Tabletki anty - pytanie (mdłości, ból brzucha i piersi)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kotek19
    Świętoszek
    • Aug 2007
    • 1

    Tabletki anty - pytanie (mdłości, ból brzucha i piersi)

    Witam. Moja dziewczyna bierze tabletki antykoncepcyjne ok 1.5 roku. Współżycie zaczeliśmy w tym roku w lipcu. Za każdym razem było wszystko ok, krawienie w terminie, nie było ani jednej takiej sytuacji że dziewczyna pomineła jakąś tabletke, brała je z maksymalna róznicą +/- 2 godzin.
    Teraz opisze sytuacje która mnie niepokoi. W tym miesiacu mało się kochaliśmy ze względu na brak czasu, w całym miesiącu była tylko jedna sytuacja gdzie skończyłem w środku, w pozostałe razy na ciele mojej dziewczyny kończyłem. W tym miesiacu również żadna tabletka nie została pominieta,
    po wzieciu ostatniej, podczas przerwy również przyszło krwawienie. Po rozpoczęciu nowego opakowania(wczoraj) dziewczyna miała mdłości, wymiotowała w nocy(ok 6-7 godzin) od wziecia tabletki wiec skuteczność została zachowana. Mdłości mogly byc tez spowodowane tym, ze wczoraj jedliśmy pizze która mogła jej zaszkodzić bo sam sie żle po niej czułem. Mówiłą też że dzisiaj w nocy bolał ją brzuch i piersi. Aktualnie ból sie zmiejszył ale nadal bolą.

    Co może być przyczyną tych mdłośći,bólu brzucha i piersi?
    Dzisiaj dziewczyne cały dzień bolą piersi, brzuch.

    Możliwośc ciązy jest wydaje mi sie znikoma, bo przy regularnym braniu tabletek, wiekszosc stosunków bez końca w srodku, dziewczyna nie pije alkoholu.
    Ostatni stosunek był w dniu przed ostatniej tabletki bez końca w środku.
  • Malinka_a
    Perwers
    • Feb 2011
    • 1219

    #2
    być może to skutek uboczny brania tabletek?
    widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
    jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
    bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

    Skomentuj

    • kotek19
      Świętoszek
      • Aug 2007
      • 1

      #3
      Zobaczymy, czas pokaże jak dziewczyna sie bedzie czuła w ciągu kilku najbliższych dni, jeśli się nie poprawi to trzeba bedzie iść do lekarza

      Skomentuj

      Working...