W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja- najlepsze techniki

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Karolinho
    Świętoszek
    • Dec 2006
    • 3

    Masturbacja- najlepsze techniki

    Siema ! nazywam się karol. i mam pytanie masturboje sie juz okolo 4 minesiace , i techniki ktore stosuje staja sie coraz mniej podniecajace. Powiedzcie jakie techniki daja najwieksze podniecenie i rozkosz ??
  • Bouncy Dee
    Ocieracz
    • Dec 2006
    • 143

    #2
    No sluchaj ja masturbuje sie od 6 roku zycia (niewiem czemu tak wczesnie zaczalem jakos ;S) i do dzisiaj to robie. Hmmm techniki... . No niewiem mozesz wziasc troche jakiegos czegos lubrykantopodobnego i piescic sie. Najlepiej to zlapac cala reka i metoda gora-dol jezdzic sobie. Przy okazji sie wplywa lekko na rozrost tkanki penisa co prowadzi do powiekszenia sie penisa, poniewaz jest lekkie rozciaganie penisa. Mozesz tez zlapac np. kciukiem, palcem wskazujacym i srodkowym za penisa i tak samo gora- dol zciagac napletek i spowrotem gora itd. Panowie niestety za duzego pola do popisu niemaja. Co innego panie .
    Kocham OLDCHOOL...
    Kocham STARE CZASY...

    Skomentuj

    • Luk
      Erotoman
      • Feb 2006
      • 427

      #3
      a mi dopoki nie odkrylem lubrykantow masturbacja w ogole nie przynosila przyjemnosci...

      Skomentuj

      • DarkAngel
        Perwers
        • Nov 2006
        • 1020

        #4
        A to ja później zacząłem, koło 9-10 roku życia .
        Tak w ogóle, Karolinho, ile masz lat, skoro masturbujesz się od dopiero 4 miesięcy? Malutki staż ;>.

        Ja Ci powiem tak. Masturbuję się od kilku lat, praktycznie kilka razy dziennie. To już mój nawyk, z którego ciężko mi wyjść .

        Co do przyjemności - nie dziw się, że będzie z czasem spadać.
        Tak to już jest, organizm się przyzwyczaja i... trudno .
        Dla mnie masturbacja to ok. 1s przyjemności [orgazm] i dobra, koniec, amen. Nic więcej . Ale napięcie seksualne wyładowuje .

        Gwarantuję Ci, Karolinho, że gdy dziewczyna się dorwie do Twego członka - będzie Ci przyjemnie jak nigdy dotąd! .
        >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

        Skomentuj

        • Boozo
          Banned
          • Oct 2006
          • 97

          #5
          Masturbacja podczas rozciągania w szpagat męski+ masaż prostaty. Poważnie. Lubię troche bólu połaczonego z przyjemnościa Spróbuj!
          Raz tak odjechałem, że dotknołem jajmi podłogi, ale nastepnego dnia nie mogłem chodzic:/
          Na smog.pl widziłam filmik jak facet robi domowym sposobem sztuczną pochwe. Dałbym link ale szukam i chyba już nie ma.

          Skomentuj

          • jkinp
            Świętoszek
            • Feb 2007
            • 1

            #6
            Poszukaj, chetnie obejrze ;-)
            A co do sposobow, to procz tego "tradycyjnego", polecam wam owiunac wokol czlonka mokry recznik lub chusteczke- spuuuper !

            Skomentuj

            Working...