Bicie po twarzy i plucie na twarz

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aslana

    A mnie to kręci niesamowicie..

    Skomentuj

    • ATD
      Świętoszek
      • Dec 2013
      • 37

      Kurde, chyba normalnie w temacie "kogo z forum chcesz zerżnąć" wpiszę Aslanę

      Ja również jestem na tak, jeżeli chodzi o obie rzeczy.
      Bicie po twarzy to forma świetnej, fizycznej dominacji, natomiast naplucie takiej dziewczynie w twarz to dla niej dodatkowe upokorzenie
      Z preferencji switch, zainteresowany tematyką BDSM, bondage itd.
      Jednak wszystko ma swoje granice.

      Skomentuj

      • Znudzony88
        Świętoszek
        • Dec 2013
        • 8

        Napisał ATD
        Kurde, chyba normalnie w temacie "kogo z forum chcesz zerżnąć" wpiszę Aslanę
        Dziewczyny z takim temperamentem to chyba tylko w necie =P.
        No codzien to eh... albo po prostu moje szczescie.

        Skomentuj

        • Wiolka
          Ocieracz
          • Feb 2012
          • 135

          Pierwsze chętnie. Bardzo lubię o ile jest zrobione w sposób który jest sygnałem :"jesteś moja". I granica "mocy" jest tam, gdzie tracę równowagę. Gdy trzeba by się zbliżyć do tej bariery to odniesie to raczej efekt odwrotny...
          Plucie - to zależy. Jeśli "seans" jest bardzo ostry to ok, ale działa to na mnie tylko w zestawieniu z pełnym "****.ików" spojrzeniem.
          Lubię te klimaty
          „Król bezgranicznie kochał swą małżonkę, królową, a ona całym sercem kochała jego. Coś takiego musiało skończyć się nieszczęściem.”

          Skomentuj

          • kotaaa
            Świntuszek
            • Sep 2013
            • 58

            chociaż lubię ostre rż*****e, bicie, ciągnięcie za włosy, to oplucie twarzy nie kojarzy mi się z niczym seksownym, a raczej z brakiem szacunku, chamstwem uderzenie w twarz też nie jest dla mnie jakieś super jeżeli chodzi o ciało - tak, twarz - odpada

            Skomentuj

            • Dopefiend
              Seksualnie Niewyżyty
              • Aug 2012
              • 188

              Plucie to przesada, ale uderzyć z liścia w twarz parę razy niegrzeczną k..ę jest jak najbardziej na miejscu

              Skomentuj

              Working...