Mikrofilia/makrofilia i inne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ulustelus
    Świętoszek
    • Dec 2016
    • 18

    Mikrofilia/makrofilia i inne

    Kto ma podobną pasję?
  • wlosomaniacz
    Świntuszek
    • Nov 2016
    • 63

    #2
    Wbiłem na wiki i wyszło mi "Tiny beings" , "Giants, giantesse" - chodzi o wzrost?

    Skomentuj

    • stvari
      Ocieracz
      • Feb 2013
      • 187

      #3
      Napisał wlosomaniacz
      Wbiłem na wiki i wyszło mi "Tiny beings" , "Giants, giantesse" - chodzi o wzrost?
      Mnie się wydaje, że chodzi o to: https://pl.wikipedia.org/wiki/Mikrofil https://pl.wikipedia.org/wiki/Makrofil

      Skomentuj

      • wlosomaniacz
        Świntuszek
        • Nov 2016
        • 63

        #4
        sugerujesz jakąś rzadką odmianę dendrofilii?

        Skomentuj

        • stvari
          Ocieracz
          • Feb 2013
          • 187

          #5
          Napisał wlosomaniacz
          sugerujesz jakąś rzadką odmianę dendrofilii?
          Konkretnie to plantofilia (plantophilia).

          Skomentuj

          • ulustelus
            Świętoszek
            • Dec 2016
            • 18

            #6
            Tak z pewnością interesują mnie mchy Widze ,że w Polsce jest to bardzo mało popularne ,szkoda

            Macrophilia is a fascination with or a sexual fantasy involving giants, more commonly expressed as giantesses (female giants). It is typically a male fantasy, with the male playing the "smaller" part--entering, being dominated, or being eaten by the larger woman.Others involve partners who naturally have a significant difference in size.Resizing (including miniaturization, growth, shrinking, and enlargement) is a recurring theme in fiction, in particular in fairy tales, fantasy, and science fiction.
            Mi raczej o to chodziło

            Tak z ciekawości mogę dodać ,że w USA poznałem kilka kobiet które mają ten fetysz, więc nie jest to tylko męska domena.
            Last edited by Raine; 27-12-16, 11:10. Powód: Paaaanie, edytuj posty, a nie że jeden pod drugim!

            Skomentuj

            • wlosomaniacz
              Świntuszek
              • Nov 2016
              • 63

              #7
              Tak z pewnością interesują mnie mchy Widze ,że w Polsce jest to bardzo mało popularne ,szkoda
              No właśnie też to dla mnie było nie teges. Pewnie koleś*zobaczył coś pierwszego lepszego na polskiej wiki zamiast sprawdzić angielską

              nie dziwię się że jest on mało popularny, bardzo trudno przełożyć go na rzeczywistość. Jeszcze jak kobiety mają ten fetysz to jeszcze jeszcze, ale na odwrót? musiałbyś być karłem lub liliputem

              Skomentuj

              • ulustelus
                Świętoszek
                • Dec 2016
                • 18

                #8
                Masz rację karłem nie jestem, ale to działa w drugą stronę małe kobiety spotykają się z 2 metrowymi facetami (częsciej maża nawet o jeszcze wiekszych ) i są traktowane w specyficzny sposób, troche ponizane ,taka dominacja , ale mi chodzi mi raczej bardziej o fanów komiksów tego typu (nie tylko hentai).

                Skomentuj

                Working...