Penetracja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #16
    Ja też- na przykład. Albo palcami. Albo językiem. Czy żywe ciało nie jest przyjemniejsze od tworzywa sztucznego?
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • DajMiTęNoc
      Perwers
      • May 2005
      • 1153

      #17
      Napisał tabula rasa
      Chociaż jestem bardzo otwarty na wszelkie pomysły i łóżkowe "wynalazki",to niewyobrażam sobie bycia pieprzonym w tyłek,nawet jesli będzie to atrapa na biodrach partnerki.
      Mi to niestety kojarzy się z gejostwem.

      hehehehehehehehehehhe zgadzam sie w 100% z tą wypowiedzią.
      I moim zdaniem takie zabawy jak ty chcesz to już cienka granica od gejostwa jak juz nie jesteś, skoro chcesz wkładac do odbytu sztuczne penisy.
      Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

      Skomentuj

      • Jakub
        Perwers
        • Jun 2005
        • 702

        #18
        Jak to można mylić z homosexualizmem. Rozumie że ma to podobieństwa wizualne, ale homosexualiści chcą być z osobą tej same puci pociąga ich to. Mnie pociągają kobiety.

        Iż kształt penisa jest najbardziej bezpieczny. (sex analny normlanie przecież nie krzywdzi tyłeczka kobiety) więc mam pewność iż mi też nie zrobi krzywdy.

        Po drógie daje to (przynajmniej mi nie twierdze żę wszystkim) zupełnie inne spjżenie na sexualność - od drógiej strony z moją ukachną kobietą więc nie wiem czy wy macie jakieś kompleksy, czy może aż tak środowisko macie denne że kojaży wam się to tak

        Jeżeli była by cieńka granica to musiał bym coś czuć do facetów chcieć spróbwać ich bliskości i tak dalej. No mnie to nie kręci, tylko i wyłącznie kobieta z którą jestem interesuje mnie w kontaktach sexualnych
        Last edited by Jakub; 20-07-05, 10:08.

        Skomentuj

        • ciern
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2005
          • 236

          #19
          bardzo ciekawe, ale najpierw musiałbym spróbować czegoś delikatniejszego jak paluszki czy język o czym pisała rojze....
          nigdy o czymś takim nie myślałem, ale wydaje mi się, że gdybym się z partnerką dobrze rozumiał i wiedziałbym że nie zareaguje na to w dziwny sposób, to chyba spróbowałbym
          Tańczyłem z diabłem w świetle księżyca

          Skomentuj

          • Gordon_PL
            Świętoszek
            • May 2005
            • 17

            #20
            Mażęo tym, by dostać sie do dziurki ukochanej, więc najpierw musiałem sprawdzić jakie to uczucie na sobie. Użyliśmy do tego jej wibratorka. Byłoby fajniej gdyby był ciut mniejszy i mniej sztywny.
            Ale efekt i tak był oszałamiający. Podobno facet ma tam swój
            punkt G. Mnie się spodobało, ja jeszcze nie zostałem dopuszczony.
            Jak ją przekonać?

            Skomentuj

            • Falcon
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2005
              • 369

              #21
              ja jednak jestem konserwatywny i takie zabawy nie leza mi i juz koniec kropka
              Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

              Skomentuj

              • STUPID ANIMAL
                Świętoszek
                • Aug 2005
                • 19

                #22
                tabula rasa: Chociaż jestem bardzo otwarty na wszelkie pomysły i łóżkowe "wynalazki",to niewyobrażam sobie bycia pieprzonym w tyłek,nawet jesli będzie to atrapa na biodracg partnerki. Mi to niestety kojarzy się z gejostwem.

                ... No mi też ...



                Pytanie 1: Czy faceci pieprzeni w dupe też mogą przeżyć w taki sposób orgazm?

                Tyłek faceta nie różni się zbytnio od kobiecego, a dziurki?

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #23
                  Napisał STUPID ANIMAL



                  Pytanie 1: Czy faceci pieprzeni w dupe też mogą przeżyć w taki sposób orgazm?

                  Tyłek faceta nie różni się zbytnio od kobiecego, a dziurki?
                  Mogą. Ale z technicznego i fizjologicznego punktu widzenia w inny sposób, niż kobiety.
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • Jakub
                    Perwers
                    • Jun 2005
                    • 702

                    #24
                    Odp 1: Oczywiście że mogą i przeżywają

                    Racja że co dla niektórych sposób ten może wydać sie czystą perwersją a nawet zboczeniem, ale gdy sie z tym oswoi to wcale takie to beee nie jest

                    no i to jest tak jak ze wszystkim, że nie każdy musi to uwielbiać a jedynie nie mylić z czymś zupełnie innym i wiedzieć że coś takiego istnieje, ale nie praktywkowa tego bo mu najzwyczjaniej w świecie to nieodpowiada
                    Last edited by Jakub; 12-08-05, 12:31.

                    Skomentuj

                    • KrzysiekV
                      Ocieracz
                      • Jun 2006
                      • 150

                      #25
                      Uwaga

                      Czy to gejowskie bym nie powiedzial. Gejowski dla mnie jest stosunek mezczyzny z innym mezczyzna. Masowanie prostaty het*******ualnego faceta doprowadza do orgazmu.

                      Uwaga na te sztuczne penisy. Ja lubie penetrowac odbyt mym czlonkiem. Moj czlonek jest mojim czlonkiem, czuje kazde dotkniecie, i jestem wprawiony w seks waginalny. Wiem jak gleboko wtargne itp.

                      Teraz dziewczyna penetrujaca faceta, lub inna dziewczyne analnie ma dwie wady:
                      1. sama nic nie czuje - moze walic z cala sila, nie wiedzac o tym
                      2. nie ma doswiadczenia z penetracja, nie czuje czy czy partner sie rozluznia czy nie.

                      Wiec moze spowodowac uraz odbytu.
                      Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

                      Skomentuj

                      • padme
                        Erotoman
                        • Mar 2006
                        • 666

                        #26
                        Ja mojemu mężulkowi kupiłam mydlanego penisa, bo praktyczniej - nie dość, że penetracja to jeszcze se będzie czyścił. Ale jescze mu nie dałam... dopiero na urki
                        "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

                        Skomentuj

                        • szefo333
                          Świętoszek
                          • Dec 2006
                          • 1

                          #27
                          ja tez uwazam ze to troche gejowskie ... nic w moja pupe nie wsadze hhehe pozdrawiam

                          Skomentuj

                          • jet-set
                            Ocieracz
                            • Oct 2006
                            • 117

                            #28
                            Temat jest już poruszany w dziale Perwersja - link pt. strap-on.
                            Bardzo chętnie bym czegoś takiego spróbował, lubię masaż prostaty i korzystam często z kulek. Myślę że jeśli może to przynieść przyjemność dla obydwu stron to czemu nie spróbować.
                            Last edited by jet-set; 14-12-06, 12:28.
                            Jet-Set
                            lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

                            Skomentuj

                            • Boozo
                              Banned
                              • Oct 2006
                              • 97

                              #29
                              humm.. to może byc argument do przekonania partnerki do anala: "ja spróbowałem teraz twoja kolej"

                              Skomentuj

                              • kama1990
                                Świntuszek
                                • Aug 2010
                                • 53

                                #30
                                hehe calkiem ciekawa bylaby taka zamiana rolale takie cos to lepsze dla lesbijek wedlug mniebo ja nie wyobrazam sobie wypietego chlopaka i siebie robiacej z nim to w taki sposob,chociaz nie potepiam takiego czegos.a czy chlopak w takiej zabawie nie czuje sie jak gej?

                                Skomentuj

                                Working...