Old 02-02-16, 21:44   #226
OwIeCzKa
Erotoman
 
Zarejestrowany: Nov 2005
Miasto: Gdańsk
Postów: 444

Płeć: Kobieta
Ooooo To jeszcze gest alarmowy - na wypadek knebla czy kulki w ustach
__________________
Społeczeństwo, społeczeństwo
Dyscyplina, posłuszeństwo
Psychopaci i zboczeńcy
Społeczeństwo, społeczeństwo
OwIeCzKa jest offline   Reply With Quote
Old 02-02-16, 21:48   #227
zabiegany
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Śląsk
Postów: 216

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał znowuzapilem Zobacz post
Magiczne hasło: "Szedł Sasza Suchą Szosą"
Padlem z autopsji to znam tyle ze haslo brzmialo "Stol z powylamywanymi nogami" a dlaczego? "Bo kobieta czasem sama nie wie czego chce i to musi byc trudne do wypowiedzenia haslo zebym zanim powiem byla pewna ze naprawde mam dosc"
__________________
Uważaj o czym marzysz bo sie spełni i bedzie przerąbane
zabiegany jest offline   Reply With Quote
Old 02-02-16, 21:52   #228
OwIeCzKa
Erotoman
 
Zarejestrowany: Nov 2005
Miasto: Gdańsk
Postów: 444

Płeć: Kobieta
Tego typu kobiety raczej wiedzą czego chca
__________________
Społeczeństwo, społeczeństwo
Dyscyplina, posłuszeństwo
Psychopaci i zboczeńcy
Społeczeństwo, społeczeństwo
OwIeCzKa jest offline   Reply With Quote
Old 31-03-16, 17:31   #229
Czacza83
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Dec 2011
Miasto: Żory
Postów: 104

Płeć: Mezczyzna
Przeczytałem cały temat. Jestem przerażony poziomem niektórych wypowiedzi. Naprawdę aż tak trudno czytać ze zrozumieniem? Pomijam już, że rzucanie inwektyw i obelg, bo ktoś opisał swoje pragnienie (w dziale "Perwersja" na forum erotycznym, jakby ktoś zapomniał), to poziom mentalny ameby.

Owieczko - widzę, że jesteśmy na podobnym etapie życia i ogólnie jest między nami kilka podobieństw, więc ode mnie klapsior, tam gdzie lubisz
__________________
Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.
Czacza83 jest offline   Reply With Quote
Old 31-03-16, 21:20   #230
OwIeCzKa
Erotoman
 
Zarejestrowany: Nov 2005
Miasto: Gdańsk
Postów: 444

Płeć: Kobieta
Czacza - klaps przyjmuje ochoczo
__________________
Społeczeństwo, społeczeństwo
Dyscyplina, posłuszeństwo
Psychopaci i zboczeńcy
Społeczeństwo, społeczeństwo
OwIeCzKa jest offline   Reply With Quote
Old 18-04-16, 19:34   #231
Sumiko
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Miasto: Wroclove
Postów: 143

Płeć: Kobieta
"Gwałt" to jedna z moich fantazji erotycznych,nie wiem od kiedy, w sumie to chyba od szczenięcych nastoletnich lat....

Zawsze fantazjowałam o mężczyźnie który mnie zdominuje, o takim co mi pokarze gdzie moje miejsce w sypialni, da klapsa po dupie, z lekka przydusi, zwiąże, zaknebluje....zawsze chciałam się trochę bać swojego partnera ale to taki podniecający strach....

teraz jestem po 30 i moja fantazja nie zmalała a wręcz "wydoroślała"

Lubię seks, z mężem mamy podobne libida (chociaż ja mam chyba większe potrzeby) niestety maż nie potrafi spełnić mojej fantazji

Nie raz marzę o tym że w trakcje kłótni np. (wiadomo małżeństwa czasem się kłócą) przypiera mnie całym ciężarem swojego ciała do ściany i pokazał kto tu rządzi......oj marzy mi się!!!!
Sumiko jest offline   Reply With Quote
Old 18-04-16, 22:04   #232
soulmate
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Postów: 45

Płeć: Kobieta
Hmm. Również mam takie fantazje i na szczęście spełnione !
Uwielbiam to. Wiadomo, że nie cały czas to praktykujemy ale jak już się dzieje.. mmm.. aż się przyjemnie robi na samą myśl.

BRUTALNIE CZUŁY, idealne określenie mojego mężczyzny w tej roli
__________________
Konretne konkrety to podstawa
soulmate jest offline   Reply With Quote
Old 08-05-16, 11:35   #233
andzia91
Banned
 
Zarejestrowany: May 2016
Postów: 12

Płeć: Kobieta
Oj i ja czasem wieczorami gdy nie mogę spać fantazję o tym ze ktoś przymusa mnie do seksu używając nieco swej siły... Na przykład bo ostrej kłótni by moje wyrywanie się z objeć kochanka było mniej udawane... Bo oczywiście chodzi mi o udawany gwałt...
andzia91 jest offline   Reply With Quote
Old 02-06-16, 21:35   #234
Glukoza
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wrocław
Postów: 9

Płeć: Kobieta
Pozorowany gwałt... Tylko w takich chwilach tęsknię za swoim byłym.
Glukoza jest offline   Reply With Quote
Old 03-06-16, 11:30   #235
Lex31
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: południe
Postów: 395

Płeć: Mezczyzna
Trochę dupa z tym hasłem/gestem. Ręce związane za plecami, knebel w ustach i co ma bidula zrobić? Klaskać pośladkami?
Ostrożnym trzeba być. Potrzeby swojej kobiety znać
__________________
friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...
Lex31 jest offline   Reply With Quote
Old 09-05-23, 15:52   #236
itakpowiem
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Kraków
Postów: 215

Płeć: Mezczyzna
Odświeże bo moim zdaniem "płodny" i ciekawy temat
Też raz zdarzyło mi się z partnerką raz tak zabawić i po wszystkim powiedziała że to było bardzo podniecające, zresztą czułem że się podoba. Kazałem oczywiście bronić jej się na tyle na ile może, dzielnie walczyła ale po krótkiej chwili miała już zapakowanego kutasa po same jaja. Miałem trochę*fory bo na początku już była prawie rozebrana, nastepna rundka musi być trudniejsza Było bicie z otwartej po policzkach i mówienie sprośnych rzeczy do ucha. Myśle że wcześniej dobrze by było trochę się "poznęcać" np. obiecać że jak dobrze obciągnie fiuta to nie będzie zgwałcona .. i niekoniecznie dotrzymać słowa
itakpowiem jest offline   Reply With Quote
Old 12-08-23, 05:52   #237
Marduk666
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 191

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał OwIeCzKa Zobacz post
bez zadnych sinikaow czy bicia, tylko calkowita dominacja jednego z partnerow.
Dominuję zawsze i lubię gdy kobieta czerpie z tej dominacji i chce na ostro, mimo wszystko sa bariery, ktorych nie przekraczalem. Nie zostawilem siniakow, ran, zadnych obrazen. Inna sprawa, że nie uprawialem seksu z kims kto sie przedemna bronil i stawial opor. Gwalt bez uzycia przemocy przywodzi mi na mysl koleżankę z ktora mieszkalem i godzila się na wszystko, zdawala sobie sprawę z tego że nieraz traktowalem ja jak zwykla zabawke i w tym niepisanym ukladzie seksualnym autentycznie nia była. Mialem male mieszkanie, miewalem gosci i czasem lubilem sie wymknac do lazienki dajac jej znac odpowiednio zeby poszla za mna. Wcale mnie nie obchodzilo co mysleli inni obecni a nikt glupi nie byl zeby nie wiedziec co sie dzieje. Taki zwierzak sie we mnie budzil, bez slow ustawialem ja jak chcialem i po prostu walilem nie zastanawiajac sie nawet czy ma w tej chwili choć ulamek ochoty co ja. Zadnych czulosci, tylko zwykle zaspokojenie wlasnych potrzeb i pokazanie jej, że skoro godzi się byc dla mnie na kazde zawolanie to tu i teraz ma byc zabawka na ktora się na koniec spuszcze, podciagne spodnie i wroce do towarzystwa jak gdyby nigdy nic. Pomijając fakt, że nie uzywalem przemocy ktorej nie potrzebowalem legalnie ja gwalcilem w najmniej spodziewanym momencie.
Nie rozkminialem tego pod kątem moralności czy zdrowego rozsadku a znajomość przetrwala i nigdy nie slyszalem zeby cokolwiek zle wspominala. Wrecz przeciwnie, pozytywnie wspominala stare dzikie czasy a ja sobie zdaje sprawę ze bylo jej dobrze.
Marduk666 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Perwersja

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:55.
   Archiwum