Długa minetka ...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • noktovizor
    Świętoszek
    • Dec 2006
    • 9

    Długa minetka ...

    Witam, z doświadczenia wiem, iż z kobietami bywa różnie, jednak raczej prawda jest taka, iż kobiety szybko się regenerują i szybko mogą powtórnie.

    Moja sprawa jest takowa, mam partnerkę, mniejsza o jej historię, podczas pieszczot jej dziurki ma ogromne problemy z dojściem. Kiedy przerwa w naszym seksie trwa tydzień lub dłużej to szybko dochodzi poprzez moje pieszczoty ustami. Natomiast kiedy przykładowo robimy to z dnia na dzień to szanse na to że dojdzie są bliskie zeru.

    I stąd moje pytanie, raczej do Pań ale nie tylko. Co można by jakoś jej w tym pomóc, mam tu na myśli jakieś pomoce, zioła, medykamenty, coś co mógłbym jej podać trochę potajemnie, co nie będzie działało negatywnie, a zwiększy jej doznania, a co za tym idzie pozwoli szybciej dojść i bardziej się rozluźnić ?

    Pozdrawiam i czekam na odzew.
  • TRS Broskow
    Perwers
    • Dec 2005
    • 961

    #2
    A jeśli danego dnia nie przeżyje orgazmu to czy to jest dla niej duży problem?
    Pytam, bo ze spora częścią kobiet jest tak że brak orgazmu to nie koniec świata, a skoro raz na jakiś czas dajesz jej taka radość. Mówiła ci ze jego brak jest to dla niej problemem?

    Skomentuj

    • wiarus
      SeksMistrz
      • Jan 2014
      • 3264

      #3
      Lawenda jest super, a jeżeli potajemnie to tylko w czopkach.
      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
      James Jones - Cienka czerwona linia

      Skomentuj

      Working...