W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pierścionek na kciuku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ponczoszek
    Świętoszek
    • Apr 2007
    • 34

    Pierścionek na kciuku

    Co sądzicie o tym jako o fetyszu? ja zwracam uwagę na stopy i dłonie i taki pierścionek na kciuku niesamowicie podkreśla piękno dłoni
    Kobietki wy nosicie taki pierścionek?
  • wlosomaniacz
    Świntuszek
    • Nov 2016
    • 63

    #2
    zwracam uwagę na stopy i dłonie i taki pierścionek na kciuku niesamowicie podkreśla piękno dłoni
    Wydaje mi się że jest powiązany z ogólnym fetyszem dłoni/palców:

    jest tak rzadki że nawet nie ma swojej -fillii w nazwie ale większość -filli pochodzi z łaciny więc możesz to nazwać manibusfilia

    ja tam lubię patrzeć jak się maluje paznoknie, ale nie nazwałbym tego fetyszem.
    0statnio edytowany przez wlosomaniacz; 04-12-16, 19:40.

    Skomentuj

    • Kalilah
      Administrator
      • Mar 2012
      • 2703

      #3
      Ale to dla ciebie rzeczywiście fetysz czy po prostu podoba ci się i lubisz na to patrzeć?
      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

      Regulamin forum

      Skomentuj

      • ponczoszek
        Świętoszek
        • Apr 2007
        • 34

        #4
        zapytałem co sądzicie o tym jako o fetyszu, a ja przyznam że zerkam na kciuk czy jest ozdobiony pierścionkiem, ale chyba troche brakuje do fetyszu, ciekawi mnie zdanie innych równiez

        Skomentuj

        Working...