W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy Amerykanie są idiotami?!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • markg
    Ocieracz
    • Apr 2007
    • 116

    #31
    Smiesza mnie ludzie opowiadajacy i wymyslajacy historyjki o glupocie amerykanow, bo bierze sie to ze zwyklej zawisci.
    Zakompleksieni malutcy zawsze probuja osmieszyc i pokazac wiekszych ze zlej strony zeby sie lepiej poczuc, tak jak biedni lubia nielubic bogatych, itp.
    Ostatnio popularne jest nazywanie amerykanek grubasami od fast foodow, ale nie mowi sie o tym ze w usa jest tez wiekszy procent ludzi wysportowanych bardziej niz w innych krajach, tak samo z idiotami, tylko malutcy lubia sie koncentrowac na idiotach i grubasach zeby sie wywyzszyc, a ludzi madrych w usa tez jest wiekszy procent o czym malutcy wygodnie zapiminaja. No ale teraz jest taka moda najezdzania na usa, wiadomo lepsi sa zawsze atakowani przez zazdrosnikow.

    Skomentuj

    • nick
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2006
      • 225

      #32
      amerykanie, sa idiotami, i to gorszymi niz polacy, i przyjechal do mnie kuzyn na wakajce z usa, i tak wlasnie rozmawialem, z nim o tym problemie, to spytalem sie go, czy chocby 1 jego kumpel wiedział, gdzie lezy polska, to mowil, ze nikt nie ma pojęcia.

      Skomentuj

      • evika
        Perwers
        • Nov 2006
        • 1083

        #33
        Lubię 'wiedzieć', i ciesz mnie, ze jeszcze udało mi sie tej wiedzy troche ze szkoły wyniesć. Gdybym sie teraz urodziła...cienko by było.....
        Dlatego własnie tylu Polaków w Stanach, i nie tylko jest dobrymi pracownikami. Mimo,ze tu byli przeciętni, albo nawet ponizej, tam są wysooko....

        Skomentuj

        • anduk
          Koci administrator
          • Jan 2007
          • 3900

          #34
          Napisał Raine
          Było nie było, jest (he he) profesorem, szanowanym (buehe he he he) europarlamentarzystą...
          ... który podał przełomową teorię o smoku wawelskim

          Napisał Raine
          Za kilkanaście lat będziemy mieli 15 milionów pracujących i 10 baniek kollejnego pokolenia moherowych emerytów. Nie muszę chyba pisać, jaki cyrk będzie z zasiłkami.
          Podniosą wiek emerytalny (już teraz jest inicjatywa ustawodawcza) i będziesz pracował do czasu aż umrzesz albo Cię do reszty sparaliżuje ewentualnie będziesz miał zasługi w walce z komuną

          Popieram pana Korwina-Mikke który jest za zlikwidowaniem przymusowego ZUS'u. Ludzie przez kilka wieków nie mieli przymusu płacić składek na emeryturę i jakoś przeżyli (nie umarli z głodu) wiec i my nie umrzemy.

          A zamiast płacić darmozjadom co miesiąc pieniądze, wolałbym oddać je ludziom, którzy są w stanie uzyskać kilka % zysku.
          If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

          Skomentuj

          • gucio5tys
            Perwers
            • Dec 2005
            • 1075

            #35
            Smiesza mnie ludzie opowiadajacy i wymyslajacy historyjki o glupocie amerykanow, bo bierze sie to ze zwyklej zawisci.
            Zakompleksieni malutcy zawsze probuja osmieszyc i pokazac wiekszych ze zlej strony zeby sie lepiej poczuc, tak jak biedni lubia nielubic bogatych, itp.
            To zabawne bo trzech moim znajomych mówi o amerykanach tak samo. Że to idioci. Dwóch to amerykanie polskiego pochodzenia, którzy mieszkają tam od lat a trzecia znajoma to studentka prawa. Spójrz jaki brak rozbieżności. Zwykły głupiutki szaraczek i ktoś nie_malutki ma takie samo zdanie o hamerykańcach
            Ostatnio popularne jest nazywanie amerykanek grubasami od fast foodow, ale nie mowi sie o tym ze w usa jest tez wiekszy procent ludzi wysportowanych bardziej niz w innych krajach, tak samo z idiotami, tylko malutcy lubia sie koncentrowac na idiotach i grubasach zeby sie wywyzszyc
            Nie w ostatnich czasach, tylko od zawsze. A to dlatego, że obżarstwo w ameryce powoduje więcej zgonów niż palenie tytoniu.
            Poza tym ponad połowa amerykanów wygląda jak gruba świnia Kalisz
            Alkohol - typowy rozluźniacz języka
            "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
            Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

            Skomentuj

            • markg
              Ocieracz
              • Apr 2007
              • 116

              #36
              Napisał evika
              tylu Polaków w Stanach, i nie tylko jest dobrymi pracownikami. Mimo,ze tu byli przeciętni, albo nawet ponizej, tam są wysooko....
              Tak, Polacy sa pracowici w Stanach, bo musza byc, a poza tym Polacy w Stanach maja mniej znajomych niz w Polsce i mieszkajac na przedmiesciach jest mniej rozrywek, dlatego praca staje sie dla nich wazniejsza niz w Polsce i poswiecaja na nia wiecej czasu.
              Staraja sie byc dobrymi pracownikami bo bardziej zalezy im na pracy i dorobieniu sie. Ale wcale nie sa wiele lepszymi pracownikami od innych naradowosci.

              Skomentuj

              • viper_88
                Erotoman
                • Mar 2005
                • 417

                #37
                Napisał markg
                Smiesza mnie ludzie opowiadajacy i wymyslajacy historyjki o glupocie amerykanow, bo bierze sie to ze zwyklej zawisci.
                Nie przesadzajmy... To nie my jesteśmy narodem, który nie ma wytarczającej wiedzy geografiocznej wykraczający poza Stan lub choćby kontynent... Poza tym, to nie my potrzebujemy np. instrukcji obsługi napisanych jak dla 10-cio latków lub mamy czelność oskarżać restaurację o to, że doznaliśmy uszczerbku na drowiu dlatego, że uciekaliśmy przez okno w łazience, próbując uniknąć zapłaty za rachunek (podobno kobieta, która tak uciekała, dostała prawo do odszkodowania). Poza tym czy prawo męża do tego (Texas) by bić swoją żonę, tylko w jeden dzień tygodnia, pasem lub batem nie przekraczającym 50cm długości, jest logiczne?

                Skomentuj

                • evika
                  Perwers
                  • Nov 2006
                  • 1083

                  #38
                  marq...Nie porównywałam z innymi narodowosciami. Moje doświadczenia, a raczej opiniia, wypływa stąd:
                  mąz jest fizykiem. Spora grupka jego znajomych wyjechała do Stanów i Kanady. Byli to ludzie mocno "niekumaci", jesli chodzi o przedmiot studiów. Fizyka zawsze była deficytowa, stąd rózne "zapchajdziury " na niej. Ludzie ci nie byliby na pewno pracownikami naukowymi u nas, a tam pojechali na gotowy etat.
                  Poza tym akurat mam wieści stamtąd o d ludzi z róznych warst społecznych, tych "wysokich" też. wszyscy potwierdzaja to, o czym tu mowa. tzn; ograniczeni, niewykształceni, jedzacy fast foody.
                  W tzw "srednich', i niższych (np kelnerzy) warstwach rozmawia sie głównie o tym, kto ile zarabia, i kto z kim sypia.

                  Skomentuj

                  • markg
                    Ocieracz
                    • Apr 2007
                    • 116

                    #39
                    Napisał gucio5tys
                    To zabawne bo trzech moim znajomych mówi o amerykanach tak samo. Że to idioci. Dwóch to amerykanie polskiego pochodzenia, którzy mieszkają tam od lat a trzecia znajoma to studentka prawa. Spójrz jaki brak rozbieżności. Zwykły głupiutki szaraczek i ktoś nie_malutki ma takie samo zdanie o hamerykańcach
                    Daj spokuj bo to jest smieszne co powiedziales, sa tez Polacy w Polsce Polskiego pochodzenia ktorzy mowia ze Polacy to tez idioci, pijacy, zakompleksieni, nieroby, ze Polska do durny kraj, itp itd. nawet na forum onetu ciagle mozna snalesc takie wpisy Polakow. Zawsze sie znajda niezadowoleni ludzie co na swoich tez narzekaja i nielubia nawet samych siebie.

                    Napisał gucio5tys
                    Nie w ostatnich czasach, tylko od zawsze. A to dlatego, że obżarstwo w ameryce powoduje więcej zgonów niż palenie tytoniu.
                    Poza tym ponad połowa amerykanów wygląda jak gruba świnia Kalisz
                    W ostatnich czasach prostackie najazdy na usa staly sie modne, modne jest wyszukiwanie wszystkiego co negatywne a pomijanie tego co pozytywne, zwalanie winy tez jest modne, szczegolnie przez zawistnych nieudacznikow. Synowie Husejna tez nienawidzili USA a otaczali sie wszystkim co z usa, tak samo inni przeciwnicy lubiacy szczekac na amerykanow.

                    A co do otylosci amerylanow, jest tez duza czesc lepiej wysportowanych i aktywnych ludzi niz w innych krajach, tego wygodnie niezauwazacie.
                    W Europie i Polsce tez wzrasta liczba otylych, jak ludzie zarabiaja wiecej pieniedzy, maja wygodniejsze zycie, to robia sie leniwi, wiecej jedza, mniej sie ruszaja bo wszedzie jezdza samochodami, itp. Tak sie sklada ze w usa wiecej ludzi ma latwiejsze i wygode zycie, dlatego jest wiekszy procent otylych. To samo dzieje sie w Europie, tylko sprawa czasu.

                    Wasze wytykanie i najazdy na amerykanow, przechwalki jacy wy jestescie madrzejsci wynikaja z waszej potrzeby dowartosciowania sie, nic innego.

                    Skomentuj

                    • gucio5tys
                      Perwers
                      • Dec 2005
                      • 1075

                      #40
                      A pragnę dodać, że Ameryka uchodziła za kraj laicki (a przynajmniej w moich oczach) do czasów ataków na WTC.
                      Nagle wszyscy zaczęli się modlić, być pobożni.. czyli cofnęli się w rozwoju jak nasza chrześcijańska Europa.
                      Ale najbardziej rozśmieszył mnie stan, w którym stwierdzono, że teoria ewolucji nie jest pewna i powinno się w szkołach dzieci uczyć wersji tej z udziałem Boga
                      Oczywiście to samo w wykonaniu starego Giertycha jest równie śmieszne

                      Tylko u nas nikt tego nie wziął na serio, a tam się tych bzdur naprawdę uczą.
                      Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                      "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                      Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                      Skomentuj

                      • markg
                        Ocieracz
                        • Apr 2007
                        • 116

                        #41
                        Napisał viper_88
                        To nie my jesteśmy narodem, który nie ma wytarczającej wiedzy geografiocznej wykraczający poza Stan lub choćby kontynent...
                        Twierdzisz ze caly narod usa nie ma tej wedzy ? Jezeli tak to chyba twoja nienawisc i uprzedzenie do usa zrzarla ci rozum.
                        Czy ty nie rozumiesz ze tak jak w kazdym kraju sa ludzie ktorzy nie maja tej wiedzy i sa ludzie ktorzy ta wiedze maja.
                        Sa amerykanie w elementarnych szkolach ktorzy wiedza wiecej o geografii od ciebie. Ale wasz problem polega na tym ze wy koncentrujecie sie tylko na tej czesci amerykanow ktorzy sa idiotami, bo wam to pomaga w waszych przekonaniach ktore sa wam wygodne i pozwalaja sie dowatrosciowac.

                        Macie niechec do usa z innych powodow, z takich samych powodow z jakich biedni nie lubia bogatych, brzydzy pieknych, itp itp. A te wszystkie historyjki opowiadacie sobie zeby sie przekonac o waszej wyzszoscci ktora tak naptrawde nie istnieje.

                        Napisał viper_88
                        prawo męża do tego (Texas) by bić swoją żonę, tylko w jeden dzień tygodnia, pasem lub batem nie przekraczającym 50cm długości, jest logiczne?
                        Naczytales sie glupot, nie istnieje takie prawo. Podajac taki przyklad tylko pokazujesz ze jestes ignorantem i wiesz tyle o usa co znajomy znajomego ci opowie, ze podobno to i podobno tamo, i oh i ah jacy to amerykanie glupi.. ble he he... zalosne to jest.

                        Skomentuj

                        • viper_88
                          Erotoman
                          • Mar 2005
                          • 417

                          #42
                          Napisał gucio5tys
                          Ale najbardziej rozśmieszył mnie stan, w którym stwierdzono, że teoria ewolucji nie jest pewna i powinno się w szkołach dzieci uczyć wersji tej z udziałem Boga
                          A to ci dopiero W innym natomiast (nie pamiętam już jakim) jest zakaz chodzenia po ulicy na rękach. Jak durni muszą być inni, by była potrzeba ustawowego wprowadzania tego typu zakazów

                          EDIT:

                          Napisał markq
                          wiesz tyle o usa co znajomy znajomego ci opowie
                          Jeśli koniecznie chcesz wiedzieć, to nie powiedział mi tego żaden "znajomy znajomego", tylko słyszałem to w radiu

                          Jak chcesz, to sobie poczytaj:



                          Na tej stronie pisze co prawda o Kalifornii i o szerokości takiego skórzanego pasa, ale sens jest ten sam. Poza tym, jeżeli to prawo w takiej chwili nie jest, to przynajmniej takowym było
                          0statnio edytowany przez viper_88; 18-07-07, 18:35.

                          Skomentuj

                          • markg
                            Ocieracz
                            • Apr 2007
                            • 116

                            #43
                            Napisał Dromader
                            No tak. W końcu każda krytyka wynika z zawiści i nieudacznictwa, np Twoja

                            Ale sie popisales. Wy nie krytykujecie, tylko normalnie pier****cie glupoty koncentujac sie na negatywej czesci zeby oceniac caly kraj.
                            Nie slychac tej waszej "krytyki" na temat krajow gdzie jest wiecej glupot i idiotow, tylko wlasnie na usa, ktoremu duzo zawdzieczcie.
                            Wiadomo, bo wojna i glupi bush, itp. dlatego usa zepsula sobie troche opinie w ostatnich latach, i teraz jest taka moda na szczekanie na usa.
                            Wasza niechec do usa przycmila wam racjonalne myslenie, widziecie co chcecie widziec, czyli tylko negatywy, bo wam tak wygodniej.
                            A przyklady ktore podajacie zeby sadzic amerykanow sa zalosnie plytkie.

                            Skomentuj

                            • viper_88
                              Erotoman
                              • Mar 2005
                              • 417

                              #44
                              A czy ja powiedziałem, że Ameryka, to jedyny pokręcony kraj na tym globie? Odpowiedź brzmi: Nie.

                              Tyle tylko, że ten temat jest o Ameryce i Amerykanach, a wspominanie o innych nacjach byłoby jego zaśmiecaniem

                              Skomentuj

                              • markg
                                Ocieracz
                                • Apr 2007
                                • 116

                                #45
                                Napisał viper_88
                                Jeśli koniecznie chcesz wiedzieć, to nie powiedział mi tego żaden "znajomy znajomego", tylko słyszałem to w radiu

                                Jak chcesz, to sobie poczytaj:



                                Na tej stronie pisze co prawda o Kalifornii i o szerokości takiego skórzanego pasa, ale sens jest ten sam. Poza tym, jeżeli to prawo w takiej chwili nie jest, to przynajmniej takowym było
                                Viper_88 , jezeli wierzysz w to co tam jest napisane i ze takie prawa instnieja to nie jestes wiele madrzejszy od idiotow amerykanow ktorych tak "krytykujesz". Fajnie by bylo gdyby Polske i Polakow sadzili na podstawie twojej "madrosci" ?

                                Skomentuj

                                Working...