W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Techniki kochania.....

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sedzia
    Ocieracz
    • Aug 2005
    • 107

    Techniki kochania.....

    Macie jakiś okreslony styl popychania kobiety tak zeby mila ja najwieksz przjemność zeby odczuwała jak najwiekszą rozkosz !!!!!!
    Moze macie jaieś swoje techniki i chceilibyście sie ze mna nimi podzielić
    a moze kobiety mi tesh coś powiedzą bo musze sie przyznac ze mam tak doswiadczona partnerke ze toona mnie uczy jak mam ja popychac czasami dostaje orgazmu po 5 minutach ale musze i tak cos zminic zeby jej udowodnić ze ją przewyzsze w tym Dawajcie mi swoje sposoby na to
  • HeaveN
    Ocieracz
    • Apr 2005
    • 175

    #2
    moze dasz ten twoj sposob?

    Skomentuj

    • Albinoni
      Świntuszek
      • Apr 2005
      • 42

      #3
      Jeśli ja chce zapewnić partnerce naprawdę udany seks to po prostu oddaję jej inicjatywe i robię wszystko to na co ma ochotę To ona wtedy dyktuje tempo i sama wybiera pozycje, na które ma ochotę... Gdy ona natomiast chcę mnie zadowolić to analogicznie ja przejmuje wtedy inicjatywę
      Obydwie strony zyskują w takiej sytuacji, a ja nie mam problemu wtedy z tym w jaki sposób mam to robić... Nie ma nic złego w tym, że to kobieta dyktuje warunki - dzięki temu można zadowolić ją tak jak sobie tego życzy (jeśli oczywiście się wytrzyma ).
      Świat bez kobiet, byłby jak ogród bez kwiatów...

      Skomentuj

      • ciern
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2005
        • 236

        #4
        Napisał Lanser
        Jeśli ja chce zapewnić partnerce naprawdę udany seks to po prostu oddaję jej inicjatywe i robię wszystko to na co ma ochotę To ona wtedy dyktuje tempo i sama wybiera pozycje, na które ma ochotę... Gdy ona natomiast chcę mnie zadowolić to analogicznie ja przejmuje wtedy inicjatywę
        Obydwie strony zyskują w takiej sytuacji, a ja nie mam problemu wtedy z tym w jaki sposób mam to robić... Nie ma nic złego w tym, że to kobieta dyktuje warunki - .
        tak. wszystko jest w porzadku kiedy ona lubi przejmowac inicjatywe... są kobiety które lubia czuć sie zniewolone i mieć swiadomość przewagi nad nią .... lubią czuc sie brane

        co wtedy ?


        ja osobiście nie mam jakiejś określonej techniki. wszystko zależy od nastroju, sytuacji, miejsca ...
        zawsze jednak staram sie myśleć głównie o partnerce ... wydaje mi się że to gwarantuje sukces
        Tańczyłem z diabłem w świetle księżyca

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          Pozycja polinezyjska wymaga niestety od faceta bardzo silnych nóg.
          Dlatego też najlepsi są w niej narciarze podczas sezonu :-)
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #6
            Nie wiem, na snowboardzie jeszcze nie śmigałam :-)
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • keanu
              Świntuszek
              • Mar 2005
              • 49

              #7
              Chyba ze snowboardzistą
              Powiem tak: dziękuję Boziu za silne nogi

              Skomentuj

              • BlackPussy
                Erotoman
                • Jul 2005
                • 640

                #8
                hehe dobre....popychania...

                Kobieta jest jak lilia
                subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

                ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

                Skomentuj

                Working...