Najdluzszy penis z jakim miałyście do czynienia?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marzenka5
    Banned
    • Jan 2011
    • 239

    Ostatnio trafił mi się największy. Na pewno przekraczał 20 cm. Ale wszedł cały i było super.... Aha! Facet był biały Polak.

    Skomentuj

    • gruszlaw
      Świętoszek
      • Apr 2007
      • 23

      Czyli co dlugosc jednak ma znaczenie ?? Myslalem ze grubosc/obwod/srednica tez ma znaczenie. Kobitki czy ma ?

      Skomentuj

      • Maryja_dziewica
        Perwers
        • Nov 2011
        • 902

        Tak, masz zbyt krótkiego.
        "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

        Skomentuj

        • Bobi25
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jul 2009
          • 395

          Czyli co dlugosc jednak ma znaczenie ?? Myslalem ze grubosc/obwod/srednica tez ma znaczenie.
          Tak to też ma znaczenie.

          Skomentuj

          • mlodapani
            Świętoszek
            • Aug 2012
            • 5

            najdłuższy z jakim miałam do czynienia, to ok 18-centymetrowy. Może i nie olbrzymi, ale jego właściciel doprowadził mnie do szczytu rozkoszy.

            Skomentuj

            • PysiA23
              Świntuszek
              • Apr 2009
              • 74

              Najdłuższy, z jakim mam i miałam doczynienia to 21 cm kawał ch***... . Nie ma to jak mieć takiego ff. Potrzebowałam kilka podejść, żeby się nauczyć jak się z nim bzykać. Teraz to nie sprawia mi problemu. Przyznam szczerze, że taki "gadżet" kusi od czasu do czasu.
              Podsumowując, to trafiały mi się w przedziale: 13 - 21 cm.

              Skomentuj

              • Margo82
                Perwers
                • Mar 2013
                • 937

                19-20 cm
                "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

                Skomentuj

                • brunecia

                  Miał ok 20cm, obawiam się że nawet więcej. Pierwszy stosunek to była masakra. Nie miałam wcześniej doświadczenia z takim rozmiarem i nie wiedziałam jak będzie dobrze. Misjonarz to była tragedia, cała tylna ścianka mie bolała. Później obraliśmy inne pozycje i był ok

                  Skomentuj

                  • marzena s.
                    Świntuszek
                    • Nov 2015
                    • 60

                    ponad 20 cm

                    Skomentuj

                    • barmetr
                      Perwers
                      • Feb 2009
                      • 1399

                      Te długości ustaliłyście na podstawie pomiarów, czy to jedynie dane szacunkowe?

                      Skomentuj

                      • paul_78
                        Erotoman
                        • Jul 2007
                        • 470

                        Napisał barmetr
                        Te długości ustaliłyście na podstawie pomiarów, czy to jedynie dane szacunkowe?
                        To przez to potem nie trafiają w drzwi od garażu...
                        Non serviam

                        Skomentuj

                        • Kalilah
                          Administrator
                          • Mar 2012
                          • 2689

                          Muszę przyznać, że te najdłuższe i najgrubsze (może koło 18-19 cm) dobrze pamiętam, ale z drugiej strony seksu samego w sobie najlepiej nie wspominam. Nie chodzi o technikę, ale bywało, że to było dla mnie po prostu bolesne. Wolę trochę mniejsze, takie średnie najlepiej.
                          My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                          Regulamin forum

                          Skomentuj

                          • bea
                            Świętoszek
                            • Apr 2010
                            • 6

                            Miałam kiedys faceta, jego długości nie mierzyłam, tak na oko troche powyżej 20 cm. Ale za to był strasznie gruby, miała koło 18 cm obwodu, to tak na własnych palca sprawdziłam. Za pierwszym razem ja byłam napalona to ekstra było, bo wjechał powolutku i delikatnie. Potem jak byłam czasami mniej podniecona to masakra, bolało bardzo, żadnej przyjemności. Długo nasza znajomośc nie potrwała.

                            Skomentuj

                            • Novaja
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Apr 2017
                              • 233

                              Mój partner ma 19cm długości i około 5cm grubości.
                              Przy pewnych pozycjach jest lekki ból, ale czasem mam własnie na takie ochotę, właśnie na miks rozkoszy i lekkiego bólu.
                              Zmarł twórca autokorekty. Niech mu ziemia lepką Będzin.

                              Skomentuj

                              • holly
                                Perwers
                                • Feb 2009
                                • 1090

                                Z centymetrem w ręce 22 wzdłuż i 16 obwodu

                                To nie są łatwe sprawy, dymanie w takim przypadku to już nie dzikość serca tylko taktyczne przedsięwzięcie Chociaż z czasem się człowiek przyzwyczaja.
                                C'est la vie.

                                Skomentuj

                                Working...