"Wibrujące majtki" używał ktoś?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • trewq90
    Świętoszek
    • Jan 2013
    • 20

    "Wibrujące majtki" używał ktoś?

    Coś takiego


    ostatnio przeglądałem w internecie gadżety różne i takie coś wpadło mi w oko.

    zastanawiam się czy nie kupic dziewczynie w prezencie, a właściwie nam do wspólnych zabaw poza domem


    np. w kinie czy gdzieś na ławce w parku, oczywiście pilocika trzymałbym ja i w innych publicznych miejscach , na samą myśl jestem nieźle nakręcony...

    Ma ktoś jakieś doświadczenie z taką "bielizną"?
  • Anscot
    Świętoszek
    • Oct 2014
    • 33

    #2
    Chetnie bym wyprobowala

    Upatrzylam sobie takie ustrojstwo http://www.lovehoney.co.uk/product.cfm?p=32406 narazie nie maja na stanie, beda za kilka dni, ciekawe jak sie sprawdza.

    Last edited by sister_lu; 28-02-22, 20:45.

    Skomentuj

    • analityk
      Ocieracz
      • Jul 2011
      • 188

      #3
      Napisał Anscot
      Chetnie bym wyprobowala

      Upatrzylam sobie takie ustrojstwo http://www.lovehoney.co.uk/product.cfm?p=32406 narazie nie maja na stanie, beda za kilka dni, ciekawe jak sie sprawdza.
      Ciekawy pomysł z kieszoneczką w majteczkach,
      Czy taką kieszonkę to można by wszyć do majteczek we własnym zakresie dopasowując do danej zabawki sterowanej pilotem ?

      Skomentuj

      • Anscot
        Świętoszek
        • Oct 2014
        • 33

        #4
        Napewno mozna, wiekszosc koronkowych majtek ma pod spodem podszewke cos ala kieszonka ograniczajaca przezroczystosc materialu ale chyba w wiekszosci jest ona nizej niz lechtaczka wiec trzebaby pokombinowac.

        Majtki zamowione, z komentarzy moge wywnioskowac ze wibrator nie jest zbyt cichy wiec kino raczej odpada, chyba ze jakis glosny film akcji

        Skomentuj

        • trewq90
          Świętoszek
          • Jan 2013
          • 20

          #5
          Napisał Anscot
          Napewno mozna, wiekszosc koronkowych majtek ma pod spodem podszewke cos ala kieszonka ograniczajaca przezroczystosc materialu ale chyba w wiekszosci jest ona nizej niz lechtaczka wiec trzebaby pokombinowac.

          Majtki zamowione, z komentarzy moge wywnioskowac ze wibrator nie jest zbyt cichy wiec kino raczej odpada, chyba ze jakis glosny film akcji
          No i jak tam, masz już te majtki? Jak wrażenia?

          Skomentuj

          • GXXXM
            Świętoszek
            • Dec 2016
            • 19

            #6
            chciałabym spróbować tak żeby mój partner miał pilocik i nim sterował

            Skomentuj

            Working...