Dress code

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lew82
    Świętoszek
    • Oct 2020
    • 3

    Dress code

    Witam.
    Jestem tu nowy i mam mały problem a mianowicie mam za zadanie opracowanie szczegółowego dress codu dla Pań. Ma ktoś może coś takie w zakładzie pracy.

    Czytam ogólnie że palce zakryte u stóp, spódnica do kolana plus minus ilesc tam cm, dekold taki i taki.

    Nie chce popełnić jakiegoś byka ale Szefostwo niestety zauważyło problem na kontroli z Paniami że robi się rewia mody a niektóre stroje są co najmniej delikatnie mówiąc wyzywający.

    W wyniku audytu mam to jakoś opanować. Poradzicie coś...
  • Kalilah
    Administrator

    Demoniczna Bogini

    • Mar 2012
    • 2689

    #2
    For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.


    Nie dziękuj, żyję po to by nauczać.
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • Lew82
      Świętoszek
      • Oct 2020
      • 3

      #3
      Google to jedno życie to drugie
      Zawrzeć to w regulaminie pracy, w wytycznych, w zasadach premiowania a może karania, za 1 czy za 2 a może ostrzegawczy tryb, jak zwrócić uwagę ustnie czy pisemnie.

      Co w przypadku braku szatni, czy kolory doprecyzować czy ogólnie ciemne lub jasne a może podać barwy.

      Dołączyć ilustracje czy tylko opis ubioru jeśli tak to jak szczegółowy.

      I tym podobne...

      Powyższe ustalenia zatwierdzają związki zawodowe czy niekoniecznie kurde wymyślenie ubioru to prosta sprawa reszta otoczki mnie bardziej interesuje.

      A może ktoś coś takiego ma u siebie? Jak to zostało mi przedstawione? Przy podpisywaniu umowy, w trakcie, dostał z tego odpis...

      Skomentuj

      • al64
        Świntuszek
        • May 2015
        • 57

        #4
        Napisał Lew82
        dekold
        Nie chce popełnić jakiegoś byka
        To może zacznij od poprawy powyższego
        DEKOLT

        Skomentuj

        Working...