Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie
Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 21-04-12, 22:43   #1
GastlyTenPrawdziwy
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Postów: 40

Płeć: Mezczyzna
Czy to cos znaczy? (ona zgadza się na spotkania)
Witam. Jest to moj pierwszy post na forum, wiec chcialem sie przywitac . Mam na imie Kuba, i mam 17 lat . A teraz do rzeczy.. Mam moze, niektorym wydajace sie glupie pytanie, a mianowicie: czy dziewczyna z ktora umawiamy sie na spacer, na lody itp, oczywiscie zakladajac ze nam sie podoba, moze chciec z nami byc? Od razu zaznaczam, ze nie jest to tylko przyjacielskie spotkanie i ona o tym napewno wie
GastlyTenPrawdziwy jest offline  
Old 21-04-12, 22:46   #2
Milwaukee
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Poznań
Postów: 29

Płeć: Mezczyzna
Rozumiem że to Ty proponujesz te spotkania?

Oczywiście że może chcieć z Tobą byc, ale musisz brać też pod uwagę możliwość że spotyka się z Tobą bo nie chce wyjść na chamską i łamać Ci serca. Dlatego przeanalizuj swoje szanse, dawaj jej do zrozumienia pewne rzeczy i na podstawie jej reakcji uzyskasz mniej lub bardziej czytelną odpowiedź

Powodzenia!
Milwaukee jest offline  
Old 21-04-12, 22:53   #3
GastlyTenPrawdziwy
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Postów: 40

Płeć: Mezczyzna
Oczywiscie, ze to ja proponuje te spotkania . Nie wydaje mi sie, zeby spotykala sie ze mna z litosci, poniewaz codziennie piszemy ze soba smsy, gadamy co 2 dzien na skype i ogolnie jest okej. Nie wspomnialem tylko o jednym.. Nie wiem czemu ona mi caly czas mowi o innych chlopakach jakie to z nich 'ciacha' nie sa itp.
GastlyTenPrawdziwy jest offline  
Old 21-04-12, 22:56   #4
Milwaukee
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Poznań
Postów: 29

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał ahmedziak Zobacz post
Nie wydaje mi sie, zeby spotykala sie ze mna z litosci, poniewaz codziennie piszemy ze soba smsy, gadamy co 2 dzien na skype i ogolnie jest okej.
Nie chodzi o to że spotyka się z Tobą żeby nie było Ci przykro tylko po to że w Twoim towarzystwie czuje się dobrze w sensie przyjacielskim. Możesz być dla niej najważniejszym mężczyzną na świecie ale nic poza te przyjacielskie relacje (wiem że brak w tym logiki no ale tak to już jest ).
Milwaukee jest offline  
Old 21-04-12, 23:00   #5
GastlyTenPrawdziwy
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Postów: 40

Płeć: Mezczyzna
Nie jest to nie logiczne.. . Myysle jednak ze jej sie podobam ( nie zebym byl pewny siebie ), bo nawet mowila mi, ze fantastycznie sie czuje kiedy ja przytulalem. Wydaje mi sie ze moze miec jakis uraz, po tym jak ja chlopak zostawil. Broni sie przed kolejnym zwiazkiem.
GastlyTenPrawdziwy jest offline  
Old 21-04-12, 23:02   #6
Milwaukee
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Poznań
Postów: 29

Płeć: Mezczyzna
A w sumie tak na logike - spotykasz się z nią, mówi Ci miłe rzeczy, przytulacie się - musisz być koniecznie w związku? Nie jest Ci dobrze tak jak teraz?
Milwaukee jest offline  
Old 21-04-12, 23:06   #7
GastlyTenPrawdziwy
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Postów: 40

Płeć: Mezczyzna
Tak, mowi mi mile rzeczy . Wiesz, nie chce byc tylko jej 'kolega'.. Wstyd sie przyzjac, ale jeszcze nie bylem w powaznym zwiazku. Nie chodzi mi w zadnym wypadku o seks chodzi o milo spedzone chwile, rozmowy z nia, calowanie i inne mile rzeczy. Chodzi tez chyba o to, zeby miec swiadomosc i poczucie, ze w pewnym sensie jest 'moja'
GastlyTenPrawdziwy jest offline  
Old 21-04-12, 23:13   #8
Milwaukee
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Poznań
Postów: 29

Płeć: Mezczyzna
Rozumiem Cię

No ja też nie byłem w poważnym związku więc może nie powinienem się w ogóle odzywać ale sam musisz wyczuć czy jest Tobą zainteresowana czy nie. W każdym razie trzymam kciuki i życzę powodzenia!
Milwaukee jest offline  
Old 21-04-12, 23:20   #9
GastlyTenPrawdziwy
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Postów: 40

Płeć: Mezczyzna
A i jeszcze przypomniala mi sie taka sytuacja na skypie, do ktorej by chyba nie doszlo ze zwykla kolezanka. Rozmowa na skype + kamerka, no i tak gadamy, i w pewnym momencie powiedzialem jej ze ide po cos do picia. Wracam, patrze, a tu kamerka wylaczona. Zapytalem jej dlaczego to zrobila a ona ' poczekaj, chce Ci sie pokazac'. Wlacza kamerke, ja patrze a tu piersi pokazala I tekst do mnie ' i jak? Masz ciasno w spodniach?'
GastlyTenPrawdziwy jest offline  
Old 21-04-12, 23:41   #10
Milwaukee
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Poznań
Postów: 29

Płeć: Mezczyzna
Haha to nieźle ;D i jak? fajne były?

No to próbuj
Milwaukee jest offline  
Old 21-04-12, 23:45   #11
GastlyTenPrawdziwy
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Postów: 40

Płeć: Mezczyzna
Cycki pierwsza klasa . Ona mowi ze sa male hah ;D. No bede probowal. Mam nadzieje, ze wyjdzie
GastlyTenPrawdziwy jest offline  
Old 28-04-12, 20:37   #12
_Aligator_
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
Pozazdrościć tylko

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez _Aligator_; 28-04-12 at 20:48.
_Aligator_ jest offline  
Zamknięty Temat
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:34.
   Archiwum