Podwójna penetracja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Swing_Para
    Świntuszek
    • Oct 2005
    • 82

    #16
    W bliskich okolicach Katowic jest kilka działających klubów, oto ich adresy www:







    Kluby te mają jednak pewną dość istotną wadę... niezadowalająca frekwencja podczas imprez (góra 10-15 osób, często z przewagą mężczyzn).

    Ale jeśli będziecie z żoną w Warszawie, to zapraszamy na nasze imprezki. Organizujemy najczęściej imprezy dla ok. 15-20 osób (prawie same pary), większośc ludzi się zna, atmosfera jest wyjątkowo pogodna i sprzyjająca zabawom. Nikt się niczemu nie dziwi. Jak ktoś jest bi, też się odnajdzie.

    A jak wyglądają grupowe imprezy? Różnie, przeróżnie. Raz jest b. ciekawie (my jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami swingers-klubów), innym razem mniej. Wszystko zależy od ludzi, którzy przyjdą. A przychodzą przeróżni. I modelowaci i zwyczajni i szczupli i puszyści. Naprawdę nie ma reguły. I zadufani w sobie i pogodni, otwarci, esktrawertyczni.

    Panuje jednak zasada: nic na siłę. Więc jeśli klimat Wam nie przypadnie do gustu (na naszych imprezach do raczej niemożliwe, bo jest okropnie dużo zabawy, humoru i szaleństwa - chyba że jesteście zmanierowani i zawsze "ą" i "ę" - to wtedy może być problem), to po prostu nikt do niczego Was nie zmusza i możecie się poprzyglądać lub zwyczajnie wyjść.

    pzdr.
    SwingPara

    PS. Wstydzenie się swojej urody.... bezsens. Impreza grupowa to nie wybieg dla modelek. Mamy całe grono znajomych, fantastycznie bawiących się 50-latek, które już nieco nadszarpnął ząb czasu, ale ilośc witalnych sił w nich i bezpruderyjnośc, które prezentują, przebija atrakcyjność ludzi 20-letnich (tacy też się zdarzają, zwłaszcza ostatnimi czasy coraz częściej). Trzeba się po prostu trochę polubić i mieć świadomość, że swing to radosny, nieskrępowany seks, a nie "sprawdzanie się", czy to pod względem urody czy seksualnej sprawności.

    Skomentuj

    • Wiracha
      Ocieracz
      • Oct 2006
      • 146

      #17
      Napisał Swing_Para
      Pozwalamy sobie raz jeszcze zdać Wiracha pytanie: czy to Ty organizowałeś swojego czasu grupowe imprezki w Warszawie (bodajże gdzieś na Grochowie)?
      Po raz drugi odpowiadam Tak, to ja - ten sam

      Skomentuj

      • jarak
        Świętoszek
        • Oct 2006
        • 26

        #18
        Dzięki za namiary ...... a ponieważ nie jesteśmy ą i ę to myślę, że się odnajdziemy. )

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #19
          Mnie jakoś nie nęci podwójna penetracja.
          Natomiast bardzo działa mi na wyobraźnię Lucky Pierre, cytując za Wikipedią:
          A man has vaginal sex with a woman, while himself being anally penetrated by another man.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • gucio5tys
            Perwers
            • Dec 2005
            • 1075

            #20
            A mnie ciekawi taka podwójna penetracja ;-)



            galeria:
            Alkohol - typowy rozluźniacz języka
            "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
            Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

            Skomentuj

            • Wiracha
              Ocieracz
              • Oct 2006
              • 146

              #21
              Napisał rojze
              Mnie jakoś nie nęci podwójna penetracja.
              Natomiast bardzo działa mi na wyobraźnię Lucky Pierre, cytując za Wikipedią:
              A man has vaginal sex with a woman, while himself being anally penetrated by another man.
              Tylko działa na wyobraźnię? Czy chciałabyś to zobaczyć? Być tą kobietą?

              Skomentuj

              • szalonyjarek
                Świętoszek
                • Jul 2006
                • 43

                #22
                Do jarak'a -i jak się upewniłem, że ma to bawiliśmy się dalej razem-miał naprawdę dużego czlonka... A czytając posty powyżej my nigdy nie uprawialiśmy sexu analnego we trójkę -spróbowaliśmy sami i nie podobało się jej... zero podniecenia -więc zrezygnowaliśmy...

                Skomentuj

                • z001
                  Świętoszek
                  • Sep 2006
                  • 18

                  #23
                  A my z żoną szukamy takiej grupy w 3miescie. Może nas ktoś wprowadzić?

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #24
                    Napisał Wiracha
                    Tylko działa na wyobraźnię? Czy chciałabyś to zobaczyć? Być tą kobietą?
                    Tak, chciałabym być tą kobietą.
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • Wiracha
                      Ocieracz
                      • Oct 2006
                      • 146

                      #25
                      Napisał rojze
                      Tak, chciałabym być tą kobietą.
                      Masz partnera? Da się na to namowić? Czy chcesz to zrobić z dwoma obcymi mężczyznami?

                      Wiecie co? A może by tak założyć temat 'Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić'. To może ułatwić spełnienie tychże :-)

                      Skomentuj

                      • leon
                        Świntuszek
                        • Mar 2005
                        • 53

                        #26
                        Napisał szalonyjarek
                        ja z dziewczyną robimy to tak -ja stukam jej cipeczke a ona zajmuje się penisem innego facete -bardzo to lubi -jak mowi szczególnie lubi ten rytm pod koniec ja czuje uderzenia z dwóch stron...
                        Po pierwsze walenie z drugim facetem jednej baby to dla mnie ******two a po dwa twoja baba to jak dziwka się zachowuje a ty jak alfąs. Nie wyobrażam sobie żeby moja kobieta ruchała się z innym.

                        Skomentuj

                        • czarnykot
                          Świętoszek
                          • Nov 2006
                          • 30

                          #27
                          Napisał Wiracha
                          Wiecie co? A może by tak założyć temat 'Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić'. To może ułatwić spełnienie tychże :-)
                          Zdecydowanie dobry pomysł.


                          Napisał leon
                          Po pierwsze walenie z drugim facetem jednej baby to dla mnie ******two a po dwa twoja baba to jak dziwka się zachowuje a ty jak alfąs. Nie wyobrażam sobie żeby moja kobieta ruchała się z innym.
                          Dobrze się czujesz? Dla ciebie to "******two", ty sobie tego nie wyobrażasz, ale to nie znaczy, że dla innych to nie jest dobra zabawa. Skoro mają taki układ to nie jest żadna zdrada ani dziwkarstwo. Poza tym sorry, co jest "******kiego" w seksie dwóch facetów z kobietą? Przecież oni się ze sobą nie pieprzą.

                          Skomentuj

                          • Swing_Para
                            Świntuszek
                            • Oct 2005
                            • 82

                            #28
                            Napisał leon
                            Po pierwsze walenie z drugim facetem jednej baby to dla mnie ******two a po dwa twoja baba to jak dziwka się zachowuje a ty jak alfąs. Nie wyobrażam sobie żeby moja kobieta ruchała się z innym.
                            Słuchaj gburze, wybierz sobie może Forum LPR-u, tam się zrealizujesz. A tutaj uszanuj wolę i pragnienia innych i nie oceniaj. A jak już nawet musisz ocenić, by pokazać jaki jesteś wierny LPR-owski macho, to zachowaj minimum kultury osobistej , a nie zachowuj się jak zwykły wiejski ćwok.

                            tym razem bez pozdrowień
                            SwingPara

                            Skomentuj

                            • Raine
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 5246

                              #29
                              Pan leon również ma prawo się wypowiedzieć - z tym, że na przyszłość prosiłbym o nieco mniej wysublimowane słownictwo :>

                              A propos podwójnej penetracji w anus. Nie słyszałem (może za krótko żyję ) żeby ktoś (płci damskiej, oczywiście) mówił, że to przyjemne. Prawdę mówiąc coś mi się raczej wydaje, że robią to tylko aktorki-profesjonalistki - za potrójną stawkę...

                              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                              Regulamin Forum.

                              Skomentuj

                              • Swing_Para
                                Świntuszek
                                • Oct 2005
                                • 82

                                #30
                                Napisał Raine
                                A propos podwójnej penetracji w anus. Nie słyszałem (może za krótko żyję ) żeby ktoś (płci damskiej, oczywiście) mówił, że to przyjemne. Prawdę mówiąc coś mi się raczej wydaje, że robią to tylko aktorki-profesjonalistki - za potrójną stawkę...
                                Jest to przyjemne, podobnie jak analny fisting. Wymaga jednak dużo doświadczenia od partnerów i samodzielnych treningów z rozciągnięciem zwieracza tak, by odbyt mógł pomieścić dwa penisy. Zwieracz w linii pionowej jest bardzo rozciągliwy, więc i czas potrzebny na tego typu treningi jest dużo krótszy niż ten, który jest potrzebny do tego by móc pomieścić w odbycie pełną dłoń.

                                Ale przyznać musimy, że... niewiele znamy innych kobiet, które lubią tego typu zabawy (raptem 2).

                                pozdrawiamy
                                SwingPara

                                Skomentuj

                                Working...