W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co zrobic, gdy podnieca Cię facet a chcesz, by podniecała Cię kobieta?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • freeboy28
    Świętoszek
    • Jul 2010
    • 3

    Co zrobic, gdy podnieca Cię facet a chcesz, by podniecała Cię kobieta?

    Witam! Mam dosyc dziwny problem, otóż jestem gejem a raczej to już sam nie wiem. Problem jest w tym że podniecają mnie faceci, ogólnie penis umięśnienie owłosienie, ale podobaja mi też kobiety o zgrabnych walorach, ale widok piersi i calej reszty nic nie daje i to w nich się zakoc***ę a nie w mężczyznach , ale też gdy oglądam seks lesbijski staje mi. Zmierzając do sedna, czy w bliskim kontakcie z dziewczyną stanie mi? Jest w moim życiu pewna dziewczyna ale boję się angażowac, bo gdy dojdzie do zbliżania nie wiem czy coś 'stanie' się z tego, a nie chce jej zawieśc bo tego ja bym już nie zniósł. I tu kolejne pytanie czy da sie jakoś podniecic tak by ona się nie dokapowała, słyszałem że na ciele są czułe punkty (nie mówie tu o penisie) które pod wpływem nacisku powodują wzwód i czy czułe dotykanie mnie przez nią da coś i czy jeśli to ja ją dotkne może coś się stac z 'nim'? Dzięki z góry
  • julianna
    Banned
    • Dec 2006
    • 1036

    #2
    chyba, a raczej na pewno jesteś niedopieszczony, albo wręcz niewyżyty

    Skomentuj

    • Maoam
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 714

      #3
      Julianna, a dlaczego?

      Freeboy, to zależy zapewne od tego, czy czujesz coś do tej dziewczyny, czy Cię wystarczająco pociąga etc. Dopóki nie spróbujesz, nie będziesz wiedział, jeśli jeszcze nigdy nie uprawiałeś seksu z kobietą.

      Jak wyglądały Twoje kontakty seksualne w przeszłości? Jeśli w ogóle byłeś z kimś w łóżku, bez względu na płeć.

      Jeśli dobrze rozumiem, to zakoc***esz się właśnie w dziewczynach, a nie w facetach?
      Trudno powiedzieć, ale myślę, że bardziej jesteś biseksualny. A jak Ty sam to odczuwasz? Bo jak widać, jesteś raczej zagubiony i niepewny swojej orientacji.

      Ile masz lat?

      I jeszcze jedno: czego oczekujesz po znajomości z tą dziewczyną? Czy ona wie, że podobają Ci się faceci? (sądzę, że nie wie) Czy ona coś do Ciebie czuje? Czy to ma być tylko niezobowiązujący seks?
      Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
      Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
      I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
      Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

      Skomentuj

      • julianna
        Banned
        • Dec 2006
        • 1036

        #4
        Jeśli dobrze rozumiem, to zakoc***esz się właśnie w dziewczynach, a nie w facetach?
        czy on się w ogóle zakoc***e?
        czy bardziej mu się wydaje...
        a może to tylko platoniczne miłostki...
        Zmierzając do sedna, czy w bliskim kontakcie z dziewczyną stanie mi?
        myślę ze tak, bo
        gdy oglądam seks lesbijski staje mi
        Jest w moim życiu pewna dziewczyna ale boję się angażowac, bo gdy dojdzie do zbliżania nie wiem czy coś 'stanie' się z tego, a nie chce jej zawieśc bo tego ja bym już nie zniósł.
        a co ma sie stać?
        chodzi ci o uczucie czy o gotowość do odbycia stosunku?
        ... czy da sie jakoś podniecic tak by ona się nie dokapowała,
        pewnie, ze się da...
        słyszałem że na ciele są czułe punkty (nie mówie tu o penisie) które pod wpływem nacisku powodują wzwód i czy czułe dotykanie mnie przez nią da coś i czy jeśli to ja ją dotkne może coś się stac z 'nim'?
        powinno na bank 'coś' się z nim stać, gdy będziecie się pieścić, całować, dotykać, rozbierać...

        Skomentuj

        • Maoam
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 714

          #5
          Napisał julianna
          czy on się w ogóle zakoc***e?
          czy bardziej mu się wydaje...
          a może to tylko platoniczne miłostki...
          Autor napisał o zakochaniu, ja też. Zakochanie, czy też nawet bardziej zauroczenie, to jeszcze nie wielka miłość, może jednak być jej początkiem. Dlatego bez przesady, może się przecież zakochiwać, a nawet jeśli Ty sądzisz, że mu się tylko wydaje, to i tak nie możesz z tym dyskutować i podważać prawdziwości jego uczuć.
          Jeśli ktoś czuje, że kocha, to jak mu udowodnić, że się myli? To przecież subiektywne odczucia (to już na marginesie, bo nie to jest istotą problemu).
          Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
          Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
          I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
          Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

          Skomentuj

          • freeboy28
            Świętoszek
            • Jul 2010
            • 3

            #6
            Napisał Maoam
            Julianna, a dlaczego?

            Freeboy, to zależy zapewne od tego, czy czujesz coś do tej dziewczyny, czy Cię wystarczająco pociąga etc. Dopóki nie spróbujesz, nie będziesz wiedział, jeśli jeszcze nigdy nie uprawiałeś seksu z kobietą.

            Jak wyglądały Twoje kontakty seksualne w przeszłości? Jeśli w ogóle byłeś z kimś w łóżku, bez względu na płeć.

            Jeśli dobrze rozumiem, to zakoc***esz się właśnie w dziewczynach, a nie w facetach?
            Trudno powiedzieć, ale myślę, że bardziej jesteś biseksualny. A jak Ty sam to odczuwasz? Bo jak widać, jesteś raczej zagubiony i niepewny swojej orientacji.

            Ile masz lat?

            I jeszcze jedno: czego oczekujesz po znajomości z tą dziewczyną? Czy ona wie, że podobają Ci się faceci? (sądzę, że nie wie) Czy ona coś do Ciebie czuje? Czy to ma być tylko niezobowiązujący seks?
            No podoba mi się, jest ładna wręcz piękna, ma melodyjny głos, posiada kobiece kształty. No nie uprawiałem seksu z kobietą, mam 17 lat, a w łóżku byłem z facetem tylko. Ja sam nie wiem co odczuwam, chciałbym móc bez przeszkód uprawiac seks z kobietą ale żadne zdjęcia mnie nie podniecają, filmy gdzie są same kobiety też, tylko gdy uprawiają seks z facetem lub inną kobietą. Od znajomości z nią oczekuje tego czego oczekuje facet od dziewczyny pomocy w problemach, wsparcia, a przez to że mam ten strach że przyjdzie ta chwila w której nadajedzie czas na seks blokuje mnie, nie chce robic dalszych kroków, a wcale do seksu mi się nie pali pierwszy powód już znasz strach przed ośmieszeniem, niezrozumieniem, drugi to moja mentalnośc. Nie ona nie wie o tym i nie dowie się, a czy czuje to nie wiem, to jest dosyc dziwne bo mieszkamy niedaleko wrecz kawałek ale jakoś ciężko nam się przełamac, na razie to zwykłe pisanie i rozmowa od czasu do czasu gdy się spotkamy, a pisze się z nią niebywale, te same mysli, pomysly i nie w moim słowniku raczej nie ma czegoś takiego jak niezobowiązujący seks no chyba że z facetem

            Skomentuj

            • darayavahus

              #7
              Pytanie zagadka. Co najmniej jak "Jestem gejem a chce być hetero. Jak tego dokonać? (bo zapewne się da )"

              Skomentuj

              • Gryź_mnie
                Świętoszek
                • Oct 2010
                • 3

                #8
                Myślę że to sprawa bardzo indywidualna..

                Byłam kiedyś z facetem Bi (tak twierdzi)..
                ogólnie było nam super i takie tam..
                a jak przyszło co do czego.. to on się wycofał bo stwierdził że to jednak nie to..
                I jesteśmy przyjaciółmi.. -.-'' bo związek bez seksu nawet najlepszy..
                to na dłuższą metę nie ma szans

                Tak więc jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz..
                I'm crazy don't ask me why.. just check it out..

                Skomentuj

                • flu
                  Świntuszek
                  • Apr 2009
                  • 91

                  #9
                  Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.

                  Skomentuj

                  • Ahead
                    Ocieracz
                    • Sep 2010
                    • 188

                    #10
                    Freeboy, z tego co piszesz odnoszę, wrażenie, że nie jesteś gejem, bardziej bi-seksualny. Zresztą masz 17 lat, więc możesz mieć jeszcze mentlik w głowie. Napewno nie rób testów na zdjęciach. Tylko Ty możesz sobie odpowiedzieć na pytanie, na ile cię podnieca ta dziewczyna. Pożądanie rodzi się w głowie, a wzwód jest tylko tego konsekwecją. Przede wszystkim musisz spróbować. Takie obawy (czy się sprawdzą, jako kochankowie), ma dużo chłopców, bez względu na orientację. Do dzieła.

                    Skomentuj

                    Working...