Ideologia gender - co o tym sądzicie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamaro10
    Erotoman
    • Jul 2009
    • 374

    #46
    Why czy ja powiedziałem że tym ze jak ktoś jest w czyms dobry to ma tego nie robić??!! Otóż nie, mowie tylko ze coraz więcej facetów nie idzie w męskie zawody. "Panie wybierajace meskie zawody..." znam bardzo dużo mechaników, monterów , spawaczy i wśród nich dużo jest kobiet bo znam w tych grupach zawodowych ich aż ZERO... Nolaan a dlaczego studia humanistyczne są wtedy przepełnione skoro gówniarze uciekli za pracą za granice?? A nie od dziś wiadomo że humanistyka produkuje bezrobotnych...

    Skomentuj

    • why not.

      #47
      Napisał znowuzapilem
      Molestowane dzieci są mocno narażone na homoseksualizm nabyty. To nie jakaś moja teoria ale fakt znany od parudziesięciu lat.
      Oh, proszę Cię. Czyli molestowanie przyczynia się do zmiany orientacji?! Przedstawisz dowody? Tylko, proszę, nie przesyłaj linków do prawicowych stron :/.

      Napisał kamaro10
      Why czy ja powiedziałem że tym ze jak ktoś jest w czyms dobry to ma tego nie robić??!! Otóż nie, mowie tylko ze coraz więcej facetów nie idzie w męskie zawody. "Panie wybierajace meskie zawody..." znam bardzo dużo mechaników, monterów , spawaczy i wśród nich dużo jest kobiet bo znam w tych grupach zawodowych ich aż ZERO... Nolaan a dlaczego studia humanistyczne są wtedy przepełnione skoro gówniarze uciekli za pracą za granice?? A nie od dziś wiadomo że humanistyka produkuje bezrobotnych...
      Nie, ale podałeś za przykład zawody, które w Twojej ocenie są niemęskie. Who cares jeśli wykonana praca jest zadowalająca?
      Pamiętaj, kamaro, Ty nie jesteś wyznacznikiem 'trendów'. W Twoim środowisku pań mechaników nie ma, co nie oznacza, że w innym nie ma. Jasne, odsetek jest mniejszy niż mężczyzn.
      Widzę tu ewidentne klapki na oczach. Wykazujesz myślenie "skoro na moim podwórku nie ma zabawek, nigdzie ich nie ma".
      Last edited by Gość; 27-12-13, 23:23.

      Skomentuj

      • Nolaan

        #48
        Nolaan a dlaczego studia humanistyczne są wtedy przepełnione skoro gówniarze uciekli za pracą za granice?? A nie od dziś wiadomo że humanistyka produkuje bezrobotnych...
        A byłeś, sierotku, kiedykolwiek na studiach humanistycznych? Wiesz jaki tam jest stosunek męsko-żeński w liczbach?
        Ja byłem i wiem. Nawet na archeologii, gdzie trzeba się naza********ć łopatą w terenie i wcale lekka to robota nie jest, jest więcej kobiet. Pedagogika, kierunki filologiczne, historia... Wzędzie jest facetówe jak na lekarstwo.
        Przestań bredzić, powiadam. Wiem lepiej niż ty jak to wyląda.

        Skomentuj

        • znowuzapilem
          SeksMistrz
          • Nov 2010
          • 3555

          #49
          Moja droga ale mimo iż dyskusja o spalonej tęczy, szminkowanych przedszkolakach czy jakże ważnych gejowskich małżeństwach jest ciekawa a dyskusja polityczna przypomina brodzenie w śmierdzącej kupie to ekonomia państwa jest nieporównywalnie ważniejsza od w/w.
          A tu kibole, dopalacze, ksiądz pedofil czy gender a kraj gospodarka leży i kwiczy.
          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

          Skomentuj

          • Nolaan

            #50
            Taaaa. Albo katastrofa brzozowa, nie? Panie gospodarczy?
            Poza tym gadaniem się kraju nie poprawi, Zapity. Do tego trzeba chęci, konsekwencji i działania a tego nikt z polityków nie przejawia. Wszyscy tylko gadają. Więc skończ.

            Skomentuj

            • why not.

              #51
              ZZ, ale dyskusja toczy się na nikomu nieistotnym forum.. Proponuję założyć osobny temat polityczny. Albo stworzyć ogólnokrajowy strajk, w którym będziesz mógł się wypowiedzieć.
              Owszem, uwaga brkt była jak najbardziej słuszna, ale to nie temat do założonego wątku.

              Skomentuj

              • kamaro10
                Erotoman
                • Jul 2009
                • 374

                #52
                Moja była dziewczyna studiowała stosunki międzynarodowe i jakoś w jej grupie było przewaga facetów nad babkami więc nie wiem kto tu ma słabe argumenty...

                Skomentuj

                • why not.

                  #53
                  Na podstawie jednego przypadku stawiasz uogólnienie..

                  Gdzie link do artykułu o "ubieraniu chłopców w dziewczynki w przedszkolach i szkołach oraz robieniu im make-upu"?

                  Skomentuj

                  • znowuzapilem
                    SeksMistrz
                    • Nov 2010
                    • 3555

                    #54
                    Napisał Nolaan
                    Poza tym gadaniem się kraju nie poprawi, Zapity. Do tego trzeba chęci, konsekwencji i działania a tego nikt z polityków nie przejawia. Wszyscy tylko gadają. Więc skończ.
                    Przekonałeś mnie. Myślałem że jak zofftopuje ten temat na polityke to Polska gospodarka ruszy do góry. Ale jeśli mówisz ze tak się nie stanie to bastuje


                    Napisał why not.
                    Oh, proszę Cię. Czyli molestowanie przyczynia się do zmiany orientacji?! Przedstawisz dowody? Tylko, proszę, nie przesyłaj linków do prawicowych stron :/.
                    Ale przecież Ci tłumacze że to nie moja teoria ani nie jakiś artykuł z Nacjonalistycznego pisemka. Jakie Ci mam dowody przedstawić jak w każdym poważnym dokumencie traktującym ten problem o tym mówią. Dziecko molestowane przez ojca czesto prócz zrytej psychy jest homoseksualistom.
                    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                    Skomentuj

                    • Nolaan

                      #55
                      Koleś, weź się nie ośmieszaj. Bazujesz na opinii tylko swojej byłej? Za****stą masz bazę merytoryczną do dyskusji, no w cholerę. A na innych latach na SM wiesz jakbyło? Na innych kierunkach?

                      Nie wiesz, ołym okiem widać. Więc milcz.

                      ZZ - ne kpij, wiesz o co mi idzie. możemy o tym pogadać, serio, ale załóż wątek osobny. Bo Kamaro nie ścierpi konkurencji
                      Ja jestem na dyskurs otwarty w tej materii.

                      Skomentuj

                      • why not.

                        #56
                        Napisał znowuzapilem
                        Ale przecież Ci tłumacze że to nie moja teoria ani nie jakiś artykuł z Nacjonalistycznego pisemka. Jakie Ci mam dowody przedstawić jak w każdym poważnym dokumencie traktującym ten problem o tym mówią.
                        Nie twierdzę, że Twoją teorią jest to co piszesz wcześniej. Co to są "poważne dokumenty traktujące o tym problemie" (jakby to był problem :/)? Właśnie o takie proszę, kochany .

                        Skomentuj

                        • kamaro10
                          Erotoman
                          • Jul 2009
                          • 374

                          #57
                          No właśnie zaraz mi powiesz że innych studiach to facetów wogóle nie ma i nie było. Więc milcze !!!!

                          Skomentuj

                          • why not.

                            #58
                            Brak argumentów = milczenie? Szybko się poddajesz.

                            Skomentuj

                            • znowuzapilem
                              SeksMistrz
                              • Nov 2010
                              • 3555

                              #59
                              Napisał Nolaan
                              ZZ - ne kpij, wiesz o co mi idzie. możemy o tym pogadać, serio, ale załóż wątek osobny. Bo Kamaro nie ścierpi konkurencji
                              Ja jestem na dyskurs otwarty w tej materii.
                              Nie do końca to była kpina. Na prawde wole porozmawiać o genderze niż polityce. Mam takie zdanie jak Ty, zmienić się nic nie da chyba ze przez przewrót jak na Islandi czy Wegrzech. Ale to osobny temat. Chciałem tylko zwrócić uwage na fakt że wszedzie dyskutuje się o tematach mniej ważnych.

                              Napisał why not.
                              Nie twierdzę, że Twoją teorią jest to co piszesz wcześniej. Co to są "poważne dokumenty traktujące o tym problemie" (jakby to był problem :/)? Właśnie o takie proszę, kochany .
                              Problemem jest molestowanie seksualne dzieci czyli pedofilia, temu nie zaprzeczysz. Pytaniem mnie zaskoczyłaś bo to jakby ktoś się mnie spytał o dowody obecności AIDS w Afryce. Czekaj, poszukam na necie
                              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                              Skomentuj

                              • Nolaan

                                #60
                                Napisał kamaro10
                                No właśnie zaraz mi powiesz że innych studiach to facetów wogóle nie ma i nie było. Więc milcze !!!!
                                A gdzie tam. Takie argumenty to tylko i wyłącznie twoja domena, ziomie.
                                Gdzie mi tam, biednemu niedoszłemu filologowi i archeologowi z takim znawcą humanistycznych studiów wyższych i demografii tychże w komparację wchodzić?
                                Na śmiech bym się jeno podał, drwiny i urągania.

                                Skomentuj

                                Working...