Miękka żołądź

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • panterkaaa
    Świętoszek
    • Jul 2010
    • 3

    Miękka żołądź

    Wiec podczas masturbacji zauważyłem ,ze mój żołądź jest miękki u samej góry tzn czubek żołędzia jest miękki.. ;p jakoś 1cm niżej wszystko jest twarde
    eh... tak jakby napięty mięsień żołędzia chroniła luźna warstwa mięśnia na żołędziu(która jakby nie podnieca się)
    Czy ten problem spowodowany jest bezpośrednio przez masturbacje czy jakiś inny czynnik?
    liczę na wypowiedzi osób ,które posiadają taki problem jak i na osoby które sobie z nim poradziły
  • great
    Świętoszek
    • Feb 2010
    • 4

    #2
    W penisie nie ma mięsni. Jest taka gąbczasta tkanka która napełnia się krwią jak masz wzwód. No a w żołędziu(żołądziu?) poprostu tego nie ma. Taka anatomia.

    Skomentuj

    • panterkaaa
      Świętoszek
      • Jul 2010
      • 3

      #3
      dobra ale jeszcze z parę miechów temu mój żołędz był całkowicie twardy,napięty..

      Skomentuj

      • great
        Świętoszek
        • Feb 2010
        • 4

        #4
        No to wychodzi na to że moje informacje są nieprawdziwe.
        Ktoś inny by się wypowiedział.

        Skomentuj

        • glizdziarz
          Banned
          • Sep 2005
          • 1981

          #5
          Niestety są to skutki uboczne samogwałtu. Zbyt mocny ucisk od dłoni spowodował zablokowanie części naczyń krwionośnych i krew nie dopływa do wszystkich partii penisa. Zaprzestań tych grzesznych czynności a jest szansa, że wszystko wróci do normy.

          Skomentuj

          • panterkaaa
            Świętoszek
            • Jul 2010
            • 3

            #6
            właśnie tak myślałem... a lubię pościskać głownie po wytrysku jakby próbowałem pozbyć sie resztek spermy gniotąc penisa no chyba wiadomo ocb

            Dobra , posty mile widziane

            Skomentuj

            • julianna
              Banned
              • Dec 2006
              • 1036

              #7
              glizdziaz ma zdecydowanie racje, za długo się nie baw...

              Skomentuj

              Working...