Problem z orgazmem

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bartek3691
    Świętoszek
    • Dec 2012
    • 13

    Problem z orgazmem

    Witam, otóż mam pewien problem, dokładniej ma go moja partnerka. W młodości była gwałcona przez swojego ojczyma i jego ojca (dziadka). Nie uprawialiśmy jeszcze stosunku, dokładniej, ja nie uprawiałem (jestem prawiczkiem), ona owszem, ale jej byli partnerzy, z jej opowieści byli kiepscy, czyli wchodził na chama, podupcył, poruchał, kazał się ubrać. Nigdy nie miała orgazmu, jak się sama pieści przypominają jej się sceny gwałtu. Niedługo u niej będę. I tu moje pytanie. Jak to rozegrać? Jakby coś było nie tak, starać się za wszelką cenę przełamać jej barierę psychologiczną, czy lepiej odpuścić i próbować innym razem, lub inny pomysł? Szczerze jestem człowiekiem, który nigdy nie bierze nic za darmo, kwestia zasad, a nie chciałbym mieć orgazmu, kiedy ona tego nie poczuje sama. Prosiłbym o wypowiedź osób, które przeszły przez to samo najlepiej, chociaż każdy pomysł może byż tym dobrym. Jak sadzicie, co robić?
  • Outlaws13
    Perwers
    • Oct 2011
    • 1332

    #2
    pewnie malutka lyzeczka a nie wiadrem. Pokaz delikatnosc i nie nalegaj, ma wiedziec ze nie o to tylko chodzi. Tak mi sie wydaje
    "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

    sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

    Skomentuj

    • Cicho_sza
      Erotoman
      • Apr 2012
      • 668

      #3
      Na seks od razu się nie nastawiaj. Daj jej dużo pieszczot, całusków, miziania, tulenia, głaskania - tyle ile myślisz, że tego potrzebuje przemnożone przez 10 Jednocześnie poza łóżkiem zadbaj o jej zaufanie do Ciebie. Niech wie, że może na Tobie polegać, że jej nie skrzywdzisz. Sam zobaczysz kiedy zechce czegoś więcej... Nie bój się jej przeszłości, zaakceptuj ją i działaj powoli.
      Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
      Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
      Bo jestem sprytna i wybitna
      Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

      Skomentuj

      • bartek3691
        Świętoszek
        • Dec 2012
        • 13

        #4
        Tylko własnie to mnie dziwi, że ona chce uprawiać seks, co mnie lekko zbiło z tropu, jakby nie chciała, no rozumiem co przeszła, prędzej ja się zastanawiam, czy zrobić to czy lepiej poczekać na spokojnie, szczerze tego dnia ją będę widział po raz pierwszy, więc dla mnie trochę chora sytuacja wyszła, dlatego myślę czy by w ogóle nie odpuścić czegokolwiek i następnym razem powoli coś zacząć, nie wiem głaskanie lub coś więcej. I jak jej przekazać, że seks nie wchodzi w grę.

        Skomentuj

        • Outlaws13
          Perwers
          • Oct 2011
          • 1332

          #5
          dokladnie tak jak w poscie wyzej. Czesto ludzie po takich trumach robia to mechanicznie bo tak trzeba i czesto chca miec juz to za soba
          "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

          sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

          Skomentuj

          • bartek3691
            Świętoszek
            • Dec 2012
            • 13

            #6
            No tutaj z wami się zgodzę, widać to po niej, że próbuje tym co robi wymazać to z pamięci, co do silnej woli to ja mam (19 letni prawiczek, który mógł że tak chamsko ujme zaruchać ale czeka na ta jedyną), wiec tu nie ma problemu dla mnie. Gorzej jeżeli będzie mnie próbowała zgwałcić.

            A jakbym powiedział ze nie jestem na to gotowy, bo prawdę mówiąc się waham.

            Dzięki, w razie czego metalowe gacie są xd, najwyżej potem powiem co i jak było i co dalej.

            No owszem to prawda, chociaz ostatnio się pokłuciliśmy i to ostro, nie wiem jak wyjdzie, póki co się zobaczy

            Jest gorszy problem, teraz się dowiaduje, ze udawała orgazm, że tak naprawdę robi to, żeby faceci jej nie opuszczali, nie czerpiąc i nie chcąc czerpać z tego przyjemności. Proszę o rady.
            Last edited by sister_lu; 11-10-16, 18:23.

            Skomentuj

            Working...