Old 06-12-06, 17:20   #1
Karolinho
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Postów: 3
Masturbacja- najlepsze techniki
Siema ! nazywam się karol. i mam pytanie masturboje sie juz okolo 4 minesiace , i techniki ktore stosuje staja sie coraz mniej podniecajace. Powiedzcie jakie techniki daja najwieksze podniecenie i rozkosz ??
Karolinho jest offline  
Old 07-12-06, 00:43   #2
Bouncy Dee
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Toruń
Postów: 143

Płeć: Mezczyzna
No sluchaj ja masturbuje sie od 6 roku zycia (niewiem czemu tak wczesnie zaczalem jakos ;S) i do dzisiaj to robie. Hmmm techniki... . No niewiem mozesz wziasc troche jakiegos czegos lubrykantopodobnego i piescic sie. Najlepiej to zlapac cala reka i metoda gora-dol jezdzic sobie. Przy okazji sie wplywa lekko na rozrost tkanki penisa co prowadzi do powiekszenia sie penisa, poniewaz jest lekkie rozciaganie penisa. Mozesz tez zlapac np. kciukiem, palcem wskazujacym i srodkowym za penisa i tak samo gora- dol zciagac napletek i spowrotem gora itd. Panowie niestety za duzego pola do popisu niemaja. Co innego panie .
__________________
Kocham OLDCHOOL...
Kocham STARE CZASY...
Bouncy Dee jest offline  
Old 07-12-06, 02:02   #3
Luk
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2006
Postów: 427
a mi dopoki nie odkrylem lubrykantow masturbacja w ogole nie przynosila przyjemnosci...
Luk jest offline  
Old 10-12-06, 16:28   #4
DarkAngel
Perwers
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Katowice
Postów: 1 020

Płeć: Mezczyzna
A to ja później zacząłem, koło 9-10 roku życia .
Tak w ogóle, Karolinho, ile masz lat, skoro masturbujesz się od dopiero 4 miesięcy? Malutki staż ;>.

Ja Ci powiem tak. Masturbuję się od kilku lat, praktycznie kilka razy dziennie. To już mój nawyk, z którego ciężko mi wyjść .

Co do przyjemności - nie dziw się, że będzie z czasem spadać.
Tak to już jest, organizm się przyzwyczaja i... trudno .
Dla mnie masturbacja to ok. 1s przyjemności [orgazm] i dobra, koniec, amen. Nic więcej . Ale napięcie seksualne wyładowuje .

Gwarantuję Ci, Karolinho, że gdy dziewczyna się dorwie do Twego członka - będzie Ci przyjemnie jak nigdy dotąd! .
__________________
>> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<
DarkAngel jest offline  
Old 28-12-06, 22:13   #5
Boozo
Banned
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Wlkp
Postów: 97

Płeć: Mezczyzna
Masturbacja podczas rozciągania w szpagat męski+ masaż prostaty. Poważnie. Lubię troche bólu połaczonego z przyjemnościa Spróbuj!
Raz tak odjechałem, że dotknołem jajmi podłogi, ale nastepnego dnia nie mogłem chodzic:/
Na smog.pl widziłam filmik jak facet robi domowym sposobem sztuczną pochwe. Dałbym link ale szukam i chyba już nie ma.
Boozo jest offline  
Old 14-02-07, 17:31   #6
jkinp
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Postów: 1

Płeć: Para
Poszukaj, chetnie obejrze ;-)
A co do sposobow, to procz tego "tradycyjnego", polecam wam owiunac wokol czlonka mokry recznik lub chusteczke- spuuuper !
jkinp jest offline  
Zamknięty Temat
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Masturbacja

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:15.
   Archiwum