Najstarsza Osoba z która sie kochaliście ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • RedBlooded
    Świętoszek
    • Apr 2007
    • 12

    Najstarszy 42, ja wtedy 24 chyba o ile dobrze pamiętam. Bez zarzutu, seks pierwsza klasa

    Najmłodszy był mój obecny, jak się poznaliśmy on 22 ja 25. Efekt był taki, że postanowiłam na nim poprzestać
    A bad woman is a sort of woman a men never gets tired of...

    Skomentuj

    • Darek76
      Świętoszek
      • Sep 2010
      • 10

      Kiedys mialem 40 było super teraz mam 34 i nadal marzy mi sie starsza myślę ze zadbana 55 była by odpowiednia

      Skomentuj

      • Holy inquisitor
        Erotoman
        • Aug 2009
        • 756

        Za każdym kolejnym razem bzykam się z coraz starszą

        Skomentuj

        • Darek76
          Świętoszek
          • Sep 2010
          • 10

          Z tego co widzę dojrzale kobiety wola rownolatków od młodszych kochanków dlaczego ?

          Skomentuj

          • Holy inquisitor
            Erotoman
            • Aug 2009
            • 756

            Napisał Darek76
            Z tego co widzę dojrzale kobiety wola rownolatków od młodszych kochanków dlaczego ?
            Bo młodzi nie umieją ruchać i za szybko kończą.

            Skomentuj

            • Nolaan

              Bo młodzi nie umieją ruchać i za szybko kończą.
              Żebyś się dziadku nie zdziwił czasem co młodzi potrafią
              Coś koło 30-tki miała. I najlepsza była z moich wszystkich kobiet. Jedna oc to była ale taka, że nech się cała reszta schowa do diabła.

              Skomentuj

              • Holy inquisitor
                Erotoman
                • Aug 2009
                • 756

                Napisał Nolaan
                Żebyś się dziadku nie zdziwił czasem co młodzi potrafią
                Przechwalać, z pewnością

                Skomentuj

                • Nolaan

                  Mnie się to o przechwałkach nie tyczy, emerycie, więc miej baaczenie na słowa ;]
                  I cicho tu bo nas potną za offtop

                  Skomentuj

                  • Darek76
                    Świętoszek
                    • Sep 2010
                    • 10

                    Myślałem ze poznam zdanie kobiet na ten temat a nie przechwałki frustratów

                    Skomentuj

                    • Nolaan

                      Napisał Darek76
                      Myślałem ze poznam zdanie kobiet na ten temat a nie przechwałki frustratów
                      Mów za siebie. Poza tym facetom też chyba wolno się wypowiedzieć, nie? HI dobrze Ci powiedział. Z gówniarzem żadna frajda bo taki nic nie umie i się nie zna. Starsza kobieta jest wymagająca, trudniej ją i rozpalić i zaspokoić. To nie w kij dmuchał, nie ta sama szkoła co z napaloną małolatą.

                      Skomentuj

                      • Candice
                        Ocieracz
                        • Oct 2009
                        • 172

                        hmm... starszy ode mnie o 5 lat. Ale raczej to ja więcej pracowałam, niż on. I to nie było fajne.
                        To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

                        Skomentuj

                        • Nolaan

                          Ja nie wrzucam, Aśka, bo sam się takim wiecznie chcącym szczawiem okazałem. Durny bym był jakbym o sobie źle świadczył. Ale z tego co słyszałem od masy dziewczyn to seks z niedoświadczonym łebkiem/prawiczkiem z reguły satysfakcjonujący nie jest. Z reguły zaznaczam.

                          A to czy jest się wiecznie napalonym to nie kwestia wieku, tylko temperamentu.
                          Zabiło mnie to zupełnie jakbym coś wręcz przeciwnego twierdził

                          Skomentuj

                          • Nolaan

                            Z tego co widzę dojrzale kobiety wola rownolatków od młodszych kochanków dlaczego ?
                            I widzisz młody? Aśka Ci powiedziała jak sprawy stoją, przy okazji jeszcze mnie niszcząc dokumentnie Nie ma co się sugerować tutaj niczym, bo w seksie gorzej jak w rosyjskiej ruletce. Licho wie co Ci się trafi i tyle.

                            Dlatego , że tak jak napisałam podejscie do seksu , temperament, fantazje i doswiadczenia seksualne nie wiąza sie z wiekiem, a w poprzednim poscie piszesz coś innego
                            W Twoim wypadku nie. Ale jest spora liczba kobiet do których ten schemat pasuje, nie ma się co czarować że jest inaczej, szefowo.

                            Skomentuj

                            • Darek76
                              Świętoszek
                              • Sep 2010
                              • 10

                              Trochę mi sie rozjaśniło napiszcie mi jeszcze jak 34latek ma wyrwać 50 ?

                              Skomentuj

                              • glizdziarz
                                Banned
                                • Sep 2005
                                • 1981

                                Na intelekt.

                                Skomentuj

                                Working...