Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Akademia Bez Tabu
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 27-04-10, 17:49   #51
upocone jajka
Banned
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 5 151

Płeć: Mezczyzna
lepiej powiedz ile ci sie odłożyło?
upocone jajka jest offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 09:11   #52
padme
Erotoman
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Miasto: Szczecin
Postów: 666

Płeć: Kobieta
Send a message via Skype™ to padme
Czego ile?
__________________
"Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."
padme jest offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 09:22   #53
upocone jajka
Banned
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 5 151

Płeć: Mezczyzna
kg, po tych ciachach na bokach
upocone jajka jest offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 11:04   #54
słodka'88
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Postów: 16

Płeć: Kobieta
Pranie, prasowanie i gotowanie samo się nie zrobi, a zajmowanie się domem i dziećmi to wcale nie jest taka prosta sprawa jak niektórym się wydaje.

Niektóre pary zwyczajnie decydują się na taki układ, bo to im odpowiada. Wiadomo, że jak w domku wszystko lśni, a kobieta zawsze pachnie to jest cacy. Znam takich facetów, którzy nie chcą żeby ich żona pracowała, bo chcą zabezpieczyć się przed zdradą, a niektórzy chcą czuć atmosferę domowego ogniska, bez pośpiechu i tych wszystkich rzeczy, związanych z pracą. To jest zupełnie normalne. Też chciałabym witać męża pocałunkiem, kiedy wraca z pracy i podawać ciepły obiad. Najlepiej byłoby mieć taką pracę na 3/4 etetu, żeby wrócić 2 godzinki przez Ukochanym, ugotować mu obiadek i zdążyć się wyperfumować

Sądzę, że wiele kobiet też ma w glowie obraz żony idealnej i myślą, że aby stać się nią muszą totalnie poświęcić się rodzinie. Z resztą jeśli partnerzy decydują się na trójkę dzieci za koleją to przynajmniej na początku kobieta nie da rady pracować zawodowo, chyba że w domu przy laptopie.

Oczywiście zdarzają się takie panie dla których jest to wygodny układ bo są leniwe a małżeństwo jest dla nich prawnie sankcjonowaną prostytucją , ale skoro partner się na to godzi...

Mój Kocurek na początku związku coś przebąkiwał, że jego kobieta pracować nie będzie, ale powiedziałam, że muszę mieć na waciki i sama na nie zarobić.

Nie wyobrażam sobie, że miałabym nie pracować po studiach, nawet jeśli nie znajdę pracy w zawodzie. Dla mnie nie jest problemem, żeby pójść do pracy nawet za marne grosze. Z resztą całe wakacje pracuję fizycznie i nawet to lubię, bo mózg mi odpoczywa

W mojej rodzinie wszystkie pary mają własny biznes, więc wszystkie kobiety pracują, wszyscy mają po 2-4 dzieci i rozwodu żadnego...

Ostatnio edytowany przez słodka'88; 28-04-10 at 11:41.
słodka'88 jest offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 11:30   #55
padme
Erotoman
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Miasto: Szczecin
Postów: 666

Płeć: Kobieta
Send a message via Skype™ to padme
Nie mam nadprogramowych kilogramów. Nawet nie jestem szczupła, tylko po prostu chuda.
I tak jak mówi Słodka, ta cała robota w domu to nie jest pstryk palcami. Poza tym za dzieckiem się lata, moje ma prawie dwa lata, więc wszędzie go pełno. Biegamy non-stop do parku, do lasu, na plac zabaw. I psa też mamy, on też wymaga długich spacerów.
A i po porodzie szybko wróciła mi figura, przybyło tylko rozstępów na udach i piersi obwisły, ale to nie problem, wystarczy dobrze dobrany biustonosz...
__________________
"Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."
padme jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Akademia Bez Tabu

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:35.
   Archiwum