Seks analny-jak wydłużyć

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mała Migotka
    Świętoszek
    • Jul 2018
    • 10

    Seks analny-jak wydłużyć

    Witajcie

    Przejdę do sedna. Otóż bardzo lubię seks analny i wszystko byłoby super gdyby nie to, że w tempie ekspresowym dochodzę. Jak już dojdę to nie mam ochoty kontynuować, a mój partner owszem Czy da się jakoś wydłużyć stosunek? Macie jakieś sposoby? A może nie ma żadnego sposobu tylko ja tak mam i koniec kropka
    Podzielcie się swoimi uwagami.
    Dziękuję
  • james_blond
    Ocieracz
    • Aug 2014
    • 167

    #2
    Może mocniejsze rozciągnięcie dziurki albo więcej nawilżenia, żeby zmniejszyć bodźce?

    Skomentuj

    • Mała Migotka
      Świętoszek
      • Jul 2018
      • 10

      #3
      Nawilżenia zawsze jest dużo, bo bez tego ani rusz. Mocniejsze rozciąganie....hmm no nie wiem czy nie skończyłoby się buntem

      Skomentuj

      • Rider71
        Świętoszek
        • Jul 2018
        • 16

        #4
        Moze przerywac... ale wtedy nad "caloscia" panuje partner. Podobnie moze mec wplyw pozycja, ulozenie ciala, kat penetracji... Mysle, ze najlepiej probowac metoda prob i bledow...

        Skomentuj

        • Mała Migotka
          Świętoszek
          • Jul 2018
          • 10

          #5
          Napisał Rider71
          Moze przerywac... ale wtedy nad "caloscia" panuje partner. Podobnie moze mec wplyw pozycja, ulozenie ciala, kat penetracji... Mysle, ze najlepiej probowac metoda prob i bledow...
          Masz racje chyba trzeba zwyczajnie nad tym popracować
          Dzięki za chęć pomocy

          Skomentuj

          • Michal_symp
            Banned
            • Aug 2013
            • 283

            #6
            Napisał Mała Migotka
            Nawilżenia zawsze jest dużo, bo bez tego ani rusz. Mocniejsze rozciąganie....hmm no nie wiem czy nie skończyłoby się buntem
            A może właśnie za dużo nawilżenia? Mnie (choć jestem odmiennej płci) podnieca dodatkowo jak jest BARDZO ślisko i wilgotno?

            Skomentuj

            • Haster
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2009
              • 243

              #7
              Może mniejsze tempo i więcej czułości, pieszczot innych miejsc z bolcem w tyłku?

              Skomentuj

              Working...