W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Lot to USA

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MrrrAucin
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 630

    Lot to USA

    Cześć

    Lecę niebawem do USA i mam pytanie co do przelotu do bardziej doświadczonych. Wylatuję z Wrocławia, przesiadam się potem we Frankfurcie, następnie w Philadelphi i stamtąd do miasta docelowego.

    Wiecie może, czy w lotach z przesiadkami muszę się odprawiać przy każdym locie? Czy załatwiane jest to już przed pierwszym lotem?

    Trochę mnie to zastanawia, bo odprawy trochę trwają, a we Frankfurcie mam tylko godzinę na przesiadkę. Mam nadzieję, że przed następnymi lotami tylko się przesiadam do innego samolotu?

    Z góry dzięki za pomoc, ale nie miałem okazji lecieć z przesiadkami, stąd to pytanie
  • Picza_Dominicza
    Świętoszek
    • Mar 2013
    • 10

    #2
    Nie odprawiasz się za każdym razem. Nie ma takiej potrzeby, na lotnisku nie opuszczasz specjalnej strefy więc szanse na pozyskanie bomby i wniesienie na pokład masz nikłe.

    Skomentuj

    • Stopper
      Ocieracz
      • May 2013
      • 184

      #3
      Odprawiasz się tylko raz (o ile odcinek Wrocław-Frankfurt nie jest realizowany przez jakąś tanią linię), ale we Frankfurcie będziesz musiał ponownie przejść przez ochronę, co może trochę potrwać. Gdyby lot z Wrocławia się opóźniał, wyjaśnij swoją sytuację załodze. Czasami mogą coś załatwić z lotniskiem dla pasażerów w takiej sytuacji, choć nie wiem, na ile to działa we Frankfurcie.

      Dodatkowo w Philadelphi będziesz musiał przejść przez imigrację i pewnie kontrolę celną. Nie wiem, ile to tam trwa - nigdy tam nie przelatywałem.

      Skomentuj

      • MrrrAucin
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 630

        #4
        Dzięki za odpowiedzi.

        Cały przelot mam zakupiony w jednym biurze - więc w przypadku opóźnień czy innych sytuacji są zmuszeni do zapewnienia innego lotu, więc o to się akurat aż tak nie martwię.

        Skomentuj

        Working...