Problem z erekcją i nie tylko w wieku 18 lat

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rybnik
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 3

    Problem z erekcją i nie tylko w wieku 18 lat

    Witam,
    Mój problem jest dość nietypowy pojawił się nagle...
    A więc żeby się zbędnie nie rozpisywać to mówie o co chodzi. Wszystko zaczęło się około 2 tyg temu. Czułem swędzenie penisa przez pierwsze dwa dni, następnie pojawił się na nim jakiś biały osad i zaczął cholernie boleć po następnych 2 dniach od spodu zaczął trochę pękać i w tym momencie zacząłem stosować jakąs maść leczniczą. Ok, problem po kilku dniach zniknął lecz od tego czasu moje życie seksualne trochę mnie niepokoi. Problem w tym, że od tego czasu mój penis z dnia na dzień zaczął słabnąć, znaczy się nie mam porannych wzwodów, jak widzę jakąś nagą niunię to nawet się nie ruszy, a przed tym to stawał na baczność. Próbowałem masturbacji no i żeby zaczął być twardy to z minutę muszę się pomęczyć. Gdy kochałem się z dziewczyną to podczas gry wstępnej strasznie słabo stanął i 10 sek po wyjściu robił się znów miękki. O ponownym stosunku nie ma mowy a kiedyś mogłem się kochać 4 razy pod rząd. Dodam iż jestem w stałym związku i uprawiamy seks od 5msc, a współżycie zacząłem niecałe 2 lata temu. Ponadto strasznie ciężko ruszyć penisem a przedtem mogłem sobie nim potańcówy robić. Zadziwiające jest to że mam 18 lat, ostatnio rzadko się masturbuję (robię to najczęściej z dziewczyną) no i że to się tak stało z dnia na dzień. Jeszcze 2 tygodnie temu było wszystko wporzo a więc nie wiem o co w ogóle chodzi. Dodam że nie mam żadnych większych stresów, prawidłowo się odżywiam...

    Proszę powiedzcie czy ktoś spotkał się z podobnymi objawami i co teraz zrobić... no bo chyba w wieku 17 lat nie zacznę viagry zarzucać. Czy najlepiej wybrać sie do urologa?

    Pozdrawiam i dziękuję za pomocne odpowiedzi
    Last edited by rybnik; 21-04-09, 02:26.
  • clemast
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 12

    #2
    Mi sie wydaje ze przejmujesz sie za bardzo tym, przez co nastepuje stres i pewnie jak sie kochasz i dojdziesz to boisz sie ze nie mozesz dalej sie kochac a kidys bylo norlamnie a bylo norlanie bo nie myslales o tym. Poporstu przestan myslec i "sobie wkrecac" ze to sie stanie i ze tak z nienacka itp a samo przejdzie. Uwierz mi
    pozdrawiam

    Skomentuj

    • Mat.
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 521

      #3
      Jestem ciekaw tego swędzenia i osadu .
      To nie wydaje się być przyjemne .
      Z Twojego opisu , ciężko coś wywnioskować .
      Może to tymczasowa słabość psychiczna , bo wątpię alby problem leżał u podstaw tego osadu .
      Dla wszelkich wątpliwości , znów każdy doradzi Ci urologa .
      To będzie zdecydowanie najrozsądniejsze rozwiązanie .
      Jak widzisz lubię szydzić .

      Skomentuj

      • rybnik
        Świętoszek
        • Apr 2009
        • 3

        #4
        Dzięki za pierwsze odpowiedzi.
        Znaczy się problem jest nie tylko przy kontakcie z kobietą.
        Do przykładu teraz brałem kąpiel i mimo wszelakich prób nie uzyskałem wzwodu... no ale chyba tak zrobię przejdę się do urologa opisze problem i zobaczymy

        Skomentuj

        • Marsjan
          Świntuszek
          • Feb 2009
          • 69

          #5
          Moze to jakas choroba weneryczna

          Skomentuj

          • motte
            Świętoszek
            • May 2009
            • 4

            #6
            Po kolei. Skąd ten osad? Jaką maść dostałeś? Jeszcze ją stosujesz? Bierzesz jakieś inne leki?

            Gdybyś tak miał tylko z dziewczyną to byłby jakiś problem psychologiczny. Ale jeśli jak walisz konia albo oglądasz nagie laski Ci przestał stawać, to moim zdaniem skutek działania leku jakiegoś.

            Skomentuj

            • pablooo
              Świętoszek
              • May 2009
              • 13

              #7
              Witam. Mam poważny problem, podobny do twojego. Mam dopiero 25 lat i ostatnio (od ostatnich 2-3 miesięcy) jak próbuję kochac się z dziewczynom to mi nie chce stanąć. Doszło do tego że na imprezie specjalnie unikam dziewczyn żeby sie nie zbłaźnić. O co może chodzić, wczesniej bzykałem się już dużo razy i nigdy nie miałem z tym kłopotu. Co robić? Mam iść do lekarza?

              Skomentuj

              • rybnik
                Świętoszek
                • Apr 2009
                • 3

                #8
                PANOWIE... Dzieki za wspracie - już wszystko ok przeszło z dnia na dzień obudziłem się rano a w spodniach już twardo czuje i wszystko jak dawniej )) ajjj no to idziemy działać

                Skomentuj

                Working...