Stulejka czy nie?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fffgggaa
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 1

    Stulejka czy nie?

    Witam,
    Mam pewien problem.. Podczas normalnego stanu mogę normalnie szunąć napletek, lecz gdy jestem podczas erekcji niemogę do końca zsunąć, jest to trudne. Czy to stulejka? Dodam że mam 14 lat.
  • Gurgun
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 707

    #2
    Tak. Idź do urologa
    Gurgun - jaki jest każdy widzi

    Skomentuj

    • ogamista

      #3
      Tak. "popracuj" nad tym w gorącej kompieli

      Skomentuj

      • bnn
        Świętoszek
        • Mar 2009
        • 29

        #4
        Dobre zwalenie pomaga chłopcom wyjść z czegoś co jest popularnie określane w mass mediach jako stulejka. Nie trzeba iść do lekarza. Wiem, bo od kiedy dziewczyna robi mi porządnie ręką już stulejki nie mam

        Skomentuj

        • turtle
          Świntuszek
          • Apr 2009
          • 64

          #5
          Powiem jak to u mnie było.
          Przy wizycie u dermatologa okazało się, że mam stulejke.
          W ogóle nie miałem pojęcia wtedy co to.
          A miałem ta stulejke strasznie zaawansowaną. Mocz oddawałem z trudnością, cały napletek pęczniał, bo dziurka w napletku była tak wąska, że ledwo się przedostawał cienki sik.
          Dostałem skierowanie do chirurga, poszedlem na zabieg, lecz na 5min przed zabiegiem lekarz powiedział, że po co ma mnie od razu ciąć, zamiast tego miałem rozciągac w domu napletek podczas kąpieli. Jakby nie pomogło to miałem wrócić na zabieg.
          No to rozciągałem w domu w czasie kąpieli i zresztą nie tylko. Stopniowo, stopniowo napletek się rozciagał, aż wszystko było ok.
          Nie wiem ile to trwało, ale myśle, że po dwóch miesiącach już na pewno mogłem ściagac napletek. Od wielu lat nie bawię się już w żadne rozciąganie, napletek się ani troche nie zwężył, jednym słowem nie mam zadnego problemu w tych sprawach.

          Skomentuj

          • F4RR3LL
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 23

            #6
            Ja też rozciągam i już jest git.

            A miałem prawie nie stulejki. Tzn. schodził tylko do połowy sam. Teraz też ale mnie nie boli jak dotykam grzyba... :F

            Skomentuj

            • Kucyper
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2009
              • 342

              #7
              Trening czyni mistrza !!
              Każdą skóre da sie rozciągnąć.
              Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

              Skomentuj

              • Micho
                Świntuszek
                • Aug 2005
                • 49

                #8
                a ja pamiętam jak miałem podobny problem i stopniowo ściągałem skóre to zawsze sie bałem zejść do końca, bo myślałem że stanie się coś poważnego

                Skomentuj

                • Barque
                  Świntuszek
                  • Apr 2005
                  • 73

                  #9
                  Jeżeli wędzidełko nie jest za krótkie, to stulejkę faktycznie można rozciągnąć ćwiczeniami.

                  Skomentuj

                  Working...