W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

TatuaŻ

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Morus26
    Świętoszek
    • May 2006
    • 14

    #16
    moim zdaniem jeżeli nie będzie to coś banalnego to czemu !! jak najbardziej ! ale zastanów się poważnie nad dziarą potem możesz paść niestety stereotypowym myśleniom. Wiem co piszę bo sam ma trzy (czwarty w drodze ) ale generalnie pomysł ciekawy

    Skomentuj

    • Misiunia3
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 462

      #17
      Tatuaze to ogolnie fajna rzecz i fajnie wyglądają jednak nie kazdy tatuaz jest godny ogladania. Ale bałabym sie zrobic tatuaz na podbrzuszu z tego wzgedu, ze wolałabym nie wiedziec jak wyglądałby po kilku latach na skorze juz nie takiej młodej i jedrnej.
      Grzesznica...

      Skomentuj

      • Niusia
        Świętoszek
        • Mar 2009
        • 16

        #18
        Heh ja tez sie tego boje co bedzie po ciąży.Ale chyba jednak zrobie;-)

        Skomentuj

        • Morus26
          Świętoszek
          • May 2006
          • 14

          #19
          niestety po ciąży straci swój urok zapewne ale wtedy możesz go poprawić każdy tatuator spokojnie to zrobi i będzie tip top

          Skomentuj

          • ktos69
            Erotoman
            • May 2007
            • 757

            #20
            czemu nie tribal tribale są dosyć ciekawe... chociaż mi bardziej by się podobał jakiś napis taką czcionką jak gangi Meksykańskie jakiś symboliczny tekst krótki (ze 3-4 słowa) np. po hiszpańsku... ciekawe to ale sam nie zrobiłbym sobie, nie moja natura, dziwnie bym się czuł z tatuażem chyba, że kiedyś trochę nabiorę masy to kto wie... na karku może... albo łydce... sie zobaczy
            0statnio edytowany przez ktos69; 27-03-09, 19:19.

            Skomentuj

            • toxicgirl
              Banned
              • May 2006
              • 783

              #21
              nigdy w zyciu bym sobie nie zrobila tribala. a juz tym bardziej na ledzwiach.

              jedno jest pewne kezdy tatuaz sie wkocnu nudzi (wiem po sobie) ale to tez uzaleznia, jak zrobisz raz cchesz za jakis czas kolejny.

              Skomentuj

              • brzydki27

                #22
                jesli już jakaś dziara to tylko i wyłącznie coś z czym jestem bardzo silnie emocjonalnie związany, np Motor Lublin w przyszłości miejsce na klacie na sercu zarezerwowane na imiona dzieci


                żadne tam tribale chinskie smoki ***** muje dzikie węze, to jest dla kretynów.

                Skomentuj

                Working...