W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nastroj...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiciunia
    Seksualnie Niewyżyty
    • May 2005
    • 197

    #16
    mhhh..... wanna zawsze miło się jest pokąpać razem
    Gdyby Mi Się Tak Chciało Jak Mi Się Nie Chce...

    Skomentuj

    • dziabag
      Ocieracz
      • Apr 2005
      • 97

      #17
      Napisał kiciunia
      mhhh..... wanna zawsze miło się jest pokąpać razem
      Zgadzam sie w 200% A jak do tego dojda swieczki cicha muzyka i troszke alkoholu wtedy sex smakuje jeszcze lepiej
      "Żyje w kraju na politycznym haju.... 3xTak dla Marihuany "

      Skomentuj

      • cziłała
        Świntuszek
        • May 2005
        • 55

        #18
        a ja ostatnio przeczytałam w jakimś brukowcu, że przy seksie najlepiej słuchać głośnej, rytmicznej muzyki, która w pewnym momencie zsynchronizuje się z ruchem ciał........ja osobiście lubie cichą, romantyczną melodię
        Ja mam dynamit wypełniony miłością!!!!!!!! Ja mam dynamit 3,2,1 PAL!!

        Skomentuj

        • bombelek88
          Ocieracz
          • Jan 2006
          • 133

          #19
          ja tez wole cicha (no chyba ze trzeba zagluszac rodziców w drugim pokoju) i romantyczna
          K o c h a m M o j e g o S k a r b a N a j m o c n i e j N a Ś w i e c i e

          Skomentuj

          • Piasek
            Świętoszek
            • Jan 2006
            • 3

            #20
            A ja polecam łono przyrody oczywiscie nie teraz tylko latem kiedys z moją lubą tak sie zapomnieliśmy że dopiro po wszystkim dotarło do nas że zaczeła sie prawdziwa burza.

            Skomentuj

            • bombelek88
              Ocieracz
              • Jan 2006
              • 133

              #21
              ja tez nie moge narazie wykąpac sie z moim misiem śkoda
              K o c h a m M o j e g o S k a r b a N a j m o c n i e j N a Ś w i e c i e

              Skomentuj

              • nowicjusz
                Ocieracz
                • Feb 2005
                • 101

                #22
                No fakt kapiel z Ukochana to piekna sprawa.
                Ja kiedys w jakas rocznice zrobilem Lubej niespodzianke, nazrywalem mnostwo polnych kwiatow i porozstawialem po calym mieszkaniu, przygotowalem romantyczna kolacje przy swiecach, kupilem Jej ulubione wino, a za zamknietymi drzwiami urzadzilem lozko zascielone platkami (niestety nie roz bo mnie na tak drogi interes nie bylo stac) maku. Wokol kilka swiec i kadzidelka....w tle nasze ulubione utworki... Nigdy tego nie zapomne

                Skomentuj

                • MyszkaZ
                  Erotoman
                  • Dec 2005
                  • 535

                  #23
                  Powiem szczerze, wspolne kapiele nigdy nie byly dla mnie przezyciem wielce erotycznym...Nie wiem, jak mieszkalismy w domu z prysznicem, to czekalismy az przeprowadzimy sie tam, gdzie jest wanna. A jak juz to sie stalo, to kilka razy sie kapalismy, cos tam porobilismy, i stwierdzilismy, ze ani nam wygodnie, ani przyjemnie.

                  A co do romantycznych nastrojow, to: swiece, muzyka( wolna lub ostra - zalezy od humoru), Martini badz Malibu, jedzenia w lozku raczej nie lubie, ale jesli juz to owoce (winogrona, brzoskwinie), albo lody...I my, przytuleni na naszym lozu...
                  Even though she seems so high
                  He knows that she can't fly
                  and when she falls out of the sky
                  He'll be standing by

                  Skomentuj

                  • Księciunio
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2005
                    • 348

                    #24
                    hmm ja kiedys fajny nastroj stworzylem: okno zasloniete zaslona fioletowa, jasny fiolet - kolor scian, podgrzewacze wszedzie dookola porozkladane i pozapalane, lampka plazmowa wlaczona (w srodku wosk sie topi powodujac przemieszczanie sie kulek wosku dodam ze ten wosk byl zolty)po cichu muzyczka, winko czerwone slodkie otwarte mmmm miodzio no i wspanialy seks. cos pieknego.
                    Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

                    Skomentuj

                    • goorusia
                      Ocieracz
                      • Nov 2006
                      • 173

                      #25
                      Taaaa kąpiel czy prysznic u nas zawsze kończy się tak samo i bardzo się z tego cieszę, a jak sobie wspomnę nasz ostatni prysznic w Nowy Rok to mmmm...... Ale co do nastroju, to my poprostu swoją namiętnością i tym, że oboje siebie pragniemy to robimy sami taki nastrój, że hej!!
                      Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek....

                      Skomentuj

                      • LazyWriter
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Oct 2006
                        • 259

                        #26
                        Muzyki uzywam czesto, nutki gubia sie jednak w naszych oddechach i slowach, jakie wypowiadamy. Swiece maja magiczny klimat w sypialni. Uwielbiam je. Najwazniejsza jest jednak partnerka - dopiero ona powoduje powstanie klimatu.
                        Carpe dentum...
                        Szukalem filmu "Waleria i tydzien cudow" - thx SunKwo!

                        Skomentuj

                        Working...