syndi 35

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • vegeta130
    Świętoszek
    • Feb 2010
    • 12

    Tabletki syndi 35

    Zaczęłam od dzisiaj brać Syndi 35 jednak czytając ulotkę nie dowiedziałam się tego co chciała i jedno było dla mnie nie jasne.
    1. od kiedy wiadomo, że już antykoncepcja działa, czy to od pierwszej tabletki?
    2. Jest napisane, że jeśli antykoncepcja była skuteczna nie powinnam robić tygodniowej przerwy, czyli w takim razie one nie działają, czy po prostu są o wiele słabsze.. czy jak..?

    i jeszcze w sumie jedno, czy spożywanie alkoholu w jakiś sposób osłabia działanie bądź w ogóle przestaje?
  • lady_dizzy
    Banned
    • Aug 2009
    • 97

    #2
    jakies chinskie te tabletki? wiec... jak w kazdych tabletkach:
    - alkohol nie oslabia dzialania tabletek, chyba ze upijesz sie na tyle mocno, ze ja zwymiotujesz
    - tabletki owszem dzialaja od pierwszej, wzietej ale zazwyczaj czeka sie nieco wiecej czasu nim bedziecie mogli uprawiac seks bez prezerwatywy. nie wiem jak inne forumowiczki, ale ja dopiero po pierwszym opakowaniu kochalam sie bez gumek.
    - skutecznosc nie ma zadnego zwiazku z nierobieniem przerwy. czy ja zrobisz czy nie zalezy od Ciebie i wielu innych przypadkow podczas brania tabletek.
    jesli ulotka jest napisana tak jak mowisz to radze wybrac sie do ginekologa, on powinien Ci objasnic zasady doustnej antykoncepcji. pozdrawiam.

    Skomentuj

    • vegeta130
      Świętoszek
      • Feb 2010
      • 12

      #3
      No właśnie nie wiem, ale jakoś w internecie nie mogłam znaleźć tego co chciałam, a ta ulotka jest niejasna.

      Skomentuj

      Working...