W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy mieliście takie przygody, że ktoś obcy widział was nago

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • liqueur
    Świętoszek
    • Apr 2007
    • 29

    #31
    ja regularnie chodziłem na fkk. jak sie czułem? goło i wesoło. bo wokoło same golasy były. ogólnie do wstydliwych się nie zaliczam także podejrzewam że jak ktoś by mnie podejrzał to bym sie tym zbytnio nie przejął tym bardziej że to fkk na którym byłem było w pobliżu zwykłej plaży, więc tekstylni co chwila zerkali czy czymś sie od nich różnimy

    oczywiście jeszcze pod prysznicem na basenie, w szatni po treningach i takie tam

    Skomentuj

    • My.Wave
      Seksualnie Niewyżyty
      • Oct 2006
      • 194

      #32
      dużo takich akcji było.. lekarze, basen, plaża naturystów.. ogólnie nie krępuję się, dla mnie to naturalne. W końcu tak się rodzimy
      "Don't come over here and piss on my gate, save it just keep it off my wave"

      Skomentuj

      • emilka
        Świętoszek
        • Feb 2007
        • 9

        #33
        Generalnie to na basenie i koleżanka z którą często robie zakupy(widziała mnie w przebieralni jak przymierzałam bieliznę ).

        Może jeszcze ktoś a tego nie wiem

        Skomentuj

        • marko@@@
          Świętoszek
          • Apr 2007
          • 20

          #34
          moja mama rok temu mnie widziała nago podczas robótki rękoma tylko go zakrywałem

          Skomentuj

          • lawlessness
            Erotoman
            • Aug 2006
            • 504

            #35
            Nago, to głównie lekarz
            Choć ostatnio starałam sie doprowadzić znajomego do stanu względnej trzeźwości. Ktoś zasugerowała że najlepsza terapia wstrząsowa i mam mu pokazać goły tyłek. Po kilku chwilach namysłu zaświeciłam pośladami tuż przed jego oczami, ale nawet nie zauważył
            Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

            Skomentuj

            • Werreq
              Świntuszek
              • Apr 2007
              • 59

              #36
              Zdażało się, ale to jak w większości pozostałych. Lekaże, pielęgniarki, rodzice i dziadkowie(ale za młodu). A ostatnio?: lekaże- ponieważ trafiłam do Irlandzkiego szpitala i mój chłopak. No i na zielonych szłokołach i takich wyjazdach. That's it!

              Skomentuj

              • rainboksik
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2007
                • 199

                #37
                mnie ogólnie wiele osób ( w Niemczech na plaży ) , i raz teściowa jak szedłem sobie do łazienki ...... nagi , a i w pracy wszyscy na łaźni chodza na golasa ...ale sami faceci a szkoda że nie ma kobiet

                Skomentuj

                • Łobuz
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2007
                  • 218

                  #38
                  Oprócz kilku dziewczyn i lekarzy nie było....

                  Skomentuj

                  • zbigi
                    Ocieracz
                    • Nov 2006
                    • 127

                    #39
                    z osób obcych mi to lekarz

                    Skomentuj

                    • patryk111
                      Świntuszek
                      • Mar 2007
                      • 47

                      #40
                      hehehe, pół szkoły.
                      przegrałem zakład i musiałem przebiec bez spodni i bielizny po szkole jak mialem 15 lat ;] nagana i wzywanie rodzicow, gdzie moja mama wyszla czerwona i ledwo co powtrzymując się od smiechu z pokoju dyrektorki... eh, to były czasy ;p

                      Skomentuj

                      • Monochrome
                        Świętoszek
                        • Apr 2007
                        • 20

                        #41
                        Nie licząc różnorakich miejsc jak basen i tym podobne miejsca (gdzie zazwyczaj nikt się nie wstydzi pod prysznicami) z ciekawszych momentów jest np wystąpienie zupełnie nago przed koleżanką siostry i kuzynką.
                        Z koleżanką było w sumie zabawnie, wychodziłem spod prysznica prosto do mojego pokoju a Sandra (tak ma na imię) ma w zwyczaju wchodzić do nas ot tak bez pukania (mieszka drzwi obok).
                        Zobaczyła mnie nago z penisem w niepełnym wzwodzie (ciepła woda robi swoje) i stanęła jak wryta, od razu obkręcając się na pięcie w stronę drzwi. Przeprosiła i poszła do siebie. W sumie krępujący moment (nie wiadomo o czym potem rozmawiała z sis).

                        Kuzynka za to widziała mnie jedynie przez moment i pewnie sam tyłek nad jeziorem. Nic wielkiego. Trochę śmiechu i wszystko wróciło do normy.

                        Skomentuj

                        • flubber
                          Świętoszek
                          • May 2007
                          • 8

                          #42
                          Z obcych to nie wiem, nie znam sie, nie orientuje sie... Ale z takich mniej obcych to zdazylo mi sie pare razy grac w swinskie gry na rozbieranie... no i karta mi nie szla.... A z calkiem znajomych twarzy to gloownie moja bejbe, chyba nikt inny nie jest zainteresowany...

                          Skomentuj

                          • michu29
                            Świętoszek
                            • Nov 2005
                            • 2

                            #43
                            szkoda, że jeszcze nikt, ale jakby jakaś kobieta to może.
                            Od patrzenia by sie zaczęło, a może na czymś miłym się skończyło

                            Skomentuj

                            • piegusek
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • May 2006
                              • 265

                              #44
                              niestety nie ale musze sie o to postarac

                              Skomentuj

                              • magdzia1818
                                Świętoszek
                                • Apr 2007
                                • 3

                                #45
                                no to wiec mnie i moja kolezanke(byly dwa prysznice w lazience na korytarzu) na wyjezdzie do zakopanego podgladal robotnik remontujacy osrodek w ktorym mieszkalysmy a robil to zagladajac swoim lbem przez dolna dziure w drzwiach. no w sumie nie czulam sie z tym faktem dobrz(kolezanka tez nie) ze jakis oblesny stary facet widzial moje cialo ale zgolsilysmy to do recepcji zeby z ta dziura cos zrobili...

                                Skomentuj

                                Working...