W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem z masturbacją i skórą

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dolek
    Świętoszek
    • Nov 2006
    • 9

    Problem z masturbacją i skórą

    Witam wszystkich i proszę o pomoc mianowicie mam taki problem mam 14 lat i masturbuje się już od ponad roku, lecz robię to w sposób normalny dla mnie, czyli nie ściągam zadanej skóry Ani nie używam zadanych kremów ani zieli, lecz wiem ze istnie jeszcze opcja masturbacji ze ściągnięciem skórki i zobaczeniem żołędzia lecz z tym mam problem gdy ściągam skore z chodzi dosyci łagodnie lecz gdy pokaże się żołądź i skóra zapadnie się jak by w te rowki to już dalej nie chce iść dalej ściąganie już boli czy to prawidłowe czy nie

    A i jeszcze bardzo istotna rzecz jest to ze gdy przyłożę renke na zelowaną do żołędzia i zacznę pocierać nie czuje żadnej przyiemnosc

    Co ja mam zrobić?

    Proszę o nie usuwanie tematu
    0statnio edytowany przez dolek; 26-11-06, 22:50.
  • glizdziarz
    Banned
    • Sep 2005
    • 1981

    #2
    Dżisus Krajst O Matko Huto! Młody poszukaj tematów o masturbacji, Były tu już takie. A tak w ogóle to popracuj nad ortografią. I jeszcze jedno to co robisz to grzech śmiertelny, jak nie wierzysz to zapytaj katechety (katechetki ) o "grzech Onana"
    0statnio edytowany przez glizdziarz; 27-11-06, 10:23.

    Skomentuj

    • DarkAngel
      Perwers
      • Nov 2006
      • 1020

      #3
      Podpisuję się pod przedmówcą.
      Od siebie dodam tylko tyle, że ćwiczenie czyni Mistrza.
      Jeśli chcesz popaść w anemię i stać się niewidomym - w wannie próbuj delikatnie ściągać skórę niżej, ona się rozciągnie. Kilka razy i zauważysz różnicę. No i np. z pomocą lubrykantów/maści nagietkowej ćwicz również. Pamiętaj - nic na siłę, delikatnie, posuwaj się naprzód a będzie dobrze.

      Pozdro.

      PS. Na przyszłość użyj szukajki, a nie prosisz o zostawienie tematu otwartym...
      >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

      Skomentuj

      • viper_88
        Erotoman
        • Mar 2005
        • 417

        #4
        Fakt, że najpierw powinien przejrzeć forum w poszukiwaniu tego typu tematów (i pod tym też się podpisuję), ale jakoś coraz mniej bawi mnie wspominanie o tych głupich, zmyślonych przez kościół konsekwencjach, w każdym takim temacie. To już nawet nie jest śmieszne

        Skomentuj

        • DarkAngel
          Perwers
          • Nov 2006
          • 1020

          #5
          Napisał viper_88
          Fakt, że najpierw powinien przejrzeć forum w poszukiwaniu tego typu tematów (i pod tym też się podpisuję), ale jakoś coraz mniej bawi mnie wspominanie o tych głupich, zmyślonych przez kościół konsekwencjach, w każdym takim temacie. To już nawet nie jest śmieszne
          Wiesz, mnie ogólnie nie bawi powtarzanie tego samego kilkakrotnie.
          Ale skoro już wcisnąłem przycisk "reply", z myślą odpowiedzi na pytanie [które AFAIK pisałem z 3-4 razy, słowo w słowo tak samo prawie w różnych tematach], to można coś dorzucić od siebie.
          Czemu? Gdyby to był pierwszy taki temat po prostu odpowiedziałbym na temat i dobra. A tak? Aż się chce napisać coś ironicznego, sarkastycznego...

          Pozdrawiam.

          Ja bym w ogóle zainstalował hack z warnami, gdyż takiego tu nie widzę i od razu karał warnem osoby, które zakładają tematy, które były naprawdę setki razy...

          Zmniejszyłaby się kompletna samowolka...
          >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

          Skomentuj

          • dolek
            Świętoszek
            • Nov 2006
            • 9

            #6
            wiecie ja szukałem już nawet znalazłem ale mnie to martwi ponieważ ok skóra schodzi ale ja nie otrzymuje zdanej przyziemności czy to jest normalne czy zemną jest coś nie tak ?

            Skomentuj

            • DarkAngel
              Perwers
              • Nov 2006
              • 1020

              #7
              Napisał dolek
              wiecie ja szukałem już nawet znalazłem ale mnie to martwi ponieważ ok skóra schodzi ale ja nie otrzymuje zdanej przyziemności czy to jest normalne czy zemną jest coś nie tak ?
              Czyli, że co?
              Członek Ci "opada", nie ma erekcji?
              Jeśli nie, to znaczy, że "mu" się podoba.
              Może Ty się nastawiasz, że takie coś jest dziwne, etc. i dlatego nic nie czujesz? Poza tym próbuj, może z czasem Ci się czucie wyrobi.

              W każdym razie jeśli erekcja się utrzymuje raczej nie masz się czym martwić.
              >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

              Skomentuj

              • dolek
                Świętoszek
                • Nov 2006
                • 9

                #8
                ale ja mam orgazm jeśli tak to mona nazwać tylko w tedy gdy masturbuje się bez ściągania skóry gdy ją sciągne i próbuje stymulować żoledzia za pomocą żelu pod prysznic to nie odczuwam zdanej przyziemnościć pomocy!

                wielkie dzieki za te wszystkie wczesnjesze odpowiedzi

                Skomentuj

                • Skrzypol
                  Świętoszek
                  • Jul 2006
                  • 36

                  #9
                  Jak już ściagasz napletek do końca to zadbaj o nawilżenie i po sprawie!

                  Skomentuj

                  • dolek
                    Świętoszek
                    • Nov 2006
                    • 9

                    #10
                    ja nie jestem ekspertem do koca to znaczy do kąnd??? i co jak się masturbuje to mam stymulować tylko żoledzia czy całego penisa ?

                    Skomentuj

                    • romoo
                      Wspomógł BT
                      • Mar 2006
                      • 205

                      #11
                      Jak lepiej..... kutas nie dziewczyna nie będzie marudził !!
                      After Forever

                      Skomentuj

                      • DarkAngel
                        Perwers
                        • Nov 2006
                        • 1020

                        #12
                        Napisał dolek
                        ja nie jestem ekspertem do koca to znaczy do kąnd??? i co jak się masturbuje to mam stymulować tylko żoledzia czy całego penisa ?
                        OMFG, chłopie, uwierz mi.
                        Jak się będziesz kochał z panienką wszystko będzie dobrze.

                        U mnie jest tak samo.
                        Podczas masturbacji ze skórą szybciej dochodzę itp. itd.
                        Jeśli robię bez skóry muszę się naprawdę dłuuuugo "namęczyć"...

                        Nie wiem czym Ty się przejmujesz? :/
                        Rób tak, jak lubisz i jak Ci wygodniej .
                        >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                        Skomentuj

                        • hefalumpka
                          Ocieracz
                          • Jan 2006
                          • 146

                          #13
                          nie no smiac mi sie chce. Mi sie zawsze wydawalo ze jak juz sie ktos masturbuje to robi tak zeby mu bylo dobrze i ma w dupie czy robi to zgodnie ze schematami czy jak. Ja bym ci radzila jakas dziewczyne sobie zalatwic a nie reke cwiczyc
                          Pokój bez ksiazek jest niczym ciało bez duszy...

                          Skomentuj

                          • DarkAngel
                            Perwers
                            • Nov 2006
                            • 1020

                            #14
                            Napisał hefalumpka
                            nie no smiac mi sie chce. Mi sie zawsze wydawalo ze jak juz sie ktos masturbuje to robi tak zeby mu bylo dobrze i ma w dupie czy robi to zgodnie ze schematami czy jak. Ja bym ci radzila jakas dziewczyne sobie zalatwic a nie reke cwiczyc
                            Niektórzy lubią schematy ;>
                            Bo przecież jak można robić coś inaczej niż wszyscy?
                            Bueh, mnie też to śmieszy, no, ale ok.

                            Podpisuję się pod tym, co napisała hefalumpka wszystkimi łapkami.


                            Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu dziewczyny i... hmm...
                            zmniejszenia niepotrzebnych trosk .
                            >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                            Skomentuj

                            • hefalumpka
                              Ocieracz
                              • Jan 2006
                              • 146

                              #15
                              wiecie co, pozwalajac na pisanie takich glupich tematow w dodatku w tym wieku to skandal. A to chyba naruszenie regulaminu wogole jest nie? To jawnosze o usuniecie.
                              Pokój bez ksiazek jest niczym ciało bez duszy...

                              Skomentuj

                              Working...