Ściągnięcie prezerwatywy i kontynuacja stosunku

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • madziulla1234
    Banned
    • Jun 2014
    • 8

    #16
    Napisał Jack Daniel's
    Koleżance udało się wpaść, gdy nasienie z odbytu wypłynęło i "jakimś cudem" jakiś wyjątkowo silny plemnik się przedostał. Od tego czasu nie praktykuje zabaw typu anal creampie. Więc, ryzyko że facet Cię zaciążył jest. I wcale nie jest niskie.
    Tak pewnie jak facet skończy Ci w usta tez jest szansa na ciąże, bo plemnik jest tak silny, że przepłynie cały przewód pokarmowy wyjdzie i wejdzie do pochwy pózniej do macicy i tam akurat trafi na jajeczko. Cuda na kiju, he a ja pryśnie mi do oka to będę miała ciąże pozamaciczna.

    Skomentuj

    • Margo82
      Perwers
      • Mar 2013
      • 937

      #17
      Madziulla, akurat przypadek opisany przez Jack'a Danielsa jest co prawda mało prawdopodobny ale jednak możliwy. Proponuję trochę jeszcze poczytać o antykoncepcji i możliwościach zajścia w ciążę.
      "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

      Skomentuj

      • callme
        Ocieracz
        • Aug 2013
        • 157

        #18
        Napisał fan_dupeczek
        To sie nazywa 'ciaza z dupy'.

        Padłam

        Skomentuj

        • madziulla1234
          Banned
          • Jun 2014
          • 8

          #19
          Napisał Margo82
          Madziulla, akurat przypadek opisany przez Jack'a Danielsa jest co prawda mało prawdopodobny ale jednak możliwy. Proponuję trochę jeszcze poczytać o antykoncepcji i możliwościach zajścia w ciążę.
          Jestem na specjalizacji z ginekologii i położnictwa, więc coś tam wiem, ale dziękuje za podpowiedź. Repetare est madre studiorium czy coś łacinę miałam dawno.

          Skomentuj

          • callme
            Ocieracz
            • Aug 2013
            • 157

            #20
            ja też twierdzę, że to niemożliwe.

            Skomentuj

            • witchking
              Świntuszek
              • Mar 2009
              • 71

              #21
              Słuchajcie, a co z taką sytuacją - facet wchodzi kilka razy bez prezerwatywy, czystym sprzętem - sam preejakulat. Dopiero potem zakłada ubranko ochronne i elegancko kończy już w nim. Są szanse na ciąże? Czy internety mówią prawdę, że preejakulat nie może zapłodnić, musi być wytrysk?

              Skomentuj

              • mathley

                #22
                Napisał witchking
                Słuchajcie, a co z taką sytuacją - facet wchodzi kilka razy bez prezerwatywy, czystym sprzętem - sam preejakulat. Dopiero potem zakłada ubranko ochronne i elegancko kończy już w nim. Są szanse na ciąże? Czy internety mówią prawdę, że preejakulat nie może zapłodnić, musi być wytrysk?
                Co za średniowiecze.. a czytałeś, co to jest peejakulat?

                Skomentuj

                • witchking
                  Świntuszek
                  • Mar 2009
                  • 71

                  #23
                  Zamiast szukać inwektyw przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
                  Tu podsyłam "zastanawiające" info. Miło, gdyby ktoś rzetelnie dał jasną odpowiedź.



                  Pozdrawiam

                  Skomentuj

                  • womenintie
                    Świętoszek
                    • May 2014
                    • 43

                    #24
                    Przy wejściu bez gumki ryzyko jest zawsze, nawet bez wytrysku. W preejakulacie mogą znajdować się żywe, zdolne do zapłodnienia plemniki, a że wystarczy jeden który dotrze na miejsce, nosimy gumki.

                    Skomentuj

                    • mathley

                      #25
                      Napisał witchking
                      Zamiast szukać inwektyw przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
                      Tu podsyłam "zastanawiające" info. Miło, gdyby ktoś rzetelnie dał jasną odpowiedź.



                      Pozdrawiam
                      Nie szukam inwektyw i dokładnie przeczytałem, co napisałeś :] W takim razie najprościej jak się da: może dojść do zapłodnienia. Zadowolony?!

                      Skomentuj

                      Working...