W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks z mamusią

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • EBG
    Świętoszek
    • Oct 2010
    • 3

    Seks z mamusią

    Witam wszystkich. Mam 21 lat, od jakiegoś 16 roku życia szaleję za starszymi kobietkami

    Powiedzcie mi jak to z Waszej perspektywy wygląda. Łatwo jest kogoś takiego zdobyć? Powiedzmy kobiet 30-40 lat - takie mnie najbardziej kręcą chociaż nigdy nie miałem z nimi styczności, chyba że w mojej wyobraźni.
    Jest jedna taka znajoma mi kobieta, na którą mam ogromną ochotę. Ma 37 lat, czasami się widzimy, ale to tylko przypadkowe albo mniej przypadkowe spotkania w miejscu jej pracy ; )

    Ostatnio zacząłem dostrzegać, że ona na mnie jakoś inaczej zerka, tak jakby wiedziała czego od niej chcę i sama tego chciała. Dowiedziałem się, że jakiś czas temu zdradziła swojego męża z jakimś młodym kolesiem, może trochę starszym ode mnie i pomyślałem, że tym bardziej jest to możliwe.

    Co o tym myślicie? Warto próbować?
  • rimmingator
    Perwers
    • Apr 2009
    • 967

    #2
    zagadaj żeś młody gniewny i czy chce by twój gniew ją wypełnił.

    Takie teksty zawsze działają na starsze kobiety

    Skomentuj

    • EBG
      Świętoszek
      • Oct 2010
      • 3

      #3
      Być może by podziałał
      Ale tak serio to zastanawiam się czy po prostu do niej nie podejść i nie powiedzieć prosto z mostu o co chodzi, najwyżej mnie wyśmieje i zapomnimy o całej sprawie.

      Chyba że dostanę w mordę

      Skomentuj

      • onona123
        Ocieracz
        • Jan 2014
        • 141

        #4
        powiedz ze mozesz ja zabrac do restauracji, zamow jej trzy lampki wina i wynajmij dobry hotel

        jak jest seksowna to na pewno bedzie miala mega bielizne i nie bedziesz zalowac

        Skomentuj

        • Falanga JONS
          Banned
          • Feb 2012
          • 1156

          #5
          A jak okaże się, że nie ma bielizny w ogóle, to mówi się trudno, pech i szuka następnej.

          Skomentuj

          • Wuefista
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2014
            • 316

            #6
            Napisał Falanga JONS
            A jak okaże się, że nie ma bielizny w ogóle, to mówi się trudno, pech i szuka następnej.
            Byleby się tylko nie załamać

            W temacie: mam takie doświadczenie na koncie (w sensie seks z dużo starszą kobietą). Mogę polecić

            Skomentuj

            • EBG
              Świętoszek
              • Oct 2010
              • 3

              #7
              Po przeczytaniu różnych wypowiedzi na ten temat mam jeszcze większą chęć na tą mamę Cały czas głowa ogląda mi się za fajnymi starszymi kobietkami, co ja poradzę.

              Ale ciągle mam jakieś głupie wahania, że to będzie straszny niewypał, a ona np. opowie o tym komuś kogo znamy oboje i wtedy nie będzie już tak wesoło. Czasem jestem tak zdecydowany, że mógłbym zapytać wprost, ale wtedy nie ma takiej możliwości. A jeżeli taką mam to pękam.

              Skomentuj

              • Niuniek16v
                Seksualnie Niewyżyty
                • Apr 2013
                • 237

                #8
                Stare przysłowie mówi :"
                Gdie rabotajesz - tam nie ****osz".

                Skomentuj

                Working...