W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dlaczego tak jest??

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ludek90
    Świntuszek
    • May 2007
    • 81

    Dlaczego tak jest??

    Podczas masturbacji wytrysk ma kolor bialo zółty. Czasami jest bardziej bialy, a czasami bardziej zółty(mam 15 lat) . Czy ktoś miał coś takiego??
  • Abegan
    Erotoman
    • Sep 2006
    • 591

    #2
    Normalne.
    Abegan

    Skomentuj

    • szerkan
      Świętoszek
      • Sep 2006
      • 31

      #3
      W sumie nie miałem tak, ale o ile jest mi wiadomo nieznaczne odbarwienia nie są niczym niepokojącym. Jak sam piszesz jesteś jeszcze w trakcie rozwijania się, co może być jedną z przyczyn? Jednak, jeżeli zmiana koloru będzie się powtarzać, dla pewności pogadaj ze swoim lekarzem ( nie ma się, czego wstydzić, bo w końcu chodzi o twoje zdrowie)
      Wszystko co robisz wykonuj, tak jakby miało być ostatnią czynnością w życiu .

      Skomentuj

      • Ludek90
        Świntuszek
        • May 2007
        • 81

        #4
        raz coś czytałem ze to zalezyezy np od palenia( pale ). Ale długo to już mam. za bardzo to mi to nie przeszkadza ale wiecie raczej jest biała sperma

        Jeśli to przez zły tryb życia piszcie jak mogę to zmienić

        Edytuj posty ! A.
        0statnio edytowany przez Astraja; 13-05-07, 14:40.

        Skomentuj

        • viper_88
          Erotoman
          • Mar 2005
          • 417

          #5
          1. Nie pisz posta pod postem (ludzie, czytajcie regulamin).

          Nie wiem czy młody wiek dodatkowo temu sprzyja, ale samo palenie już jest jednym z czynników. Poza tym, to skąd mamy wiedzieć czy powinieneś zmienić swój styl życia, skoro go nawet nie znamy? Na wstępie powinieneś powiedzieć z czego np. składa się twoja codzienna dieta?

          Skomentuj

          Working...