Pierscienie uciskowe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Steeler
    Świętoszek
    • Mar 2005
    • 2

    Pierscienie uciskowe

    Moje pytanie dotyczy pierscienie uciskowych. Czy rzeczywiscie czlonek staje sie odrobine wiekszy i grubszy? Czytalem gdzies, ze w czasie wzwodu nacisk na nasade penisa i potem zluzowanie uscisku powoduje jego wieksze napelnienie krwia? Ktos cos wie?
  • pulsarxx
    Świętoszek
    • Mar 2005
    • 3

    #2
    Hej !
    Jasne że powiekszy rozmiar- znaczy sie grubość nasady!!
    Efekt jednak bedzie krótkotrwały. Chodzi o to że ciała jamniste efektywniej napełnią sie krwią i powiększą grubośc Nie radze stosowania jakichkolwiek uciskowych pierscieni - po co, ??? Takie długotrwałe uciskanie powoduje uszkadzanie ciałek jamnistych!!
    Aha - najlepszym uciskaczem jest reka kobiety hehe
    Za dnia Anioł, w nocy Diabeł!

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5246

      #3
      Zgadzam sie z Przedmowca - dluzsze stosowanie grozi konsekwencjami - bylo nie bylo, zakladajac takowe zaklocasz przeplyw krwi, wiec w efekcie - sam sobie dzialasz na szkode

      Nigdy nie stosowalem czegot takiego - nie potrzebuje. Ale umiem wyobrazic sobie, czym grozi zabawa podobnymi gadgetami

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • ares
        Ocieracz
        • Feb 2005
        • 125

        #4
        czesc! mam pytanko do czego tak włąściwie służa te pierścienie :>
        Człowiek jest ograniczony. Ale jego marzenia, serce, nadzieja i wiara- NIE

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #5
          Masz tu jakis sklep - sporo tam tego - zobacz
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5246

            #6
            Ares - prosta sprawa. Penis w stanie erekcji jest b. silnie ukrwiony. Pierscienie zatrzymuja krew, wiec dluzej jest twardy.

            Tyle, ze skutki uboczne sa oczywiste - brak dotleniania. Sprobuj zawiazac sobie na palcu gumke i mocno scisnac. Bedziesz mial przedsmaczek

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • sanguinar
              Świętoszek
              • Jun 2005
              • 14

              #7
              Przeciez nie ma sensu bawic sie w jakies takie wspomagacze Naucz sie uzywac tego co ci bozia dala a nie jakies tam pierscienie

              Skomentuj

              • Swing_Para
                Świntuszek
                • Oct 2005
                • 82

                #8
                Napisał Raine
                Ares - prosta sprawa. Penis w stanie erekcji jest b. silnie ukrwiony. Pierscienie zatrzymuja krew, wiec dluzej jest twardy.

                Tyle, ze skutki uboczne sa oczywiste - brak dotleniania. Sprobuj zawiazac sobie na palcu gumke i mocno scisnac. Bedziesz mial przedsmaczek
                Raine, to co napisałeś o skutkach ubocznych nijak się ma do rzeczywistości.

                Pierścienie uciskowe to tzw. ringi, które dostępne są w wielu internetowych i realnych sex-shopach. Wykonywane są z różnego rodzaju materiałów: metalowe, skórzane z zatrzaskami, gumowe, lateksowe. Absolutnie nie powoduje ich używanie żadnych skutków ubocznych, o ile stosuje się je w sposób właściwy. Krew napływa do ciał jamistych tylko podczas erekcji i ringi utrzymują erekcję tylko w stanie podniecenia. Wraz ze spadkiem podniecenia krew odpływa z ciał jamistych i żaden ring nie jest w stanie spowodować, że krew nie będzie odpływała. Porównanie więc ringów do gumki zaciskanej na palcu jest niewłaściwe.

                Jedno z nas (męska część naszego związku) bardzo często stosuje ringi podczas seksu, dla wzmocnienia erekcji i spowodowania powiększenia wizualnego członka (wydaje się wtedy większy, grubszy). Stosujemy ringi skórzane z zatrzaskami i gumowe.

                Niebezpieczne jest natomiast przewiązywanie u nasady penisa różnymi sznurkami, gumkami czy też innymi nieprzystosowanymi do zaciskania penisa materiałami. Bardzo silne zaciskanie penisa u nasady (a ringi nie uciskają penisa szczególnie mocno w stanie spoczynku, dopiero w trakcie erekcji) rzeczywiście może doprowadzić do przewężenia ciał jamistych. Ale zapewniamy, że właściwie dobrane ringi szkody żadnej nie wyrządzają.

                Swing_Para

                Skomentuj

                • swierzaq

                  #9
                  może ktoś coś więcej o pierścieniach napisać?

                  Skomentuj

                  • Mat.
                    Erotoman
                    • Feb 2009
                    • 521

                    #10
                    Ja również jestem ciekaw .
                    Czy tego typu pierścień trzeba kupić specjalnie na zamówienie , odpowiedni do rozmiaru penisa . Czy jest to rzecz uniwersalna ?
                    Jak widzisz lubię szydzić .

                    Skomentuj

                    • kipa
                      Świętoszek
                      • Jun 2006
                      • 25

                      #11
                      zamierzam kupić taki pierścień i mam kilka rozmiarów 30 mm, 40mm i 45mm.. jaki mam wybrać?? to się jakoś mierzy?

                      Skomentuj

                      • Hermanus
                        Świętoszek
                        • Jul 2009
                        • 43

                        #12
                        Ale czy takiego samego efektu nie uzyska sie poprzez cwiczenia zwieracza?
                        Taki tam zwyczajny o! ;]

                        Skomentuj

                        • georginio
                          Świntuszek
                          • Apr 2011
                          • 77

                          #13
                          Temat mnie zainteresował, jestem ciekawy, co daje taki pierścień. Bo jak widzę opinie są różne.

                          Skomentuj

                          Working...