18 latek a mega zboczone fantazje

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • młodyfacet
    Świętoszek
    • Sep 2015
    • 1

    18 latek a mega zboczone fantazje

    Hej wszystkim jestem tutaj nowy, mam 18 lat*Powiem wprost:Uwielbiam dominację i kobiece stópki.

    Nic mnie tak nie podnieca jak myśl o ukochanej mającej nade mną władze (dominacja przeze mnie nad kobietą też mnie podnieca ale temat skupi się na tym pierwszym).

    Chciałbym żeby dziewczyna kazała się całować po stopach leżąc przed nią i kazała mi je lizać, żeby kazała się całować po rękach... i ogólnie, żeby chciała abym ją całował, lizał po całym ciele i żebym mówił jak ją uwielbiam... żeby mnie lizała po twarzy, żeby pluła mi do ust, żeby pluła na mnie (ale NIC w celu upokorzenia, tylko po prostu kontakt ze śliną mnie podnieca). Tak samo chciałbym, żeby mnie biła (z liścia w twarz, klapsy po całym ciele i to mocne i tym podobne rzeczy), żeby szarpała mną, kazała się patrzeć w oczy i żeby mnie wyzywała ale jednocześnie była miła dla mnie, żeby trzymała mi nogi na twarzy i wcierała się nimi w nią, żebym ssał jej paluszki i trzymał je w buzi. Chciałbym, żeby np powiedziała "wyliż swojej ukochanej Pani pupę" i wtedy bym klęknął za nią i to zrobił. Chciałbym, żeby klepała mnie po jądrach i żebym jej dziękował za to i żeby robiła to kiedy tylko chce bo by miała władze. Chciałbym zabawiać się z nią moczem, wylizywać to z podłogi. I tak dalej...

    Podsumowując:Chciałbym po prostu być jej psem, ale tylko jej kochanym psem, dla którego byłaby miła, kochana ale jednocześnie bez wahania się by mnie uderzyła i żądała uwielbienia.Czy coś jest ze mną nie tak? Serio pytam**Na codzień nie mam żadnych problemów z sobą ani w relacjach damsko-męskich. Dla mnie dziewczyna to ukochany skarb a to powyżej miałoby być tylko w ramach podniecenia.
  • kamaro10
    Erotoman
    • Jul 2009
    • 374

    #2
    O boże jesteś masochistą i masz fetysz femdom co nie jest zbyt nie normalne Gorzej by bylo jak bys był sado...

    Skomentuj

    • sajjanin86
      Świętoszek
      • Sep 2015
      • 16

      #3
      Po tym co napisałeś wynika, że jesteś masochistą ale wiesz mógłbyś spotkać taką kobietę, która dałaby ci taki wycisk (np. waląc pejczem albo coś innego) że przestałoby to ciebie bawić i błagałbyś, żeby skończyła. Jest pewna granica, ale ty jeszcze nie wiesz jaka, bo nigdy takiej nie spotkałeś (nie doświadczyłeś tego)

      Skomentuj

      • Baldur
        Świętoszek
        • Aug 2011
        • 35

        #4
        Szczerze? Nie widzę nic niepokojącego

        Fetysz dominacji i stóp należą do najpopularniejszych. Sam spotkałem dziewczynę która wprost mówiła, że pragnie męskiej dominacji, więc nie widzę powodu, by kobieta też nie mogła dominować.
        A wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia. Nieważne czy 18, 25 czy 40 - dopóki jest popęd seksualny to i fetysze się znajdą.

        Skomentuj

        • men_anonim
          Erotoman
          • Oct 2014
          • 426

          #5
          między fetyszem, a psychozą jest cienka linia i trzeba umieć ją zachować, nic więcej
          póki dotyczy to życia seksualnego to oki, ale jak zaczyna wchodzić też w zwykłe stosunki międzyludzkie to trzeba zacząć się zastanawiać czy nie warto skorzystać z lekarza

          Skomentuj

          • Margo82
            Perwers
            • Mar 2013
            • 937

            #6
            Czytając tytuł tematu spodziewałam się czegoś na prawdę hardcorowego a tu tylko femdom i stopy. Nie masz się czego obawiać, wszystko z Tobą ok.
            "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

            Skomentuj

            • w tyłeczek
              Świętoszek
              • Mar 2015
              • 47

              #7
              Napisał młodyfacet
              ...Nic mnie tak nie podnieca jak myśl o ukochanej mającej nade mną władze ...
              Tak samo chciałbym, żeby mnie biła (z liścia w twarz, klapsy po całym ciele i to mocne i tym podobne rzeczy), żeby szarpała mną, kazała się patrzeć w oczy i żeby mnie wyzywała ... i żeby robiła to kiedy tylko chce bo by miała władze. Chciałbym zabawiać się z nią moczem, wylizywać to z podłogi. I tak dalej...

              Podsumowując:Chciałbym po prostu być jej psem, ... bez wahania się by mnie uderzyła i żądała uwielbienia. Czy coś jest ze mną nie tak?
              Tak, coś z Tobą jest nie tak!
              Nikt nie zwrócił uwagi, że ten zboczeniec nie wiadomo z jakiego powodu uważa, że pies może być bity i poniżany kiedy Pan/Pani chce, bo Pan/Pani ma władzę. Za to pies ma być wdzięczny .
              Żal psa.

              Skomentuj

              • dawidkowalski87

                #8
                Nie no kolo mocno Cie poświrowało, hamuluj!!!Zalatuje mi Twoja historia mocnym zniekształceniem fanaberycznym.

                Skomentuj

                Working...