W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zbyt ciasny na anal

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dawiddawid90
    Świętoszek
    • Feb 2011
    • 11

    Zbyt ciasny na anal

    Witam wszystkich,

    mam pytanie które dla niektórych może wydawać się głupie ;-) Ale mam taki realny problem ze jestem.. zbyt ciasny. Próbowałem stosunku z osobą mojej płci ale próba włożenia penisa we mnie zakończyła się porażką.. (ogólnie ból, po prostu "nie mieścił się"). Próbę ponowiliśmy wspierających się środkami nawilżającymi ale z podobnym skutkiem jak za pierwszym razem. Czy istnieje jakiś sposób poradzenia sobie z tym i "rozciągniecia" trochę mnie w najmniej bolesny sposób (próbowałem z różnymi drobnymi przedmiotami pod prysznicem ale włożenie czegokolwiek większego niż palec po prostu boli).

    z góry dzięki za pomoc
  • pitchlyn

    #2
    praktyka , tylko praktyka

    Skomentuj

    • dawiddawid90
      Świętoszek
      • Feb 2011
      • 11

      #3
      w tym rzecz ze nie mogę właśnie "praktykowac"... mimo szczerych chęci

      Skomentuj

      • padme
        Erotoman
        • Mar 2006
        • 666

        #4
        Polecam długie pieszczoty, celem rozluźnienia. No i praktyka



        P.S. skoro nic większego niż palec, to jak Ty srasz?
        "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

        Skomentuj

        • lolo82
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 46

          #5
          popros partnera zeby dług piescił ciebie palcem potem dwoma i trzema napeno sie rozciągnie, zreszta sam możesz wkładac palce sobie i rozciągac ciasna dziureczke

          Skomentuj

          • beasty1982
            Świętoszek
            • Aug 2006
            • 24

            #6
            Napisał dawiddawid90
            w tym rzecz ze nie mogę właśnie "praktykowac"... mimo szczerych chęci
            ewidentnie jestes po prostu spiety i nie potrafisz rozluznic zwieracza.
            Gdybys faktycznie byl taki ciasny to podobny bol odczuwal bys przy wydalaniu.
            Musisz cos zrobic zeby sie rozluznic, sprobuj zabawiac sie palcami w czasie goracej kapieli.
            Czesto powod takiej ciasnoty jest w glowie, a nie za przeproszeniem w dupie.

            Skomentuj

            Working...