W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

"Przelotne" znajomosci

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • RUBBERT
    Świntuszek
    • Dec 2005
    • 53

    #31
    Zdarzyło mi się dwa razy - oczywiście jak nie byłem w związku. Raz lodzik, a raz sex. Przy czym ten pierwszy to latem na dworze po dyskotece z nowopoznaną dziewczyną, ten drugi w toalecie (na szczęście klub całkiem nowy, toalety nienajgorsze były). Ale takich dziewczyn "na raz" spotkałem na swej drodze dość sporo, lecz że byłem w związku to odmawiałem, a zdarzały mi się bardzo bezpośrednie propozycje.

    Skomentuj

    • elKoj69
      Perwers
      • Sep 2012
      • 1195

      #32
      Również spotykałem wiele dziewczyn na jedną noc. Propozycje bywały, czasami też z mojej strony, ale kończyło się co najwyżej na lodziku. A gdzie? Na akademikach! O juwenaliach nie wspomnę
      Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

      Skomentuj

      • przyjaciel40
        Perwers
        • Jul 2010
        • 1116

        #33
        haha ale zadałeś pytanie i powiem szczerze każda kobieta, która się do takiej formy kontaktu przyzna zostanie określonja jako........
        Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

        Skomentuj

        • Scaramanga
          Perwers
          • Dec 2010
          • 854

          #34
          Napisał Baggins
          A skąd będziesz miał pewność po tych kilku godzinach, że Twoja potencjalna wybranka taka nie jest? Powie Ci, a Ty jej uwierzysz?
          Tu mnie masz Raczej to się wyczuwa... Ale jeśli będzie mi odpowiadała i będę napalony jak piec to będzie ciężki dylemat. Dwa razy miałem takie propozycje i odmówiłem, a na trzecią odpowiedziałem twierdząco. Ona się rozmyśliła, ale było po niej widać, że bardzo podobałem się jej, tylko nie mogła się przemóc. O takich sytuacjach mówię, gdy poznasz osobę na tyle dobrze, że wiesz iż nie udaje.... no ale to przypadek specyficzny i pewnie mi się już nie powtórzy

          Skomentuj

          • julia000
            Świętoszek
            • Apr 2013
            • 4

            #35
            Mim się zdarzyło parę razy zaliczyć numerek z nieznajomym i nie uważam się za łatwą. Seks to przyjemność, a jeśli nie masz akurat partnera to co w tym złego?
            Nie linkujemy w podpisie

            Skomentuj

            Working...