba, ze jak tak mowisz to Cie rzucaja wszyscy? Ewentualnie kiedy facet proponuje Ci seks to Ty go zostawiasz? Bo tego chyba nie doczytalem..
Oja jest offline   Reply With Quote
Old 16-05-07, 16:14   #304
alish
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2007
Postów: 10

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Oja
@Alish

Wnioskujac z Twoich wypowiedzi, po miesiacu zwiazku facet chce sie kochac. Przeciez mowisz, ze nie jestes gotowa i tyle, jak facet normalny to zrozumie i bedzie czekal az sama tego zapragniesz. Chyba, ze jak tak mowisz to Cie rzucaja wszyscy? Ewentualnie kiedy facet proponuje Ci seks to Ty go zostawiasz? Bo tego chyba nie doczytalem..

To może wpierw doczytaj,a później zadaj pytanie
A odnośnie pierwszej części..też tak myślałam,ale się myliłam
alish jest offline   Reply With Quote
Old 16-05-07, 19:46   #305
Oja
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Postów: 43

Płeć: Mezczyzna
Ahh uwielbiam, kiedy kobieta zamiast odpowiedziec na pytanie, kaze szukac odpowiedzi, ktorej nie mam szans znalezc.. Bo nic nie napisalas na temat tego, jak sie dalej takie zwiazki rozwijaly

I wiesz co.. nie mylilas sie. Po prostu trafialas na nienormalnych facetow
Oja jest offline   Reply With Quote
Old 16-05-07, 21:59   #306
alish
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2007
Postów: 10

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Oja
Ahh uwielbiam, kiedy kobieta zamiast odpowiedziec na pytanie, kaze szukac odpowiedzi, ktorej nie mam szans znalezc.. Bo nic nie napisalas na temat tego, jak sie dalej takie zwiazki rozwijaly

I wiesz co.. nie mylilas sie. Po prostu trafialas na nienormalnych facetow
1)To,że mam duży biust nie oznacza,że jestem kobietą
2)To nie pisz"doczytałem" bo to oznacza jakobyś nie doczytał wypowiedzi czyjejś
3)nie wiem czy nienormalni,w każdym bądź razie jak na moją głowę dziwni.

Ale co tam...całe życie przede mną
alish jest offline   Reply With Quote
Old 16-05-07, 22:09   #307
patyk
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Postów: 172

Płeć: Mezczyzna
alish - możemy sobie podać ręce, bo ja jak na razie spotykam same dziwne kobiety i chyba już się poddam, a mam dopiero 22 lata

ale niestety jest wielu facetów, którzy zachowują się jak "typowy samiec" jak wy, kobiety, to określacie
__________________
Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą
patyk jest offline   Reply With Quote
Old 16-05-07, 22:20   #308
alish
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2007
Postów: 10

Płeć: Kobieta
patyk - Heheh nie poddawaj się.Nie samymi dziewczynami/chłopakami człowiek żyje
Zajmij sobie czymś czas

Tak też bywa...
alish jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-07, 11:31   #309
Reflux
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Postów: 23

Płeć: Mezczyzna
Bo z babami to tylko kłopoty ... (no z resztą ludzi też ale nieco mniejszy)
Reflux jest offline   Reply With Quote
Old 26-05-07, 14:44   #310
Max07
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2007
Postów: 10

Płeć: Mezczyzna
hej
dopiero co się zalogowałem.
ja obawiam się pierwszego razu ze względu na to, że nie chce zrobić krzywdy mojej dziewczynie. tyle razy słyszałem ze to boli dziewczynę i stresuje, ze nie wiem co mam zrobić. ciągnie mnie do tego, ale ona jest ważniejsza. ostatnio zaczęliśmy o tym częściej rozmawiać i w ogóle czuje ze jesteśmy tego bliscy. czy to dobrze ze dziewczyna zaczęła się masturbować, nie często, tak od czasu do czasu??
Max07 jest offline   Reply With Quote
Old 26-05-07, 16:24   #311
lawlessness
Erotoman
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Miasto: za siedmioma górami za siedmioma lasami, w najwyższej wieży mego ponurego zamku:))
Postów: 504

Płeć: Kobieta
No bywa że boli, jedną bardziej drugą wcale, ale jest to ból do przeżycia, a potem to już tylko lepiej.
Co do tego ze zaczęła sie masturbować, ani to dobrze, ani to źle, zwyczajnie musi rozładować i tak to robi.
__________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.
lawlessness jest offline   Reply With Quote
Old 26-05-07, 20:43   #312
Garrett
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2007
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
Mimo tego, że mam dopiero (aż?) 19 lat nigdy nie miałem jakiegoś bliższego kontaktu z dziewczyną (nawet jeżeli chodzi o jakąś dłuższą rozmowę nie mówiąc tu już o przytulaniu itp.). Prawdę mówiąc to nie za bardzo wiem dlaczego, z wyglądu chyba aż tak źle nie wyglądam (tak mi się przynajmniej wydaje), ale tu raczej chodzi o mój charakter, muszę daną osobę dobrze poznać zanim zacznę do niej swobodnie mówić, a to może trwać naprawdę długo. Wydaje mi się też, że dziewczyny się po prostu mnie boją (!), nie mam zielonego pojęcia dlaczego. Gdy chcę zacząć rozmowę wydają się przerażone, że w ogóle się do nich odzywam, a gdy same podchodzą by zacząć rozmowę (najczęściej tylko po to abym coś dla nich zrobił) chcą jak najszybciej zakończyć rozmowę i oddalić się od miejsca zdarzenia(?). Pytanie jakie mi się tu nasuwa: "Czy one myślą, że ja wyciągnę z kieszeni co najmniej shoutgun-a i zacznę do nich strzelać". Ogólnie rzecz ujmując czuje się przez nie traktowany jak powietrze. Ale zdążyłem się już się do tego przyzwyczaić i oswoiłem się z myślą, że dziewczyny (nie dla sex-u, bo to sprawa dla mnie drugoplanowa) raczej nie będę miał.
Garrett jest offline   Reply With Quote
Old 26-05-07, 21:24   #313
Max07
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2007
Postów: 10

Płeć: Mezczyzna
dzieki
ja dopiero z dziewczyna, mam 17 lat wiec ok. slyszalem ze u kobiet to z tego powodu, ze ktos ja elektryzuje, ze to szansa jak euro 2012 - jesli sie interesujesz pilka to powinnas/powinienes wiedziec co to znaczy
na razie duzo czytam i sie ksztalce
mamy za soba juz oral i w ogole, ale sam seks to kojarzy mi sie z bolem dla niej. wiem ze to nietypowe zachowanie dla faceta ale ja ja bardzo mocno kocham

a Ty sie Garrett nie martw
bo nie mozna szukac na sile laski
gdybym nie mial tej co teraz to i ja pewnie bym czekal do studiow czyli do tych 19 - 20 lat. dasz rade, kazdy znajdzie ta druga polowe

Ostatnio edytowany przez Hagath; 03-02-09 at 20:45.
Max07 jest offline   Reply With Quote
Old 03-06-07, 07:01   #314
carlorozzi
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Postów: 7

Płeć: Mezczyzna
jestem nowy na tym forum i mam 18 lat nadal jestem prawiczkiem czy to wstyd?Chcialbym to zrobic z moja dziewczynom ale nie wiem jak sie do tego zabrac moze ktos mi cos doradzi?
carlorozzi jest offline   Reply With Quote
Old 03-06-07, 12:42   #315
patyk
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Postów: 172

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał carlorozzi
mam 18 lat nadal jestem prawiczkiem czy to wstyd?
to nie jest powód do wstydu.
a jak niebardzo wiesz jak się do tego zabrać, tzn że musicie jeszcze poczekać
__________________
Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą
patyk jest offline   Reply With Quote
Old 03-06-07, 13:01   #316
Yoshua
Perwers
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Warszawa
Postów: 1 374

Płeć: Mezczyzna
carlorozzi to nie jest powod do wstydu, a zanim zabierzesz sie do seksu naucz sie pisac.
Yoshua jest offline   Reply With Quote
Old 03-06-07, 13:27   #317
carlorozzi
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Postów: 7

Płeć: Mezczyzna
przepraszam ale w nocy nie spalem i tak jakos wyszlo ze bledow narobilem wybaczcie
carlorozzi jest offline   Reply With Quote
Old 03-06-07, 14:12   #318
henryczek14
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Postów: 2
Można powiedzieć że jestem też nowy, chociaż nie będę zabawiał tutaj często i długo.
Ja ze swoją kobietą czekamy do ślubu, czyli do 25 roku. Nawet jak ktoś się z tego będzie śmiał to mnie to nie rusza.
Warto czekać.

Aha, nie głosowałem ani na LPR ani na PIS
henryczek14 jest offline   Reply With Quote
Old 03-06-07, 21:13   #319
patyk
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Postów: 172

Płeć: Mezczyzna
ale masz 14 lat?
to by wyjaśnialo czemu w takim razie nie głosowaleś na LPR
__________________
Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą
patyk jest offline   Reply With Quote
Old 04-06-07, 19:26   #320
Lilia
Świntuszek
 
Zarejestrowany: May 2007
Postów: 55

Płeć: Kobieta
Dodatkowo ze maja takie silne postanowienia ja w tym wieku tez takie mialam ale powoli odwodze sie od tego pomyslu
Lilia jest offline   Reply With Quote
Old 04-06-07, 21:39   #321
miss90
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Postów: 62

Płeć: Kobieta
17 latek brak partnera

ale pieszczoty owszem były ;-)
miss90 jest offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 00:12   #322
Plaything
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: w domu;)
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
Wiek:19
Powód: Nieśmiałosc
zycie...
Plaything jest offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 16:37   #323
Nero12
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2007
Postów: 19

Płeć: Mezczyzna
nieśmialosci wyzbywamy sie automaycznie stajac sie pewniejsi siebie. Polecam na poczatek lekture:
- Potega podswiadomosci

Mi bardzo pomogla. Jeszcze 2 tytuly uwazam za bardziej wartosciowe niz jakakolwiek encyklopedia ale na razie nie chce ich zdradzac
Nero12 jest offline   Reply With Quote
Old 12-06-07, 01:33   #324
Rafał
Banned
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Postów: 58

Płeć: Mezczyzna
I ja też się dołączę... hehehe

Wiek: 22
Powód: Nieśmiałość,wstyd itp. he
Rafał jest offline   Reply With Quote
Old 15-06-07, 16:10   #325
matpaw1988
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Postów: 2

Płeć: Mezczyzna
ja 18 lat w tym roku pod koniec grudnia 19 lat heh i prawiczek
matpaw1988 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mój pierwszy raz

Tags
celibat, fanklub_jonas_brothers, frustracja, niezależność, pogarda, wolność

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:17.
   Archiwum