Prezerwatywa - problem ze średnicą

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zly.on
    Świętoszek
    • Jun 2010
    • 11

    Prezerwatywa - problem ze średnicą

    to raczej nie problem a pytanie, mianowicie ciekawi mnie jedna rzecz. jak nadmienilem w innym temacie moj penis ma 13cm obwodu , to daje jakies 42mm srednicy.
    moje pytanie nastepujaco brzmi, czy kupujac zwykla prezerwatywe classic (53mm srednicy) to czy beda duze "luzy" na srednicy ?(chodzi o zsuwanie sie gumy itd)
    czy ktos sie z tym spotkal juz i moze sie wypowiedziec w tej kwestii ?


    oczywiscie zanim przystapie do pierwszego razu to kupie prezerwatywy i przymierze najpierw ale stwierdzilem ze nei zaszkodzi sie zapytac tutaj ekspertow
  • Tilia
    Erotoman
    • Feb 2005
    • 560

    #2
    Mamy więc do rozwiązania następujący problem:
    Czy 53 to więcej niż 42?

    Proponuję abyś spróbował ustalić korzystając z jednego z następujących kół ratunkowych:
    1. Telefon do przyjaciela lepszego z matematyki (w wersji ekonomicznej SMS).
    2. Podpowiedź publiczności (załóż na forum watek z ankietą).
    3. Podpowiedź eksperta: W tym wypadku problem erotyczny pomoże rozwiązać nie nauczycielka biologii, a matematyki.



    .
    To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

    Kto ma cycki, ten rządzi!

    Skomentuj

    • Greedo
      Banned
      • Dec 2006
      • 1657

      #3
      Ekspertem będzie ten, który ma tyle samo w obwodzie co Ty. Jednak kup te prezerwatywy i sobie sprawdź, to nie jest duży wydatek, a zaoszczędzisz mi zagwozdki z obliczeniami. Mraau studia humanistyczne robią z człowieka prawdziwego matematycznego retarda.

      Skomentuj

      • zly.on
        Świętoszek
        • Jun 2010
        • 11

        #4
        Greedo no i takiej profesjonalnej odpowiedzi sie spodziewalem dziekuje wielkie

        temat mozna zamknac ;P

        Skomentuj

        Working...