W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Erotyczne zdjęcia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Loichan
    Świętoszek
    • Dec 2011
    • 3

    Erotyczne zdjęcia

    Witam forum przeglądam jakiś czas, nawet zdarzyło mi się odezwać, ale jakoś to niemrawo wyszło.
    Do rzeczy - wpadłam na wyjątkowo oryginalny pomysł, żeby sprezentować swojemu chłopakowi swoje własne nagie zdjęcia. Jednak nie podoba mi się większość wulgarnych ujęć które można znaleźć na różnych stronach. Stąd moje pytanie - czy zna ktoś adres, czy też może wstawi zdjęcia ładnych, estetycznych zdjęć erotycznych, którymi mogłabym się sugerować przy robieniu własnych ?
    Drugie pytanie, skierowane raczej do męskiej płci - jakie pozycje przybierane przez panie na fotografiach najbardziej Wam się podobają ? Czy wolicie, kiedy dziewczyna jest w pełni rozebrana, czy może kiedy jednak trzeba użyć wyobraźni ?
    Z góry dziękuję za pomoc
  • breathed
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2005
    • 269

    #2
    Jak gdzieś wygrzebię to podrzucę link na PM. A podpowiem, że mnie osobiście kręci kobieta bardziej ubrana niż rozebrana choć swoim strojem lub choćby pozą sugerująca coś więcej
    Poszperaj na MetArt... Oni tam fajne cuda działają strojem i światłem choć większość serii i tak kończy się całkiem nagą dziewczyną...

    Skomentuj

    • StalyBywalec
      Ocieracz
      • Oct 2010
      • 127

      #3

      mysle ze jest sie na czym wzorowac

      Od siebie dodam bys na zdjeciach starala sie dzialac na wyobraznie nie podajac ''wszystkiego na tacy''
      0statnio edytowany przez StalyBywalec; 17-10-12, 12:10.
      Pojawiam się i znikam

      Skomentuj

      • Haster
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2009
        • 245

        #4
        deviantart.com - naprawdę polecam

        Skomentuj

        • Loichan
          Świętoszek
          • Dec 2011
          • 3

          #5
          Dziękuję wszystkim bardzo, za pomoc i sugestie, nie wiem co z tego wyjdzie, ale już mam wreszcie jakieś pomysły Jeszcze raz bardzo dziękuję

          Skomentuj

          • ***Mlody17***
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2009
            • 235

            #6
            Od siebie mogę polecić ten portal (klik) i galerie, które regularnie pojawiają się na jaramsie.pl pt. "Laskozbiór" (do tej pory ukazało się 156 galerii). Warte uwagi są też profile na fb typu "Dupy, dupcie, dupeczki". Może tytuł wydać się odstraszający, ale naprawdę ciekawe zdjęcia można wybrać, subtelne przede wszystkim i nie całkiem nagie Mam jeszcze parę zdjęć u siebie na komputerze, które mogłyby się nadać, więc jak coś, to pisz śmiało
            Taki tam, ciekawski człowiek

            Uważajcie co piszecie, bo niektórzy sugerują się waszymi wypowiedziami...

            Skomentuj

            Working...