Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Kamasutra
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 19-02-07, 18:04   #26
zi3c
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Postów: 181

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Cp Dyman
W cipeczce jest lepiej, bo mozna szybciej i mocniej
A kto powiedział, że w dupcie trzeba wolno? Ja nie widzę różnicy i jak chce to robie wolniej albo szybciej i mocniej
zi3c jest offline   Reply With Quote
Old 19-02-07, 18:33   #27
Cp Dyman
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Postów: 38

Płeć: Mezczyzna
Można szybko w pupie ale partnerka moze mieć niemiłe odczucia....
__________________
Cp Dyman
Cp Dyman jest offline   Reply With Quote
Old 19-02-07, 18:41   #28
szatyneczka
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Miasto: Kraina rozkoszy i rozpusty...
Postów: 119

Płeć: Kobieta
Anal bez gumki,z finałem w środku
szatyneczka jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-07, 01:52   #29
men_pl
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Postów: 82
asiulek widocznie maz waska pupke dlatego kilka ruchow mmmmm
men_pl jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-07, 16:46   #30
Onaa
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Postów: 40
Dużo osób pisało,że anal w gumce. Nie pękają Wam...? Bo nam tak =/
Onaa jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-07, 17:00   #31
zuziaG60
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: śląsk
Postów: 24

Płeć: Kobieta
a u nas tez to roznie bywa zalezy od nastroju nie uzywamy gumek jesli chodzi o poslizg to anal gel!
zuziaG60 jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-07, 13:53   #32
Panna O.
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: podkarpacie...
Postów: 75

Płeć: Kobieta
zawsze w gumce! Inaczej nie ma mowy.
a finał to już różnie w buzi, na buzi, na piieersiach....
__________________
"W związku z tym uważam, żemam pełne prawo mówić ,,ku.wa", kiedy mi się spodoba, a także zarabiać i wydawać codziennie nieprzyzwoite sumy pieniędzy".
Panna O. jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-07, 13:57   #33
Wisienka & Gandi
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Postów: 151

Płeć: Para
mój partner by chcial a ja niestety nie mogę... chcialabym to zrobić dla niego i tylko i wyłącznie dla niego bo mnie to nie kreci za bardzo... z wielu powodów... przede wszystkim odnawiające sie co jakiś czas krwawienia z pęknietej ściany jelita grubego... miałam kiedyś bardzo polesne badanie i ogolnie moja pupcia mi sie źle kojarzy od tamtego czasu...

raz chcialam naprawdę spróbować, wszedl we mnie a ja myślalam ze mi tam rozpalone do bialości żelazo ktos wsadził... tragiczne uczycie... później krew...

jest to dla mnie problem bo wiem, ze tylko i wyłącznie z mojej winy nie zaspokajam jego jakichś tam fantazji, ktore akurat lubi... przez to jestem "gorsza" sama w swoich oczach...

a dodatkowo dla mnie to jest niehigieniczna czynność... odbyt służy do zupełnie innych "zadań"... w jelitach a szczególnie w okrężnicy są setki tysięcy bakterii, więc nie wyobrażam sobie takiego sexu bez gumki... facet może mieć jakieś otarcia na penisie i wtedy ma bezpośredni kontakt z zarazkami... dlatego byłabym w ogole za opcją z lewatywą, nawet kiedyś o tym myślalam...

poza tym gdy juz facet "ubrudzi" sobie swojego gołego penisa w kobiecym tyłeczku - i nie mowię, ze ma byc dosłownie brudny, chodzi mi o te bakterie - to błagam niech nie wkłada go kobiecie do pochwy... wprowadza jej wtedy taką dawkę bakterii, że szok... i to jeszcze w miejsce, które powinno być wręcz sterylnie czyste... choćby z racji tego, ze to przyszłe mieszkanko dla dzidziusia, a z pochwy do macicy jest bliziutko i bakterie w ramach wycieczki szybko dotrą gdzie nie powinny... pozniej problem z zapaleniami, które mogą doprowadzić nawet do niepłodności... do tego wiele kobiet ma nadżerki na sciankach pochwy... i znowu kontakt bakterii z otwarta raną...

litosci - po co kobieta ma cierpieć... jak juz to wkladajcie do pupci w gumce a pozniej chcac wejsc w pochwe - zdejmijcie gumke... będzie higieniczniej i przede wszystkim bezpieczniej dla kobiety...

a na koniec... konczyc owym "brudnym" penisem w buzi kobiety...? a co z przykrym zapachem? panowie, wlozcie sobie paluszek w pupcie, pomerdajcie tam nim a pozniej z błogoscia na twarzy go obliżcie... sami... zobaczycie czy to taka przyjemna sprawa...

czasami zarowno kobiety jak i mężczyźni robia coś co nie do końca jest po ich myśli ale robia to z milości... dlatego nie zawsze można być na 100% przekonanym czy cos "takiego" naprawdę sprawia partnerce przyjemność, czy po prostu nie chce urazić swojego lubego... warto dlatego czasem postawić się od początku do końca w sytuacji jaka proponujemy drugiej osobie i na wlasnej skorze sie przekonać jak to jest...

no wlaśnie pisze na temat, uzasadniam dlaczego w gumce a nie bez
__________________
r e l a x t a k e i t e a s y . . .

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 04-10-16 at 16:18.
Wisienka & Gandi jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-07, 21:01   #34
Cp Dyman
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Postów: 38

Płeć: Mezczyzna
Popieram ten tekst Seks analny to dodatek do klasycznego i nie powienien być uprawiany na siłe....to się mija z celem. Ja seks analy uprawiam bardzo rzadko i dlatego zawsze mi smakuje i mojej Lady Osobiście wole śliską cipeczke, a pupcia jest dobra dla urozmaicenia. Kobiecie wystarczy wsadzić paluszka albo języczka, penisek jest dobry ale mały. Ja mam dużego i jak wsadze w pupe to...nic nie czuje, tak mi ściska Seks analny jest nie dla każdego....
__________________
Cp Dyman
Cp Dyman jest offline   Reply With Quote
Old 23-02-07, 00:41   #35
Wisienka & Gandi
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Postów: 151

Płeć: Para
Cytat:
Napisał Asiulek
Twoją odpowiedz moznaby skrocić do trzech zdań, bo reszta jest calkiem nie na temat
najpierw napisalaś, ze pisze nie na temat, gdy Ci wyjaśniłam, ze jednak piszę na temat i jedynie uzasadniam moje zdanie to zmieniłaś swój wpis by "bardziej pasował" - a całym szasunkiem ale moze ja sama bede decydowala o długości moich postów, a jak drażnią Cię dlugie wpisy to je zwyczajnie opuszczaj... mam to do siebie, ze lubię się rozpisywać, taka już moja natura, pozdrowienia i bez urazy

P.S. poza tym takie uwagi lepiej pisać w prywatnych wiadomościach a nie zaśmiecać nimi główny wątek, pozdro
__________________
r e l a x t a k e i t e a s y . . .
Wisienka & Gandi jest offline   Reply With Quote
Old 23-02-07, 09:56   #36
radzio_z
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Warszawa
Postów: 496

Płeć: Mezczyzna
w.i.s.i.e.n.a-> bez przesady, a moją dziewczyną sex analny też nam nie wyszedł, bo ją za każda prubą boli i nawet na 1 cm nie wszedłem, ale nie twierdzę że to jej wina. Ona sama (coprawda za moimi namowami) po pewnym czasie godzi się znów sprubować, ale za każdym razem jes tak samo, czyli opór, ból i koniec zabawy na dziś. Ostatnim pomysłem (z jej strony) jest zakup jakiś profesjonalnych nawilżaczy, bo do tej pory prubowaliśmy na wazelinie.

Co do kończenia w ustach, czy przechodzenia ze stosunku analnego do klasycznego, również uważam ze to gruba przesada. Copawda brudu i zarazków można się na kilka godzin pozbyć poprzez wykonanie lewatywy, ale świadomość dziewczyny że "to coś przed chwilą było w moim tyłku a teraz mam to lizać?" może pozbawić całej przyjemności, wiec nawet nie będę proponował takich rozwiązań, jeśli w koncu analek nam wyjdzie.
__________________
Jestem niepokorny
radzio_z jest offline   Reply With Quote
Old 23-02-07, 11:11   #37
bruk tejlor
Perwers
 
Zarejestrowany: Feb 2006
Postów: 825

Płeć: Kobieta
mnie pierwszy drugi i kilka pierwszych kolejnych tez bolalo, zaciskalam zeby a pozniej juz sama przyjemnosc. Bez gumy, z lubrykantem i doznania sa mocniejsze niz podczas zwyklej penetracji. Final na mnie, we pupie jeszcze nie probowalismy.
__________________
bruk tejlor jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-07, 07:49   #38
julianna
Banned
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Postów: 1 036

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał bruk tejlor
mnie pierwszy drugi i kilka pierwszych kolejnych tez bolalo, zaciskalam zeby a pozniej juz sama przyjemnosc. Bez gumy, z lubrykantem i doznania sa mocniejsze niz podczas zwyklej penetracji. Final na mnie, we pupie jeszcze nie probowalismy.
u mnie bylo odwrotnie
pierwszy raz analik był najbardziej przyjemny, moze dlatego, ze to bylo cos nowego, wytrysk byl w srodku, a uczucie jak bym miała lewatywę zrobioną i tak własnie to zadziałało następne juz mi nie za bardzo sie podobały...
tez uwazam, ze przechodzenie bez gumy z odbytu do pochwy lub ust jest jakies niehigieniczne, nie dla mnie to
julianna jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-07, 12:10   #39
Mateusz33
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Postów: 4

Płeć: Mezczyzna
Ojjj najlepiej wprost do tyleczka,moja kochanka az drży tak jej dobrze Uwielbiamy to
Mateusz33 jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-07, 23:43   #40
evika
Perwers
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Postów: 1 083

Płeć: Kobieta
Nie wiem, czy dobrze pamietam, ale tzw szczelina odbytu, to trudnogojące sie pekniecie sluzówki. Po prostu człowiek zyje z ranką. To sie leczy stosując stopniowe rozwieranie, a co za tym idzie wzmacnia sie sluzówkę, przyzwyczajając do rozciagania. Nie jestem lekarzem, więc mogłam cos pokręcić, ale w zarysie chyba nie rozmijam sie z faktami
evika jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-07, 15:32   #41
malinkaa7
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Postów: 242

Płeć: Kobieta
Jestem ciekawa czy każda z waszych partnerek albo wy drogie koleżanki robicie sobie zawsze przed sexem analnym lewatywę? czy to jest konieczne ? jak jest u was?
malinkaa7 jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-07, 15:55   #42
Xena
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Postów: 338
57 osob,z tego TYLKO 2 uzywaja gumek!
__________________
"I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.
Xena jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-07, 16:12   #43
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał malinkaa7
Jestem ciekawa czy każda z waszych partnerek albo wy drogie koleżanki robicie sobie zawsze przed sexem analnym lewatywę? czy to jest konieczne ? jak jest u was?
Nie, nigdy. Nie uważam żeby było to potrzebne, a kojarzy mi się z dużą nieprzyjemnością.
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-07, 17:44   #44
evika
Perwers
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Postów: 1 083

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Xena
57 osob,z tego TYLKO 2 uzywaja gumek!
Jesli sie ma zaufanie, i stałego partnera, to gumka zbędna
evika jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-07, 18:28   #45
Xena
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Postów: 338
Cytat:
Napisał evika
Jesli sie ma zaufanie, i stałego partnera, to gumka zbędna
Zaufanie nie chroni od drobnoustrojow chorobotworczych.
http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6128
http://www.kobietaintymna.atupartner.../nadzerka.html

Pozatym, wg. Min.Zdrowia i Funduszu Ludnosciowego Narodow Zjednoczonych (UNFA) wynika ze:

Polki sa czolowka zachorowan i umieralnosci z powodow nowotworow szyjki macicy.
Mimo,ze w Polsce istnieje pelny dostep do bezplatnych badan cytologicznych, rzadko ktora korzysta z darmowych uslug.
__________________
"I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

Ostatnio edytowany przez Xena; 25-03-07 at 19:00.
Xena jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-07, 19:25   #46
evika
Perwers
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Postów: 1 083

Płeć: Kobieta
Nie cierpie gumek, nie uzywam. Poza tym uważam, że to nie ma wiele wspólnego z rakiem szyjki macicy. Istotniejsza jest higiena, i regularne badania. Zawsze nosimy w sobie jakies bakterie, w powietrzu którym oddychamy tez fruwa pełno bakterii, a przeciez w maskach nie chodzimy. W ustach tez mieszkaja bakterie, a całujemy się bez gumki.
evika jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-07, 20:39   #47
YoungStallion
Perwers
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: na południu
Postów: 1 184

Płeć: Mezczyzna
wytlumaczy mi ktos co ma seks analny do raka szyjki macicy?
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem
YoungStallion jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-07, 21:27   #48
malinkaa7
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Postów: 242

Płeć: Kobieta
Czyli większość z was nie stosuje wcześniej lewatywy? ja bym chciała zacząć eksperymentowac z moim mężczyzną i spróbową sexu analnego..ale jakoś lewatywa mnie odstrasza ale z drugiej strony byłoby mi wstyd jakby mój chłopak miał na swoim penisku kawałki mojego kału krępująca sprawa. A wy się tym nie przejmujecie ??
malinkaa7 jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-07, 22:30   #49
krzysiudr
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Radom
Postów: 82

Płeć: Mezczyzna
a jesli partnerowi to nie przeszkadza ale wole byc czysta to jak bezbolesnie zrobic lewatywe.?
krzysiudr jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-07, 22:46   #50
julianna
Banned
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Postów: 1 036

Płeć: Kobieta
krzysiudr, jakis dziwny ten twój post, ty sie pytasz o coś czy stwierdzasz fakty?
lewatywa nie boli przecież, tylko czujesz chłodny płyn jak wpływa do odbytu
julianna jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Kamasutra

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:05.
   Archiwum