W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Określenia na uległą

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • walle

    Określenia na uległą

    Witam!
    Z dziewczyną lubimy ostre zabawy, chodzi tutaj o dominację.
    Ja dominujący ona uległa. Bardzo podnieca ją gra słów i tu wiąże się moje pytanie.
    Chciałbym ją zaskoczyć określeniami, wyzwiskami związanymi z nią.
    Chciałbym ostre słowa i tylko takie.
    Interesują mnie wyzwiska, określenia(typu suk*, kur** itp.), tekst.
    Proszę o odpowiedź!
    Pozdrawiam
    0statnio edytowany przez Gość; 13-01-11, 16:36.
  • zbuntowany
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2006
    • 237

    #2
    Nie wiem czy zauważyłeś, że dla kobiety częściej znacznie większe znaczenie ma to jak mówisz.... a nie co konkretnie mówisz. Jeśli nie jesteś przekonany, że z pełnym przekonaniem dasz radę powiedzieć do niej "k***o" to po prostu tego nie mów bo wyjdzie śmiesznie. Zawsze można zacząć bardziej pieszczotliwie "suczko", "suniu".... ewentualnie kazać jej odpowiadać na różne krępujące pytania w trakcie. Tutaj też uważaj... bo jeśli zaczniesz przykładowo pytać o byłych partnerów to możesz usłyszeć coś co Ci się nie spodoba. Albo jej może się to na tyle nie spodobać, że przejdzie jej ochota na dalszą zabawę. Bardziej neutralnym polem do pytań.... zmuszających drugą stronę do odpowiedzi może być raczej wypytywanie bardziej o to co dotyczy Was (przykładowo: jak bardzo stęskniła się za takim "rżnięciem" od ostatniego razu).
    Dobry efekt też da na pewno przyspieszanie i "pogłębianie" tempa w trakcie takich wyzwisk. Zmniejszy możliwości protestu

    To o tyle ryzykowne zabawy, że na prawdę możesz sprawić jej przykrość. Trzeba wiedzieć też kiedy się wycofać i w tych przezwiskach czasem wrzucić coś miłego. Czasem wystarczy dodanie zwykłego "Moja".

    Ale też nie spodziewaj się, że dostaniesz tutaj dokładną instrukcję co i jak. Pamiętaj przede wszystkim... że mimo iż istnieją pewne punkty wspólne... Każda kobieta jest inna.

    Skomentuj

    • Lilith.
      Erotoman
      • Feb 2010
      • 439

      #3
      Może spytaj dziewczynę jakie określenia lubi? Bo jak zaczniesz ją ni stąd ni zowąd od kur** wyzywać, to może nie być do końca przyjemne, dominacja w seksie powinna mieć granice ustalone przez obojga partnerów.

      Może tu znajdziesz coś przydatnego: http://beztabu.com/showthread.php?t=...ght=s%B3%F3wka
      Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

      Skomentuj

      • Schatten
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 608

        #4
        walle - nie znasz 'ostrych' słów?

        przejdź się koło przedszkola lub jakiejś szk. podstawowej - na pewno znajdziesz inspirację...

        Chyba że chodzi Ci 'o grę słów', jak piszesz... To już insza inszość... Tu potrzeba wyobraźni...
        Zatem - myśl, wymyślaj, nie leń się
        Obdarzaj ją słowami, jakie Ciebie podniecają...
        Jak przesadzisz... hm... będzie bolało a policzek nieco piekł...
        Ale nic to
        ...some like it dirty/some like it clean/
        some like it tender/and some like it lean/
        some fuck for fun/some for prestige...

        Skomentuj

        • walle

          #5
          Hmmm, dziękuję za odpowiedzi.
          W tym rzecz że bawiliśmy się w to już i nie ma problemu z mówieniem do niej kur** albo suk*. Chodzi mi o "świeże" słowa, o coś nowego.
          Myślałem że podsuniecie mi jakiś pomysł.
          Ona wręcz kocha ostre słowa i wyzwiska, dlatego chce ją zaskoczyć czymś nowym.

          Skomentuj

          • Madzia95
            Świętoszek
            • Jan 2012
            • 7

            #6
            Hmm.. ja gdy bawię się z moim tak na ostro lubię gdy nazywa mnie swoją zdzirą, dziwką , suczką przy tym ton głosu też jest ważny uwielbiam gdy przy takich wyzwiskach mocniej mnie rżnie i sprawia mi lekki ból np. da mocnego klapsa
            Nie istnieją żadne powody do miłości - Paulo Coelho .

            Skomentuj

            • Ava Adore
              Ocieracz
              • Feb 2013
              • 167

              #7
              Ty pi..do niedymana,
              Bru..dna szma..to,
              Ciiii.po niewyżyta.

              Uważaj, strażnik cenzury czuwa - R.
              Knockin' on heaven's door - you gotta knock a little harder!

              Skomentuj

              • Wiktoria30
                Świętoszek
                • Jan 2013
                • 30

                #8
                Do ucha moja suczko i ostre pchniecie, chcesz żebym tak cię rżnął? I znów pchniecie coś pięknego

                Skomentuj

                Working...