W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks w ciemnych okularach

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tassman
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 2

    Seks w ciemnych okularach

    uważam że kobiety w ciemnych okularach w grze wstępnej są bardzo tajemnicze ,probowaliscie kiedys to robic ?jesli nie to polecam i prosze piszcie jak wrażenia ,pozdrawiam tassman
  • ar3k92
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2009
    • 326

    #2
    Hmm, może rzeczywiście było by to fajnym doznaniem. Kiedyś wypróbuję
    "everybody lies..."

    Skomentuj

    • Karookarolina
      Perwers
      • May 2009
      • 1050

      #3
      Nie probowałam, ale mojego faceta kręci moje spojrzenie i rozpala Go, wiec wole jednak działać tak jak teraz
      Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

      Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

      Skomentuj

      • ar3k92
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2009
        • 326

        #4
        Napisał Dromader
        Co ja Stevie Wonder? Okulary zniekształcają barwy, a ja lubię oglądać naturalny kolor skóry. Dla mnie to jak uprawiać seks w skarpetkach.
        A w czym przeszkadzają skarpetki w trakcie uprawiania seksu? Bo dla mnie są one obojętne
        "everybody lies..."

        Skomentuj

        • Tassman
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 2

          #5
          ale podoba sie to twojemu facetowi pewnie,ja to uwielbiam a finał na szkła jest najwspamialszy, ciesze się że znalazłem osobe która chociaz po części próbowała mój fetysz tzn AŚKA

          Skomentuj

          • siostrabasen
            Ocieracz
            • May 2009
            • 177

            #6
            hmmm w ciemnych nie...
            ale miałam kiedyś faceta, który uwielbiał mnie w bieliżnie i okularach ale tych, które na codzień noszę-klasyczne, ciemne oprawki
            całuję lepiej niż gotuję

            Skomentuj

            • Kochana
              Banned
              • Jul 2005
              • 249

              #7
              latem nad rzeką kiedy słońce brało górę nad moimi oczami, nie było innej opcji jak bez okularów. Miałam wybór seks w okularach przeciwsłonecznych lub seks z przymrużonymi, załzawionymi oczami okulary wydały się być bardziej stosowne. Mam lustrzane szybki w okularach więc moje kochanie widziało swoje odbicie, coś innego i podobało się

              Skomentuj

              Working...