W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Długość masturbacji

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • (marcin),
    Banned
    • Nov 2011
    • 3

    Długość masturbacji

    Witajcie kiedys przeczytałem ze rzekomo im dłuzsza masturbacja to niby dłuzszy stosunek. Postanowilem pojsc tym tropem walczyc przedewszystkim z głowa dzieki ktorej głowie sie szybko "dochodzi" szczerze mowia przyniosło to efekty masturbuje sie nawet 20 min. I teraz pytanie: Czy to wogole ma sens czy w pozniejszym wspołzyciu bedzie miało efekt pozytywny co do długosci seksu czy masturbacja to temat oddzielny a seks jest czyms innym? dzieki za odpowiedz.
  • Soundsleep
    Erotoman
    • Mar 2011
    • 734

    #2
    Można walić konia do momentu aż Ci się gwiazdy pojawią przed oczami, możesz walić go nawet przez cały seans trylogii Władcy Pierścieni, ale jeżeli seksu nie uprawiałeś, to się nie zdziw, że jak włożysz, to dojdziesz po pięciu sekundach. Jak będziesz go trzepał codziennie po kilka razy, licząc na to, że przez to dasz boski seks kobiecie - to się możesz przeliczyć, bo za nim dojdzie do współżycia to popadniesz w depresję, zastanawiając się, dlaczego mój ptasiek opada. Jak dla mnie masturbacja a seks to dwie różne sprawy, dające bardzo różne doznania etc. Nie muszę wypisywać w punktach jakie są to różnice, prawda? Można natomiast przedłużyć czas dojścia do orgazmu.
    Seks już masz zaliczony, czy dopiero pierwszy raz przed Tobą?
    0statnio edytowany przez Soundsleep; 29-03-12, 18:07.

    Skomentuj

    • Tajger
      Erotoman
      • Jun 2007
      • 403

      #3
      szczerze , jeśli miałbym wybierać między godzinną masturbacją a 15min seksu wolał bym seks , chociażby dla faktu rozładowania napięcia seksualnego a nie podnoszenia go
      I Dont Really Knows What "sorry" means

      Skomentuj

      Working...