Obrzezanie całkowite

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gshock
    Świętoszek
    • Feb 2013
    • 5

    Obrzezanie całkowite

    Pierwszy post na forum więc witam wszystkich.

    Mam problem, otóż kilka miesięcy temu poszedłem w końcu po rozum do głowy i zrobiłem zabieg obrzezania częściowego. Samego zabiegu, oraz lekarza który się tym zajmował nie będę opisywał.
    W każdym razie, zabieg się nie udał. Zmiany żadnej właściwie nie widzę.
    Chcę powtórzyć zabieg, ale tym razem chyba zdecyduję się na całkowite. I tu moje pytanie do was.

    Jak zabieg całkowitego obrzezania wpłynął na wasze życie seksualne??? Czy żałujecie??? Jakie są plusy i minusy??
    Może jest ktoś kto zrobił to nie z potrzeby a z np. fantazji i ma dobre porównanie jak było przed i jak jest po ???
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3900

    #2
    Skoro lekarz spaprał sprawę to może idź do rabina? Podobno mają wprawę tylko po zbiegu całują małego zgodnie z protokołem

    Daj więcej szczegółów bo trudno dociec - zabieg się nie udał tzn. został ci napletek?
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • gshock
      Świętoszek
      • Feb 2013
      • 5

      #3
      zabieg który miałem to było obrzezanie częściowe, jak to określił doktorek wycięcie pierścienia. Nic to nie dało bo w wzwodzie napletek wciąż nie schodzi, czyli prawdopodobnie wycięto za mało. Jednak nie tego dotyczy moje pytanie.
      Chodzi mi o to czy ktoś po całkowitym obrzezaniu żałuje swojego wyboru, oraz jak wpływa taki zabieg na życie seksualne?? poprawia czy raczej pogarsza??

      Skomentuj

      • Jack Daniel's
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2013
        • 244

        #4
        Jestem 2 godziny po i póki co żałuję, bo boli jak sam sku****** Ale może przejdzie po kolejnej dawce p-bólowych.

        Skomentuj

        Working...