W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Najsłabszy punkt prezerwatywy

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Słodki_Lou
    Świętoszek
    • Feb 2006
    • 12

    Prezerwatywy Najsłabszy punkt prezerwatywy

    W ktorym miejscu najczesciej peka gumka?? i czy to pekniecie jest widoczne? wiem ze dziwne pytanie ale prosze o wyrozumialosc
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5249

    #2
    Nie ma (chyba?) jakiegoś konkretnego miejsca. Ale tak z autopsji (na całe szczęście - dawno temu i nieprawda ) to chyba w okolicach 3/4 długości - czyli bliżej zatytki niż rozwijki ;7

    Czy pęknięcie jest widoczne? To mi przypomina taki dowcip o Titaniku:

    - panie kapitanie! Mamy wielką dziurę w poszyciu!
    - dziurę? Gdzie?
    - na lewej burcie, tuż pod linią wody...
    - uff. To dobrze, tam jej przynajmniej nikt nie zauważy...


    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • Lestath
      Świętoszek
      • May 2006
      • 27

      #3
      Mi kiedyś guma trzasła tak w połowie jej długości. Wyglądała jakby ją granat rozerwał (cała taka postrzępiona). A najgorsze że pękła tuż przez "wystrzałem" no i było dodatkowe zmartwienie.

      Skomentuj

      • dinusika666
        Świntuszek
        • Feb 2006
        • 74

        #4
        A nam pękła w miejscu samego zbiorniczka, chociaż kto wie, czy pękła, czy to była wada fabryczna, bo wyglądało, jakby ktos odciął koniuszek nozyczkami, mało z tego pamiętam bo jestem straszną panikarą.

        Skomentuj

        • Kafka
          Świętoszek
          • Mar 2006
          • 22

          #5
          To tak jakby spytać, które koło w samochodzie łapie najczęściej gumę....Jak guma pęka (a zdarzyło mi się to tylko raz i na szczęście na samym początku) to dziura jest widoczna gołym okiem, więc trudno ją przeoczyć, a pytanie o miejsce jest co najmniej pozbawione sensu...:-)
          Pisz po polsku!!!

          Skomentuj

          • Lestath
            Świętoszek
            • May 2006
            • 27

            #6
            No akurat w moim przypadku to wiem dlaczego pękła. Guma nie miała żadnej wady fabrycznej itp. Poprostu za długo się kochaliśmy,gumka zrobiła za sucha i trach...

            Skomentuj

            Working...